نداشتن ضربان قلب جنین

سلام خسته نباشید
من شهریور ماه یه سقط داشتم بعد از شش ماه دکترم گفت میتونی اقدام کنی و من اردیبهشت متوجه بارداریم شدم دکتر برام سونو نوشت هفته گذشته رفتم سونو انجام دادم طبق محاسبه تو هفته هشتم بودم اما سونو شش هفته و سه رو ز رو نشون داد و گفت ضربان قلب نداره و اندازه جنین 6 mm بود دکتر گفت یه هفته صبر کن دوباره سونو برو شاتزدهم خرداد وقت سونو دارم خیلی نگرانم ممکنه این دفعه هم بچه ام سقط بشه سقط قبلی هم بچه رشد نکرد . قلبش تشکیل نشد و خودش سقط شد
تو سونو اینطور گفتن

تصویر رحم باردار حاوی ساک حاملگی با DDSSمتبت در کاویته آندومتر در ناحیه فوندوس مشاهده ميشود ضایعه و هموراژی در اطراف ساک مشاهده نمیشود در حال حاصر ضربان قلب در این قطب جنینی قابل شنیدن نیست با توجه به اندازه CRL و عدم رویت فتال هارت جهت اطمينان از رشد حاملگی و رویت صربان قلب تکرتر سونو پیشتهاد میشود ضايعی در ادنکس ها دیده نشد

تو رو خدا بهم بگید یعنی این بچه ام هم سقط میشه خیلی نگرانم

Re: سن بارداری

Velvele.kh نوشته شده:سلام و وقت بخیر‌...خواستم بدونم عدد ۹۱۹ چ سنی از بارداری رو نشون میده ؟آیا امکان سقط هست؟و چوقت باید برم واسه سونوگرافی؟؟یه دنیا ممنونم
خیر آنرمال نیست
سن را نمی توان مشخص کرد
اگر لکه بینی و .. نداشته باشید 7 هفته سونو دهید(اگر دارید زودتر)
كارشناس مامايي فيروز

Re: نداشتن ضربان قلب جنین

Selen نوشته شده:سلام خسته نباشید
من شهریور ماه یه سقط داشتم بعد از شش ماه دکترم گفت میتونی اقدام کنی و من اردیبهشت متوجه بارداریم شدم دکتر برام سونو نوشت هفته گذشته رفتم سونو انجام دادم طبق محاسبه تو هفته هشتم بودم اما سونو شش هفته و سه رو ز رو نشون داد و گفت ضربان قلب نداره و اندازه جنین 6 mm بود دکتر گفت یه هفته صبر کن دوباره سونو برو شاتزدهم خرداد وقت سونو دارم خیلی نگرانم ممکنه این دفعه هم بچه ام سقط بشه سقط قبلی هم بچه رشد نکرد . قلبش تشکیل نشد و خودش سقط شد
تو سونو اینطور گفتن

تصویر رحم باردار حاوی ساک حاملگی با DDSSمتبت در کاویته آندومتر در ناحیه فوندوس مشاهده ميشود ضایعه و هموراژی در اطراف ساک مشاهده نمیشود در حال حاصر ضربان قلب در این قطب جنینی قابل شنیدن نیست با توجه به اندازه CRL و عدم رویت فتال هارت جهت اطمينان از رشد حاملگی و رویت صربان قلب تکرتر سونو پیشتهاد میشود ضايعی در ادنکس ها دیده نشد

تو رو خدا بهم بگید یعنی این بچه ام هم سقط میشه خیلی نگرانم
"طبق محاسبه" منظورتون پریود بوده؟
اگر بلی، نگرانی ندارد و همه چیز نرمال است
شاید بارداری تون دیرتر شروع شده
اولین بی بی چک یا آزمایش مثبتتون کی بوده؟
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از اینکه جواب دادید.. البته این آزمایش من مال یک هفته پیشه... خوشبختانه لکه بینی ندارم فقط درد شکم مثل زمان پریودی زیاد دارم.. بیشتر هم دردام شبانه میان سراغم و بیدارم میکنن و دیشب شدت دردم خیلی زیاد بود ولی امروز بهترم.. نمیدونم دلیلش چیه به نظر شما این درد طبیعیه؟ بدون تب و لرز و خونریزی و... فقط درد و احساس بادکردن شکم که شبا خیلی اذیتم میکنه و نگرانم..

سلام و عرض ادب مجدد خدمت شما.. استراحتم بد نیست .. من چند وقت پیش واسه دل دردم رفتم دکتر و ب من قرص Duphaston داد..خدا رو شکر دل دردهای شبانه ام برطرف شد.. چهار روز پیش واسه اولین سونوگرافی اقدام کردم.. مشخص شد هفت هفته و سه روز هستم ولی قلبش معلوم نبود خواستن سونوی واژینال انجام بدم ک ترسیدم و قبول نکردم.. و حالا قراره دو هفته دیگه سونوگرافی رو تکرار کنم..متخصص سونوگرافی هیچ توضیحی ب من ندادن جز اینکه گفتن جاش خوبه فقط قلبش معلوم نیست.. الان نتیجه سونوگرافی رو براتون میفرستم ممنون میشم یه نگاه بندازین..
Reveals gravid uterus with single ges. Sac of 7wks+3d.
Small fetal node noted,FHpulsation not detected, please for further follow up to assess viability of the
pregnancy.
Clear adnexia

.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 16 مهمان