Re: لکه بینی

Atefe137309 نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم من رفتم سنوگرافی سنو ب این صورت است
تصویریک ساک حاملگی محتوی یک جنین زنده باfhr=133/minدرکاویته رحم مشاهده شد .رشدسونوگرافیک براسای CRL=9mmدرحدود ۷w+1Dاست جفت قرار آنتریوردارد .حجم مایع آمنیوتیک درحدطبیعیست

میخواستم بدونم درسنوگرافیم من مشکلی نیس آیاطبیعیه؟
سلام عزیزم
کاملا نرمال است خداروشکر

كارشناس مامايي فيروز

Atefe137309 نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم من رفتم آزمایس برای بارداری دادم ولی جوابشونمیدونم چیه
Bhcg
Result1000
Unit .iu/L
Negative .10
Borderline:10-25
Positive:25
این جواب آزمایش هستش خواهش میکنم جواب بدین آیامثبته یامنفی
بله همانطور که دوستمون فرمودن مثبته!
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت کارشناس محترم .
من درهفته نهم بارداری به سرمیبرم و خیلی حالت تهوع واستفراغ دارم هرچی غذامیخورم بالا میارم صبح ها اصلا اینطوری نیستم وبعدازظهرها وشبها اینطوری هستم صبح هاهم بیسکویت میخورم من قبلا قرص میخوردم دوماه قبل ازحامله شدنم قرص ورم معده میخوردم والانم قط کردم آیامیتونه استفراغ شدیدم ازورم معده باشه ازچ قرصی استفاده کنم ک حالت تهوعم کمتربشه ؟؟؟؟دراین هفته لکه بینی هم داشتم دلیل لکه بینی چی میتونه باشه؟؟؟چون ۲روزبیشترنیست وموقع عادت ماهیانه ک میشم لکه بینی دارم!!!قرص دمیترون ۴رومیتونم براکاهش حالت تهوع بخورم ضرری نداره ؟

سلام عزیزم
بله ضد تهوع های مجاز در بارداری رو مصرف کنید(طبق نظر پزشکتون)
دمیترون هم مجاز است
برخی ها زمان قاعدگی قبلی شون در بارداری هم کمی لکه بینی دارند و مشکلی نیست اما شیاف سیکلوژست را مصرف کنید
اگر سابقه ی بیماری معده دارید به متخصص گوارش هم مراجعه کنید و داروهای مجاز دریافت کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من باید ۱۶ فروردین پریود میشدم ولی نشدم تا ۱۹ فروردین که لکه دیدم در حدی که وقتی میرفتم دستشویی موقع شست و شوی متوجه میشدم از ساعت سه بعدازظهر تا ساعت ۱۲ شب از نواربهداشتی استفاده کردم ولی خونریزیم در حدی نیست که یه نوار و کثیف کنه و رنگشم قهوه ای هستش و درست مثل اخر پریود هستش الان پنج ماه هست که اقدام به بارداری کردم دوره هام از بیست و چهار روز تا بیست و هفت روز متغیر هستش ماه قبل نوزدهم اسفند ماه پریودشدم و الان به هیچ عنوان درد و انقباض مثل ماههای گذشته ندارم میخواستم بدونم امکان داره باردار باشم یا اینکه این خونریزی رو به حساب خونریزی زمان قاعدگی بگذارم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان