بارداری

با سلام.آخرین روز پریود من 24 اردیبهشت بود و در تاریخ پنج تیر ماه بتا 1200 بود.دکتر رفتم و سونو واژینال انجام داد و فقط گفت ساک دیده شد و برای هفته آینده دوباره سونو واژینال نوشت.خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید؟ :cry:

سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
میخ هایی در دیوار محکمتر میمانند،
که ضربات سخت تری را تحمل کرده باشند...

Re: بارداری

سلام هستی جان!
طبق قاعدگی 6 هفته و1 روز بوده اید و انتظار می رفته کیسه زرده و جنین دیده شود.
شاید تخمک گذاری ذیرتر رخ داده بوده... اولین آزمایش بتا یا بی بی چک مثبتتون کی بوده عزیزم؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام.سی خرداد آزمایش بتا 450 بود.تکرار بتا 5 تیر ماه 1208 بود.یعنی خارج از رحم حامله هستم؟میشه توضیح بدین.دکتر تو مطب سونو کرد و گفت ساک خیلی کوچکی دیده میشه.من از ناراحتی دو روزه غذا نخوردم.حاملگی قبلی هم مشکل داشتم جنین در 17 هفتگی به خاطر آنامالی متعدد بعد از مجوز پزشک قانونی تو بیمارستان سقط و بعد کورتاژم کردن. :cry:
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

سلام.آخه دکتر برای آزمایش واژینالی که برام نوشته بیرون انجام بدم نوشته ep , rlo.من چه روزی برای آزمایش واژینال برم؟و توی یه برگه دفترچه برای بستری بیمارستان نامه نوشته.تو رو خدا کمکم کنید.چرا دکترم اینجوری نوشته؟
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

هستی جونم نوشته شده:سلام.آخه دکتر برای آزمایش واژینالی که برام نوشته بیرون انجام بدم نوشته ep , rlo.من چه روزی برای آزمایش واژینال برم؟و توی یه برگه دفترچه برای بستری بیمارستان نامه نوشته.تو رو خدا کمکم کنید.چرا دکترم اینجوری نوشته؟
كارشناس مامايي فيروز

هستی جونم نوشته شده:سلام.آخه دکتر برای آزمایش واژینالی که برام نوشته بیرون انجام بدم نوشته ep , rlo.من چه روزی برای آزمایش واژینال برم؟و توی یه برگه دفترچه برای بستری بیمارستان نامه نوشته.تو رو خدا کمکم کنید.چرا دکترم اینجوری نوشته؟
سلام
شاید شک دارند که یک ساک بارداری درون رحم و دیگری در بیرون باشد عزیزم
در هر صورت سونوی واژینال دقیق تر است و اصلاً حتی اگر درون رحم ساک بارداری رشد کرده باشد و بارداری نرمال هم پیش برود از این بابت مطمئن تر می شویم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 72 مهمان