مشکل بارداری

سلام خدمت کارشناس محترم.واقعا از شما و این سایت خیلی خیلی ممنونم که با حوصله پاسخ ما رو میدین.واقعا زحمت می کشید.من خیلی از نگرانی هام با جوابای شما حل شده.نمیدونم مشکلات من رو یادتوون هست یا نه.ولی در پاسخ به سوال جدیدم من یکشنبه 13 تیر ماه خونریزی حالت پریود داشتم و بعد ادامه دار شد و پریود شدم و دو لخته خیلی زیاد ازم خارج شد.24 تیر به من گفتن سونو بدم که مطمئن بشیم چیزی مونده یا نه ؟
خیلی سوال دارم؟اصلا این حاملگی بود؟من یه ختم بارداری هفته 17 داشتم چون جنین آنومالی متعدد داشت و یکی هم این بار که ساک حاملگی خالی بود.آزمایش ژنتیک هم سالم بود.میشه بهم بگین من پیش چه دکتری برم و آیا به دلیل ترس بارداری این اتفاق بار دوم برام افتاد؟من دکتر اعصاب برم؟دکتر گیاهی برم؟چکار کنم؟

سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
میخ هایی در دیوار محکمتر میمانند،
که ضربات سخت تری را تحمل کرده باشند...

Re: مشکل بارداری

سلام
هستی جان!
جوابتون رو یک بار دیگر در عنوان "بارداری" تایپ کرده بودم، نمی دونم چرا ارسال نشده بود...در هر صورت متاسفم.
عزیزم با توجه به این اوصاف باید به مرکز سقط راجعه مراجعه کنید .دسترسی دارید؟
ترس نمی تواند لزوماً موثر کامل باشد.باید علت از طریق بالا پیگیری شود.
طب سنتی معتبر و حاذق هم اگر می شناسید به طور موازی پیگیری کنید .مشکلی ایجاد نمی کند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام.نمیدونم مرکز سقط کجاست؟ولی سقط اولم تو بیمارستان بود و بعد از گرفتن مجوز از پزشکی قانونی.سقط دومم فکر میکنم حاملگی پوچ بوده باشه.من خیلی استرس دارم. :cry:
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
میخ هایی در دیوار محکمتر میمانند،
که ضربات سخت تری را تحمل کرده باشند...

سلام
خسته نباشید
من درهفته24بارداری سونو عدم تقارن درسایزبطنهای جانبی مغز را نشان داد(دیامتر بطن جانبی در ناحیه تریگون درسمت راست 7.2و درسمت چپ حدود 10.6 )و mild ventriculomegaly یکطرفه درسمت چپ
بعد من تست آمینیوسنتز دادم که نرمال بود
آزمایش toxo,rubella,cmvدادم که همه نرمال بود
سونوی هفته 26توصیه شده
به نظرشمااگردرهفته 26 اندازه بطن چپ بیشتر شده باشد، ممکنه جنین مشکلی داشته باشه؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان