بارداری خارج از رحم

سلام خسته نباشید من در ۱۷اسفند رابطه بدون دخول داشتم..در روزهای پر خطر خمک گذاری بودم نمیدونم اسپرم وارد من شده یا نه ولی قرص اورژانسی خوردم..در ضمن باکره هستم قرص اورژاتسی همون روز رابطه خوردم ۲۷و۲۸اسفند لکه بینی ۲۹اسفند با ۱فروردین خونریزی کم داشتم..بعد ازمایش ها تیتر بتا دادم در روز ۲۹ فروردین0.135 بود بعد دوباره ۴روز خوتریزی خیلی خفیف داشتم با اینکه تیتر بتا منفی بود ولی من درد شانه وگرفتگی شکم در سمت راست دارم میخوام بدونم بارداری خارج از رحم در من هست یا نه.با تشکر.در ضمن من ۴بار ازمایش تیتر بتا دادم همش ۲و۱بوده ..ولی درد شانه ولگن ..کشاله ران در سمت راست دارم اگر بارداری خارج از رحم وجود نداره پس علت این دردها چیست.

Re: بارداری خارج از رحم

با سلام مجدد من اسکن شکم ولگن انجام دادم گفته دویا سه زخم که میتونه فیبروز باشه در فوندوس رحم ویک کیست به سایز۲۳×۲۰×۱۳در اندکس چپ که میتونه مطرح کننده کیست کوچک تخمدانی باشه و گفته یک سونو واژینال برای تطبیق انجام بدین که من باکره هستم نمیتونم سونو واژینال انجام بدم..سوال من اینه این کیست که گفته تو اندکس چپم هست میتونه همون بارداری خارج از رحم باشه..باوجود ۴بار ازمایش منفی تست تیتر بتا..؟؟؟با تشکر از صبر وحوصله شما وجواب هایی که میدین.

تورو خدا من به خاطر وضعیتم نمیتونم برم مجدا دکتر وسونو واژینال نمیتونم انجام بدم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید از چه راهی میتونم مطمعن بشم بارداری خارج از رحم هست یانه..؟؟؟من این ماه هم دو روز لکه بینی داشتم و۱۶خونریزی داشتم البته دو روز اول خونش قرمز بود والان دو روزم هست شده مثل خون ابه..و۱۷دوباره تست تیتر بتا رفتم ازمایشگاه دادم وعدد تیتر بتا ۲بوده است..تو رو خدا زودتر جواب منو بدین.

البته دوستم از یه دکتر سوال کردن گفتن اگر تو اون اتفاق که ۱۷اسفند افتاده باشه تا الان شده ۳ماه اگر تو این ۳ماه هم بارداری خارج از رحم دررلوله های فالوپ بوده باشه تا الان که ۲۰خرداد هست و۳ماه از این اتفاق میگذره اگر بارداری خارج از رحم بوده باشه تا الان میترکیده..لطفا عاجزانه خواهش میکنم جواب منو سریع تر بدین..خیلی ممنون.

سلام ببخشید من مجددا مزاحم شدم من شرح رابطه امو گفتم تو پست های بالا من تاریخ ۲۵تیر رفتم سونو رحم وضمائم همه چیز رحم وتخمدان ها نرمال بود سوال من اینه اگر سونو برای تشخیص بارداری نباشه اگر بارداری وجود داشته باشه داخل رحمی سونوگرافی نشون میده حتی برای تشخیص بارداری نباشه.

بعد من الان یک ماهه احساس میکنم شکمم بزرگ شده واحساس نبض دارم تو شکمم امکان داره با وجود ازمایش خون بارداری منفی وسونو گرافی که کردم اندازه رحم نرمال بوده بارداری وجود داشته باشه الان ۵ماه از رابطه ام میگذره. تنها رابطه من ۱۷اسفند سال ۹۶بوده.

البته تو سونو ۲۵تیر ماه که انجام دادم یک فولیکول ۱۱میلیمتری در تخمدان چپ و۹میلیمتری در تخمدان راست اگر باردار باشم فولیکول در تخمدان ها وجود داره مثل الان که فرستادم..سونو رو ۱۴روز از تموم شدن لکه بینیم گذشته بود که انجام دادم.

خواهش میکنم جواب منو زودتر بدین خواهش میکنم...چرا تیتر بتا من در تاریخ ۱۷خرداد ۲بوده این دفعه ۱۳مرداد ۴/۵شده؟؟؟ممکنه که اخرین روز لکه بینیم بوده تیتر بتا رفته باشه بالا...؟؟؟تا قبل اینکه تیتر بتارو تو ۱۳مرداد انجام بدم همه تیتر های بتای من زیر ۲بوده این بار یه دفعه ایی شده ۴/۵..

سلام
عزیزم شما به هیچ وجه باردار نیستید
اگر ادامه بدهید به این فکر و خیال، خدای ناکرده مشکل روحی پیدا می کنید
اگر شما در اسفند ماه باردار شده بودید الان 5 ماهه بودید و ...
بتا ی زیر 20 هم منفی ست با هر رنجی
کیتهای آزمایشگاه ها متفاوت است و ...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان