Re: ایا باردارم

سلام من چندروز پیش واسه بارداری اقدام کردم یک هفته قبل از پریودم خونریزی داشتم که دو روزه قط شد هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم کسی نیست منوراهنمایی بکنه این خونریزی مال چیه پریودهام منظمه و چهار روزه تموم میشه باید نوزدهم پریودمیشدم که یازدهم خونریزی داشتم

سلام.من کارمندم و فوق العاده استرس دارم لطفا کمکم کنین
من باید ۱۲ابان پریود میشدم ک نشدم و لکه های قهوی ای دارم قبلا هم گاهی قبل از پریودی لکه بینی داشتم.با ومودی ک واسه بارداری اقدام کردم ایا با این لکه بینی امکان بارداری دارم؟ واسه ازمایش بارداری کی برم ک جواب درست بده؟
ممنونم

سلام خوبین ببخشید من تازه ب این سایت کنم خواستم بگم من یه ساله ازدواج کردم واقدام ب بارداری پیش پزشکم مراجعه کردم گف تنبلی تخم دانه کهیه دوره دارو مصرف کردم بازم باردار نشدم و تااینکه این ماه تو پریودی رفتم دکتر که 7پری و9 و 10 و11 امپول سینال اف برام تجویز کرد و روز 12 اچ سی جی و گف تا 4 روز پشت سر هم نزدیکی داشته باشم که انجام دادم والان 4 روز گذشته چگونه بفهمم لقاح تشکیل شده

سلام وقت بخیر .
ببخشیدمن ۴ساله ک ازدواج کردم و دوساله ک فهمیدم همسرم اسپرم ضعیف با حرکت و تعداد کم داره ک این دوسال چند دوره دارو مصرف کرد و اینبار ۴آمپول hmjو ۴آمپولhcj زد ومن هم کلومیفن و داروهای مکمل دیگه هم استفاده کردم وروز ۹ سیکل ۲تا آمپول hmjهمزمان و روز ۱۴.۱۳ هم آمپولhcj زدم و روز سیزدهم ازقاعدگی سونو انجام دادم ک چند تخمک فعال به اندازه ۲۳.۱۵.۱۷ داشتم تا امروز ک روزه ۱۹سیکل هستم هرشب نزدیکی داشتم بنظرشما ممکنه ک این ماه نتیجه بگیرم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

Niluoofari نوشته شده:سلام وقت بخیر .
ببخشیدمن ۴ساله ک ازدواج کردم و دوساله ک فهمیدم همسرم اسپرم ضعیف با حرکت و تعداد کم داره ک این دوسال چند دوره دارو مصرف کرد و اینبار ۴آمپول hmjو ۴آمپولhcj زد ومن هم کلومیفن و داروهای مکمل دیگه هم استفاده کردم وروز ۹ سیکل ۲تا آمپول hmjهمزمان و روز ۱۴.۱۳ هم آمپولhcj زدم و روز سیزدهم ازقاعدگی سونو انجام دادم ک چند تخمک فعال به اندازه ۲۳.۱۵.۱۷ داشتم تا امروز ک روزه ۱۹سیکل هستم هرشب نزدیکی داشتم بنظرشما ممکنه ک این ماه نتیجه بگیرم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید
سلام
عزیزم از نظر تخمک گذاری و سونو که ظاهرا نرمال بوده اید اما خوب زوج های سالم هم گاهی 4 ماه منتظر می مانند پس اگر نتیجه نگرفتید برای ماههای بعد امید هست .
اما در کل باید دید آزمایش اسپرم همسرتون در چه وضعیتی ست الان؟ تحرک گرید 1 دارد؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان