اقدام برای بارداری

با سلام.من اقدام برای بارداری کردم و دو روز بعد از نزدیکی ترشحاتی با رنگ صورتی و کرمی کمرنگ و بدون بو و خارش داشتم .لطفاَ راهنمایی کنید .دلیلش چی میتونه باشه؟

سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
میخ هایی در دیوار محکمتر میمانند،
که ضربات سخت تری را تحمل کرده باشند...

Re: اقدام برای بارداری

سلام . منون از سایت بی نظيرتون و سرعت بالای پاسخگوييتون .من مدت 8 ماهه برای بارداري اقدام کردم اما بلافاصله بعد از نزدیکی می رم دستشویی و بعد حمام و تازه متوجه شدم ک نباید این کارو انجام بدم . آزمایش قبل از بارداری دادم و سونوي کامل و معاینه ک خداروشکر مشکلی نداشتم تقریبا 5 یا 6 ماه پیش . پريودم نامنظمه.میخوام بدونم برای بارداری چند روز بعد از پایان پریود باید اقدام کنم و تا چند روز ادامه داشته باشه ??? با تشکر

سلام
دوست عزیزم کلاً اگر بخواهید احتمال رو زیاد بالا ببرید بهتر است از زمان پاک شدن یک شب درمیان اقدام کنید.
اما اگر منعی از این نظر دارید، بهتر است با سونو از مان حدودی تخمک گذاری تون آگاه شوید.
(درست است که اگر 10 دقیقه دراز می کشیدید و بالش زیر لگن می گذاشتید و ... احتمال بالاتر می رفت اما به هرهحال وظیفه ی اسپرمهای نرمال این است که در همان لحظات اول مسیر را به سمت بالا و صعودی طی کنند و ...) پس با توجه به گذشت 8 ماه، بهتر است یک سونو کلا در حدود 10 تا 12 سیکل داشته باشید تا از سایز فولیکولها و در نتیجه وضعیت تخمک گذاری تون آگاه شویم. اگر نرمال بود بهتر است همسرتون آزمایش آنالیز اسپرم دهند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام، من 30 مرداد عکس رنگی گرفتم، روز تخمک گذاری(6 شهریور) و یه روز بعد اقدام داشتم، الان دو روزه از اقدام میگذره، ترشحات شفاف و گاهی سفید زیاد دارم که کمی هم بو داره بعضی وقتا خیلی کم احساس خارش دارم به نظر شما احتمال داره به خاطر عکس رنگی عفونت گرفته باشم؟ اشکال نداره دارو مصرف کنم؟

shim shim نوشته شده:عذر میخوام . من یه سوال دیگه ام دارم .بعد از پریود تا چند روز باید برای بارداری یک شب در ميون رابطه داشت ???
بستگی به طول سیکلتون داره عزیزم.اگر حدود 28 روزه هستید، تا 22 ام ادامه داشته باشد بهتر است.
البته برخی برای از دست ندادن هیچ شانسی، کلآً یک شب درمیان اقدام می کنند.
كارشناس مامايي فيروز

mana95 نوشته شده:سلام، من 30 مرداد عکس رنگی گرفتم، روز تخمک گذاری(6 شهریور) و یه روز بعد اقدام داشتم، الان دو روزه از اقدام میگذره، ترشحات شفاف و گاهی سفید زیاد دارم که کمی هم بو داره بعضی وقتا خیلی کم احساس خارش دارم به نظر شما احتمال داره به خاطر عکس رنگی عفونت گرفته باشم؟ اشکال نداره دارو مصرف کنم؟
سلام
بله خوب ممکنه.
داروی مجاز در بارداری ، ریسک ندارد و بی مشکل است عزیزم
البته اگر مطمئن باشید کهعفونت دارید و لازم است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان