Re: تخمک گذاری و بارداری و علایم بارداری(یکی بمن کمک کنه)

زهرا ق نوشته شده:منم این ماه اقدام کردم روز۲۴پری هستم اما یه لک قهوه ای و قرمز دیدم معمولا یه روز قبل پری لک میدیدم و پری میشدم اما این بار رو نمیدونم چی میشه
انشالا ک لک لانه گزینیه گلم :wink:
برامنو نی نیمم دعاکن :cry:

زهرا ق نوشته شده:خانوم کار شناس اگه امکانش هست جواب سوال منم بدید
من سه ماه پیش سقط تو هفته ۵داشتم و این ماه اقدام به بارداری کردم و پریودم نا منظمه از کیت تخمک گذاری استفاده کردم از روز ۹ و روز ۱۱ پریود کیتم پررنگ شد و روز۱۲,۱۳کم رنگ شد اما روز۱۴باز پررنگ شد و بقیه روزه کمرنگ و محو شد وما روز ۱۱,۱۲,۱۳ نزدیکی داشتیم و روز۱۵ به نظر شما امکان بارداری هست؟ یا کیت خطا داشته که ۴ روز پررنگ شد ؟امکان داره چن تخمک آزاد شده باشه؟
کلا اینقدر افرادی که از کیت استفاده کردند گزارشات این چنینی دارند به شخصه اعتباری به تعیین روزش ندارم...
سونو 1 بار انجام دهید معتبر تر است
در مرکز معتبر البته
كارشناس مامايي فيروز

Fuzie 69518 نوشته شده:سلام .من نزدیک 4ماهه اقدام کردم برای بارداری اما هنوز اتفاقی نیافتاده. هر ماه دوره پریودیم یک روز به تاخیر میافتد . الان با احتساب یک روز تاخیر باید 20مرداد پریود بشم . اما از یک هفته قبل درد های شدید زیر دلم که برای یک الی دو دقیقه طاقت فرسا میشه دارم .ببخشید ولی تکرر ادرار دارم یعنی نسب به قبل بیشتر . و سینه هام وقتی دست میزنم کمی درد میکنه .و همش ترشحات سفید رنگ دارم که فکر میکنم پریود شدم . امکان داره با این سرایط بازم باردار باشم ؟؟؟یه مقدرای هم زودرنج شدم
سلام
عزیزم انشالله که این ماه نتیجه بگیرید اما طبق تجربه توصیه دارم اگر نگرفتید از نظر تخمک گذاری و سلامت اسپرمهای همسر، بررسی انجام دهید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من سیکل ۲۸ روزه دارم الان یک هفته مونده تا پری ولی درد زیر دل و کمردرد خفیف دارم خیلی هم بیحالم ممکنه باردار باشم؟ لازمه ب پزشک مراجعه کنم؟؟؟ خواهش بهم جواب بدید چون استرس دارم قصد بارداری دارم

سلام روز تعطیل خوشی داشته باشید
یه سوال روز 5 مرداد پریود بودم،بازه زمانی پریودهام28 یا 29 روزه هستش.از 14 مرداد تا 23 مرداد نزدیکی منظمی داشتم.
از 24 تا 27 اقدامی نداشتم.به نظرتون تخمک گذاری من کی بود؟ممکن الان حامله باشم؟
راستی لتروزول مصرف کرده بودم و 12 پریودم اندازه فولیکولهام 23 و 24 بود.زمان تخمک گذاریم کی بود؟

انشاله ک دوره درمانیت نتیجه بده و باردارباشی عزیزم.منم این دوره با لتروزول باردارشدم.حتی سونو هم ندادم.تااونجا ک شنیدم دوره 28روزه باید از 14پری تخمک گذاری باشه.شما باید دوروز قبل و بعدش هم نزدیکی داشته باشی ک نتیجه بدی.

SaFatemeh نوشته شده:سلام
من سیکل ۲۸ روزه دارم الان یک هفته مونده تا پری ولی درد زیر دل و کمردرد خفیف دارم خیلی هم بیحالم ممکنه باردار باشم؟ لازمه ب پزشک مراجعه کنم؟؟؟ خواهش بهم جواب بدید چون استرس دارم قصد بارداری دارم
سلام
متاسفانه این علائم طبق تجربه قابل اعتنا و شک به بارداری فعلا نیستند عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان