Re: بارداري

باسلام
حدود 3 ماهه اقدام به بارداری کردم یک هفته بعد از زمان تخمک گذاری دوبار بالا آوردم و الان از بعضی غذاها متنفرم و بعضی ساعات بدنم داغ هست و لرز دارم و تنگی نفس دارم و پوست بدنم تیره شده و سینه هام به شدت درد داره امکانش هست باردار باشم

سلام میشه منو راهنمایی کنید????
واسه بارداری اقدام کردم این ماه پریودهام منظمه این ماه یک هفته زودتر خونریزی دیدم اما دوروز قطع شد همیشه پریودهام چهار روز تموم میشه این خونریزی مال چیه هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم ینی میشه حامله باشم؟؟؟

سلام دوستان، من اقدام به بارداری کردم الان چندروزه سردرد دارم همراه با کمی سرگیجه و حالت تهوع، کمرم گاهی تیر میکشه و پاهام سرده وتکرر ادرار دارم چند روز مونده به پریودیم، ممکنه باردار باشم؟ اخه میخام واسه سردردم قرص استفاده کنم میترسم، یه جورایی بیحالم همش

سلام خدمت شما من قرص مدروکسی پروژسترون رو دیروز شروع کردم و نزدیکی مشکوک داشتم البته این قرصو برای کیستم می خورم می خواستم بدونم می تونم قرص اورژانسی استفاده کنم ؟با هم تداخل نداره

سلام و خسته نباشید من ۲۰ مهر اولین روز آخرین پریودیم بوده و این چند ماه خیلی درد تخمدان داشتم ۲۶ پریودیم سونوی مجاری ادرار رحم و تخمدان و کلیه ها دادم مشکلی نبود پریودیم ۲۶ ۲۷ روزه است و امروز ۳۰ پری بودم و هنوز پریود نشدم وامروز بی بی چک گذاشتم خط پایینش خیلی کمرنگ بود اگر باردار باشم چطور تو سونوی ۴ روز پیش چیزی نشون نداد منظورم بارداریه؟احتمال داره خارج رحمی باشه؟ لطفا جواب بدید
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

تشخیص بارداری

سلام من اولین روز آخرین پریودیم 6/28بوده و در تاریخ 7/27 نزدیکی داشتم . وقتی 4 روز از موعد پریودیم گذشت تست بی بی چک ام منفی بود دوباره 3روز بعدم منفی بود . آزمایش بتا رو بعد از تاخیر دوهفته ای از پریودیم انجام دادم 62تا68 زده بود . ولی من هیچ علائمی ندارم ن تکرر ادار ن حالت تهوع ن درد شکمی ن لکه بینی . سونو هم انجام دادم بعد آزمایش بتا ولی گفتن چیزی دیده نمیشه ..خواهش میکنم کمکم کنین من تا دارم از استرس میمیرم.

سلام من کمتر از یک ساله اقدام به بارداری کردم.سی ویک سالمه.عکس رنگی انداختم لوله هام بازه و کلا سالمه و مشکلی نداره عکس رنگیم.ذخیره تخمدانم هم 5/7هست که دکتر گفت خوبه.البته دوماهی هست که پیش دکتر رفتم واین کارارو و ازمایش رو انجام دادم.ولی باردارنشدم.این ماه بهم متفورمین داده .صبح.ظهر.شب.یه کیست یه سانتی هم دارم که گفت هیچ چیز نیست..و مهم نیست.با سونوی واژینال گفت احتمال تنبلی تخمدان داری.من چیکار کنم راهنمایی

arezoo_jooni نوشته شده:سلام خدمت شما من قرص مدروکسی پروژسترون رو دیروز شروع کردم و نزدیکی مشکوک داشتم البته این قرصو برای کیستم می خورم می خواستم بدونم می تونم قرص اورژانسی استفاده کنم ؟با هم تداخل نداره
سلام
خیر اثر پیشگیری ندارد
كارشناس مامايي فيروز

Fereshte banoo نوشته شده:سلام من کمتر از یک ساله اقدام به بارداری کردم.سی ویک سالمه.عکس رنگی انداختم لوله هام بازه و کلا سالمه و مشکلی نداره عکس رنگیم.ذخیره تخمدانم هم 5/7هست که دکتر گفت خوبه.البته دوماهی هست که پیش دکتر رفتم واین کارارو و ازمایش رو انجام دادم.ولی باردارنشدم.این ماه بهم متفورمین داده .صبح.ظهر.شب.یه کیست یه سانتی هم دارم که گفت هیچ چیز نیست..و مهم نیست.با سونوی واژینال گفت احتمال تنبلی تخمدان داری.من چیکار کنم راهنمایی
سلام
عزیزم با توجه به تنبلی تخمدان قرص محرک تخمک گذاری مصرف کنید (تحت نظر پزشک خادق و با پیگیری دقیق)
تا زودتر نتیجه بگیرید
متفورمین درمان اصلی و مستقیم نیست
كارشناس مامايي فيروز

آزی نوشته شده:سلام و خسته نباشید من ۲۰ مهر اولین روز آخرین پریودیم بوده و این چند ماه خیلی درد تخمدان داشتم ۲۶ پریودیم سونوی مجاری ادرار رحم و تخمدان و کلیه ها دادم مشکلی نبود پریودیم ۲۶ ۲۷ روزه است و امروز ۳۰ پری بودم و هنوز پریود نشدم وامروز بی بی چک گذاشتم خط پایینش خیلی کمرنگ بود اگر باردار باشم چطور تو سونوی ۴ روز پیش چیزی نشون نداد منظورم بارداریه؟احتمال داره خارج رحمی باشه؟ لطفا جواب بدید
سونو در این سن کم نشان نمی دهد و عادی ست
بی بی چک تون هم قابل تامل است
كارشناس مامايي فيروز

Re: تشخیص بارداری

samiye نوشته شده:سلام من اولین روز آخرین پریودیم 6/28بوده و در تاریخ 7/27 نزدیکی داشتم . وقتی 4 روز از موعد پریودیم گذشت تست بی بی چک ام منفی بود دوباره 3روز بعدم منفی بود . آزمایش بتا رو بعد از تاخیر دوهفته ای از پریودیم انجام دادم 62تا68 زده بود . ولی من هیچ علائمی ندارم ن تکرر ادار ن حالت تهوع ن درد شکمی ن لکه بینی . سونو هم انجام دادم بعد آزمایش بتا ولی گفتن چیزی دیده نمیشه ..خواهش میکنم کمکم کنین من تا دارم از استرس میمیرم.
سلام
ممکن است لقاح تون کلا 2 هفته از موعد مورد انتظار دیرتر بوده و در نتیجه انتظاراتمون رو هم باید 2 هفته عقب بیاندازیم
بتا بعد از 3 روز تکرار شود تا از دو برابر شدنش مطمئن شویم
سونو بعد از 2 هفته از قبلی
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان