Re: بارداری خارج از رحم

سلام خسته نباشید من شرح رابطه مو تو پست های قبلی گفتم شما گفتین ازمایش بتا زیر ۲۰منفیه با هر رنجی ولی من الان یه مدته شکمم بزرگتر شده قشنگ به وضوح مشخصه حتی احساس نبض دارم بالای ناف سمت راست شکمم زیر دنده هام وچیزی تو شکمم قشنگ تکون میخوره دارم روانی میشم چیزی راهی هست من مطمعن بشم باردار نیستم خواهش میکنم زودتر جواب منو بدین؟؟؟سونو گرافی ازمایشی چیزی به یه جواب قانع کننده برسم برای این نبض وتکون های که تو شکمم احساس میکنم..لطفا جواب منو زودتر بدین..خواهش میکنم.

با سلام تورو خدا خواهش میکنم جواب منو بدین من شرح رابطه مو گفتم تو پست های بالاتر شما گفتین بتا زیر ۲۰منفیه با هر کیت ازمایشگاهی من الان تقریبا یک ماهه شکمم بزرگ شده بعد احساس میکنم قشنگ یه چیزی تو شکمم تکون شدید میخوره نبض احساس میکنم...تورو خدا راه هست من مطمعن بشم بارداری وجود نداره ازمایش وسونوگرافی که مطمعن بشم چیزی نیست دارم به مرز دیونگی میرسم نجاتم بدین خواهش میکنم.

Saamira نوشته شده:با سلام تورو خدا خواهش میکنم جواب منو بدین من شرح رابطه مو گفتم تو پست های بالاتر شما گفتین بتا زیر ۲۰منفیه با هر کیت ازمایشگاهی من الان تقریبا یک ماهه شکمم بزرگ شده بعد احساس میکنم قشنگ یه چیزی تو شکمم تکون شدید میخوره نبض احساس میکنم...تورو خدا راه هست من مطمعن بشم بارداری وجود نداره ازمایش وسونوگرافی که مطمعن بشم چیزی نیست دارم به مرز دیونگی میرسم نجاتم بدین خواهش میکنم.
بله عزیزم
سونووازینال
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین من سونو واژینال نمتونم انجام بدم چون هنوز باکره هستم سونو شکمی امروز انجام دادم سایز رحم وتخمدان ها عادی وطبیعی بود فقط ضخامت اندومتر ۱۰بود سونو روز ۲۳سیکل اتجام دادم..که لکه بینی داشتم عرق رازیاته خوردم وپریود شدم حالا میتونم با سونو امروز مطمعن بشم بارداری وجود ندارد..خیلی ممنون.از صبر وحوصله شما.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان