Re: بی بی چک مثبت و ازمایش خون منفی

ارع منم اینجور شد ماه گذشته چندین بی بی چک گذاشتم مثبت آز منفی شد حالا تازه پریودن تموم شده تمام علایم حاملکی رو دلشتم تکرر ادرار درد زیر شکم در پایین کمر ا.خیلی درد تحمل کردم اما لکه شدم بعدشم پری .ایندفه خون عادتم کمی فرق داشت هم کمتربود هم رنگش و جنسش فرق دلشت .هنوز امیدوارم.امروزم تهوع دارم

nil rezaei نوشته شده:سلا دوستان، من امروز موعد پریودم بود اما با اینکه دل درد و کمردرد دارم پریود نشدم.
بی بی چک زدم ۲بار از دو تا مارک مختلف مثبت شد،
اما ازمایش خونم منفی بود!
بتام 0.100 بود
کسی اینجوری بوده ایا؟
سلام
آمپول hcg اگر مصرف نکردید بعد از 5روز تاخیر آزمایش را تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من ۶.۸.۱۰ پری امپول گونال زدم سونو دادم گفتن خیلی تخمک هات بزرگ شدنه حالا این ماه دکتر بهم استراحت داده . ولی من امروز از موقعی ک از خواب بیدار شدم همش کمر درد دارم . کمر دردم از وسطای کمرم شرو میشه تا پایین توی گودی کمرم ایا این دردا بخاطر امپولاییه ک زدمه؟

رویا م نوشته شده:سلام خسته نباشید من ۶.۸.۱۰ پری امپول گونال زدم سونو دادم گفتن خیلی تخمک هات بزرگ شدنه حالا این ماه دکتر بهم استراحت داده . ولی من امروز از موقعی ک از خواب بیدار شدم همش کمر درد دارم . کمر دردم از وسطای کمرم شرو میشه تا پایین توی گودی کمرم ایا این دردا بخاطر امپولاییه ک زدمه؟
سلام
تشخیص درد حتما باید بالینی صورت بگیرد اما درد زیر دل اگر دارید که به کمر می زند شاید کیست و ... تشکیل شده اما کمر درد تنها ارتباط مستقیمی ندارد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
nil rezaei نوشته شده:سلام دوستان
مرسی از پاسخ هاتون
من دیروز ازمایشم رو تکرار کردم و خدا رو شکر بتام ۵۰۰ بود
سلام مبارکه عزیزم
سلام. ممنون از لطفتون و یک دنیا مرسی که وقت میذارین و با صبوری به سوال های ما پاسخ میدین❤
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 16 مهمان