تخمک گذاری و بارداری و علایم بارداری(یکی بمن کمک کنه)

باسلام و تشکر از سایت عالیتون.من دوره های پری ۲۷ روزه دارم و الان روز ۲۳ ام پری هستم.

از روز ۵ پری ۲عدد کلومیفن خوردم و ۱۰و ۱۲ پری اچ ام جی زدم و روز ۱۵ پری اچ سی جی زدم صبح خیلی زود.

از روز ۱۴ تا ۱۹ پری هرشب نزدیکی داشتم.روز۱۴ پری دوتا فولیکول ۲۴و ۱۵ داشتم سمت راست و یه ۱۹ سمت چپ.ولی فرداش اثری از فولیکول ۱۵ نبودو ۲۴ شده بود ۲۵ و ۱۹ شده بود ۲۰. خلاصه تا روز ۱۹ پری هنوزفولیکولها ازاد نشده بودن و بزرگ میشدن. (البته اگر ۱۵ ک یهو گموگور شد رو در نظر نگیریم.)

خلاصه روز ۱۹ پری باز ا فولیکول سمت راست بود ولی کوچیک شده بود شده بود ۱۹.۱۸ ک تا دو روز قبلش به ۲۶ رسیده بود و فولیکول کلاپس شده ۱۳ میلیمتری هم سمت چپم داشتم.دیروز ک ۲۲ پری بود از بتا دادم بتا ۱.۲ بود ایا امیدی ب باردار شدنم هست؟اخه خیلی استرسی هستم سینه هام خیلی حساس شده هیچ وقت اینجوری نبود. روزا پر اشتهایی و شبا تهوع دارم. دکترم گفته ۱۰ روز دیگ از بتا بده ولی دارم دق میکنم اگر میشه یکی راهنماییم کنه.مرسی :cry: :cry: :cry: :cry:

Re: تخمک گذاری و بارداری و علایم بارداری(یکی بمن کمک کنه)

سلام
عزیزم تا پیش از 3 روز تاخیر اصلا آزمایش ندهید منفی اش اعتبار ندارد.
حساسیت سینه ها و ... می تواند به داروهای هورمونی مصرف شده نیز مربوط باشد.
اگر باردار نبودید برای ماه بعد:
گفته می شود بهتر است کلومیفن یا لتروزول از روز 2 ام پریود شروع شود.به مدت 5روز
و سپس روز 7 و 8 hmg
hcg هم روزش بر طبق سایز فولیکول (در سونویی که حدود روز 10 ام میدهید) مشخص می شود(برای بلوغ نهایی ست نه رشد فولیکول)
كارشناس مامايي فيروز

باسلام من سه ماه پیش سقط تو هفته ۵داشتم و این ماه اقدام به بارداری کردم و پریودم نا منظمه از کیت تخمک گذاری استفاده کردم از روز ۹ و روز ۱۱ پریود کیتم پررنگ شد و روز۱۲,۱۳کم رنگ شد اما روز۱۴باز پررنگ شد و بقیه روزه کمرنگ و محو شد وما روز ۱۱,۱۲,۱۳ نزدیکی داشتیم و روز۱۵ به نظر شما امکان بارداری هست؟ یا کیت خطا داشته که ۴ روز پررنگ شد ؟امکان داره چن تخمک آزاد شده باشه؟ لطفا جواب بدین
آخرین ويرايش توسط 1 on زهرا ق, ويرايش شده در 0.

سلام دوستان.من اولین ماه بود که اقدام کرده بودم.ولی باردار نشدم.رفتم دکتر،قرص لتروزول داد.از سوم قاعدگی به مدت پنج شب روزی دوتا مصرف کردم.برای هفته بعد سونوگرافی واژینال نوشته.نیازی هستش،برم؟
خیلی میترسم.
راستی با مصرف این قرص، کی باید نزدیکی داشته باشم.زمان پریودم 5 مرداد بود.مصرف قرص 7 مرداد.اصولا پریودام با بازه زمانی 28 روزه هستش.
ممنون

سلام سونوی واژینال رو برای این ازت خواستن که بفهمن فولیکول بالغ داری یانه حتما برو انجام بده در رابطه با لتروزول هم دکتر من بهم داده و گفت بعد تموم شدن قرصا یه شب درمیون نزدیکی کنم

سلام ولادت امام رضا رو به تمامی دوستان تبریک میگم
من 11مرداد پریودم تموم شده.قرص لتروزول هم مصرف کردم.فقط 12 مرداد حالت آبکی قهوه ای ازم خارج شد.از ترسم نزدیکی نداشتم.گفتم شاید تبدیل به پریود بشه.به نظرتون اون چی بوده؟ممکن تاثیر قرصها باشه؟
راستی قرص خارجی واسه پرولاکتین و قرص کم کاری تیروئید هم مصرف میکنم.امکان بارداریم تو این ماه خیلی کمه؟؟؟
دوست دارم زودی حامله بشم

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
عزیزم تا پیش از 3 روز تاخیر اصلا آزمایش ندهید منفی اش اعتبار ندارد.
حساسیت سینه ها و ... می تواند به داروهای هورمونی مصرف شده نیز مربوط باشد.
اگر باردار نبودید برای ماه بعد:
گفته می شود بهتر است کلومیفن یا لتروزول از روز 2 ام پریود شروع شود.به مدت 5روز
و سپس روز 7 و 8 hmg
hcg هم روزش بر طبق سایز فولیکول (در سونویی که حدود روز 10 ام میدهید) مشخص می شود(برای بلوغ نهایی ست نه رشد فولیکول)

سلام خانوم کارشناس عزیزم
من ۵ روز بعد تاخیر پریودم ازمایش بتا دادم و بتام ۱۱۲.۶ بود البته از خود روز پری هر ۴۸ ساعت تکرارش کردم و اولش ۲۰ بعدش ۴۸ و بعدش ۱۱۲.۶ شد .
ب دکترم مراجعه کردم و ایشون بعد سونو گفتن ک ی چیزی میبینم ک در حال تشکیل شدن است ولی برای دیده شدنش باید بتات بالای ۱۰۰۰ باشه و از الان زوده و برای سونو واژینال هم نمیخوام ریسک سقطتو بالا ببرم. ولی وقتی دید هر ۴۸ ساعت عدد بتا پیشرفت خوبی داشته گفت برو ۲ هفته دیگ بیا و برام قرص فمیبیون و قرص دوفاستون داد.
الان سوال من اینه وقتی من هیچ علایم سقطی ندارم ن درد ن لک ن خونریزی دوفاستون چرا؟الان دو روزه ک نخوردمش. چون میترسم بدنم بهش حساسیت بده.
و اینکه چقد احتمال داره حاملگی خارج رحمی باشه؟دکترم گفت لوله های فالوپ فعلا خالین و چیزی دیده نمیشه بااین وجود من خیلی نگرانم.
ابعاد رحم ۸۱.۳۶ در برش طولی،شکل و اکوژنیسیته میومتری نرمال،ابعاد تخمدان راست ۳۱.۱۷ وتخمدان چپ ۲۸.۱۶ میلی متر و کیسا یا توده فضاگیری در تخمدانها لوله ها و اندکسها رویت نشد
در تخمدان راست چند فولیکول با سایز ۱۵ دیدا میشود.علایم دقیق بارداری از راه شکمی رویت نسد و سونو یک هفته دیگر باید تکرار شود.

اینم نتیجه سونوی منه درضمن پریهام ۲۸ روزه و الان ۸ روز از موعد پریودم میگذره.اخرین پری ۴.۱۱ بوده
اگر میشه کمکم کنید مرسی

خانوم کار شناس اگه امکانش هست جواب سوال منم بدید
من سه ماه پیش سقط تو هفته ۵داشتم و این ماه اقدام به بارداری کردم و پریودم نا منظمه از کیت تخمک گذاری استفاده کردم از روز ۹ و روز ۱۱ پریود کیتم پررنگ شد و روز۱۲,۱۳کم رنگ شد اما روز۱۴باز پررنگ شد و بقیه روزه کمرنگ و محو شد وما روز ۱۱,۱۲,۱۳ نزدیکی داشتیم و روز۱۵ به نظر شما امکان بارداری هست؟ یا کیت خطا داشته که ۴ روز پررنگ شد ؟امکان داره چن تخمک آزاد شده باشه؟

من ۲۵ هر ماه پریود میشم یکمم عقب جلو میندازم بعضی وقتا..۱۴ این ماه با نامزدم یه رابطه سطحی داشتیم که بعد از یه بار انزال که من بیرون ریخته شد ادرار کردن به گفته خودشون و بعدش آلت من با پیشاب ایشون گاملا خیس شده بود در اثرتماس...فرداش یه قرص اورژانسی ۱.۵ خوردم خیییییلی میترسم همش داروهای گرم مثل زعفران و تخم شوید میخورم الان زیر دلم همون رحمم درد میکنه ولی بعد از سه چهار روز هنوز خونریزی ندیدم البته من پریودم ۲۵ هستش ینی باید تا اون وقت صبر کنم احتمال بارداری هست؟خیلی استرس دارم تورو خدااا جوابمو بدین

سلام .من نزدیک 4ماهه اقدام کردم برای بارداری اما هنوز اتفاقی نیافتاده. هر ماه دوره پریودیم یک روز به تاخیر میافتد . الان با احتساب یک روز تاخیر باید 20مرداد پریود بشم . اما از یک هفته قبل درد های شدید زیر دلم که برای یک الی دو دقیقه طاقت فرسا میشه دارم .ببخشید ولی تکرر ادرار دارم یعنی نسب به قبل بیشتر . و سینه هام وقتی دست میزنم کمی درد میکنه .و همش ترشحات سفید رنگ دارم که فکر میکنم پریود شدم . امکان داره با این سرایط بازم باردار باشم ؟؟؟یه مقدرای هم زودرنج شدم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان