Re: تخمک گذاری و بارداری و علایم بارداری(یکی بمن کمک کنه)

زهرا ق نوشته شده:یعنی کسی نیس جواب سوالای مارو بده؟

اره گلم فکر کنم کسی نیس جواب بده من قبلا سوال میپرسیدم ۲۴ ساعت بعد ج میدادن الان یک هفته ۱۰ روز یبار پس منتظر باش:/ایشالا فرجی حاصل بشه :lol:

زهرا ق نوشته شده:خانوم کار شناس اگه امکانش هست جواب سوال منم بدید
من سه ماه پیش سقط تو هفته ۵داشتم و این ماه اقدام به بارداری کردم و پریودم نا منظمه از کیت تخمک گذاری استفاده کردم از روز ۹ و روز ۱۱ پریود کیتم پررنگ شد و روز۱۲,۱۳کم رنگ شد اما روز۱۴باز پررنگ شد و بقیه روزه کمرنگ و محو شد وما روز ۱۱,۱۲,۱۳ نزدیکی داشتیم و روز۱۵ به نظر شما امکان بارداری هست؟ یا کیت خطا داشته که ۴ روز پررنگ شد ؟امکان داره چن تخمک آزاد شده باشه؟

عزیزم اونجوری ک من میدونم ۳۶ تا ۴۸ ساعت بعد مثبت شدن کیت تخمک ازاد میشه منم یبار مثل شما شده بودم ب دکترم گفتم گفت امکان داشته میخاستی تخمک گذاری کنی و نکردی ولی باز صبر کن کارشناسان عزیز جوابتو میدن گلم

Fuzie 69518 نوشته شده:سلام .من نزدیک 4ماهه اقدام کردم برای بارداری اما هنوز اتفاقی نیافتاده. هر ماه دوره پریودیم یک روز به تاخیر میافتد . الان با احتساب یک روز تاخیر باید 20مرداد پریود بشم . اما از یک هفته قبل درد های شدید زیر دلم که برای یک الی دو دقیقه طاقت فرسا میشه دارم .ببخشید ولی تکرر ادرار دارم یعنی نسب به قبل بیشتر . و سینه هام وقتی دست میزنم کمی درد میکنه .و همش ترشحات سفید رنگ دارم که فکر میکنم پریود شدم . امکان داره با این سرایط بازم باردار باشم ؟؟؟یه مقدرای هم زودرنج شدم

سلام گلم بیبی بذار مشخص میشه و ۳ روز بعد تاخیر از بتا جواب میده انشالا ک بارداری.
منم شرایط شمارو داشتم دقیقا و اگر خارج رحمیو پوچ نباشه ب لطف خدا باردارم و با حسابی ک خودم کردم ۳ هفته هستش :wink:

Fuzie 69518 نوشته شده:مرسی . یعنی الان بیبی چک بزارم یا بعد از سه روز تاخیر ؟؟؟؟؟؟؟

س روز بعد تاخیر گلم البته من س روز بعد تاخیربتام ۴۵ بود :|
انگار با زوربران بتا بتام داره بالا میره علتشم نمیدونم۵ روز بعد پری بتام ۱۱۲.۶ بود :roll:
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان