راهنمایی جهت تشخیص بارداری

با سلام
من در حال اقدام برای بارداری هستم پریود های من در سه ماه گذشته به صورت زیر بودند :
خرداد 22 روزه
تیر 30 روزه ( درحال استفاده از مدروکسی پروزسترون بخاطر رفع کیست پریود شدم )
مرداد 22 روزه که آخرین پریودم بود 11 شهریور
با توجه به یک بارداری پوچ و یک ep که داشتم کمی نگران تکرار ep هستم ولی نمیدونم پریودهامو چند روزه حساب کنم و کی برای آز بارداری اقدام کنم
الان 24 پریود هستم
خواهش میکنم راهنمایی کنید که صبر کنم برای آزمایش یا اینکه اقدام کنم

Re: راهنمایی جهت تشخیص بارداری

سلام
دوست عزیزم! سیکلتون فعلا نظم آن چنانی جهت تخمین روز تخمک گذاری نداشته. اما از 10 سیکل به بعد اقدام کنید کلا.
قبل آنهم تحت نظر مرکز سقط راجعه هم باشید تا تستهای لازم رو انجام دهید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون كارشناس محترم
فكر ميكنم منظورم رو خوب نرسوندم تو پست قبلي با توجه به سيكل هاي قبلي
من اقدام كردم براي بارداري امروز ٢٤ سيكل هستم و پريود نشدم
ميخواستم راهنمايي بفرمايين آزمايش بارداري بدم يا چند روز صبر كنم
چون دكترم گفتن هر موقع احساس كردم كه باردارم سريع آز بدم بخاطر تكرار ep

راستش چون سیکلهای 22 روزه کلا کوتاهتر از حد نرمال هستند ، به نظر صحیح نمی آید که آنها را معیار گرفته و برای الانتون تاخیر قابل توجه قائل شویم و شک به بارداری و ....
اما خوب اگر اغلب همین قدر کوتاه بوده است، می توانید بعد از 3 روز تاخیر(از زمان مورد انتظار) آزمایش دهید.(اگر مشکل خارج از رحم و ... مطرح نبود عرض می کردم که لااقل تا 28 سیکل صبر کنید)
كارشناس مامايي فيروز

سلام‌.
من‌‌ دوره پریودم منطمه همیشه ۴روز جلو میندازم اما عقب اصلا
۲۹ تیر پریود شدم بایو ۲۷ مرداد پریود میشدم که نشدم سوم شهریور بی بی چک‌استفاده کردم دوخط واضح افتاد بعداز ظهر همون روز خونریزی داشتم ده دقبقه مداوم ولی بعد کمتر کمتر سد تا چند روز به صورت لکه و گاه قطره که گاهی روشن و گاهی تیره است یعنی لکه های رو نوارم سیاه سیاه هستش .حالا موندم باردارم یا مشکل دیگه ای دارم .سمت چپ شکمم قسمت بالا هم سفت شده هفته پیش هم سرماخوردگی همراه با تب و سرگیجه وخستگی داشتم .ممنون میشم جواب بدین

ممنون از پاسختون .من شنبه با درد بسیار شدید که تا حالا تجربه نکرده بودم بیمارستان رفتم سونو دادم که تشخیص کورتاژ دادن دکتر سونو گفت لخته ی خونی ضخیم به همراه ترشح خونی داخل رحمم دارم .اما دکتر زنان تا دید فقط گفت باید کورتاژ بشی هیچ توضیحی نداد که اصلا چه اتفاقی تو بدنم افتاده

باسلام .قصد بارداری دارم هفتم این ماه سیکلم بو چن روز پیش
از واژنم مایع زرد رنگ خارج میشد بطوری ک زیریم خیس میشد امروز ی لکه بینی داشتم کوچولو آیا ممکنه باردار باشم لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام.
من دفعه اولی بود که دکتر دارو برام تجویز کرد کلومیفن و استروژن
بعد از روز ۱۶ دوفاستون
از وقتی دوفاستون مصرف کردم زیر شکمم بعضی اوقات که گاملا تخمدان هاو رحمم حس میکنم که حالت گرفتگی دارن یه درد خیلی خفیفی زیر شکمم حس میشه بعد یدفعه خوب میشه بیشتر شب ها اینطوری میشم
دوفاستون روری یک عدد و امشب۷ امین رو خوردم
میشه لطف کنین بگین این درد برا چیه
میشه باردار باشم آخه من از شب دهم اقدام کردم
ممنون
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان