سقط مکرر

سلام
من 33 سالمه پریودیم 29و30روز هستش. و 3 تا بارداری داشتم که دربارداری اول با 1هفته تاخیر لکه بینی افتادم وبتا 40بود یکی هم خارج رحمی بود که اونم تا 250 بالا امد .سومی هم با 4روز تاخیر 60بود و 3روز بعد خونریزی کردم.(ازمایشات شوهرم نرماله). من ازمایشات سقط مکرر رو انجام دادم.
1. ازمایشم را بعد از گذشت 1 پریودی از سقط و10 روز مانده به پریودی دوم انجام دادم. جواب ازمایش اعتبار داره؟
2. تمام سی دی مارکرهام در رنج نرمال بودن بجز CD19 که 0.7 از رنج نرمال بالاتر بود و HLA_DR که 2 تا بالاتر از رنج نرمال بود 0.6 cd16&cd56 3.3 cd5&cd19 بقیه سی دی های ترکیبی و غیر ترکیبی در رنج مناسب بودن (CD16 & CD56 , ....). من نیاز به سرم ای وی ای جی در بارداری دارم؟
3. دکترم برام پردنیزولون نوشته تا 45 روز و بعد از مصرف قرص, سیکل ای یو ای را می خوام شروع کنم. آیا قبل از انتقال نیاز به تزریق سرم دارم؟اصلا نیاز به ای یو ای هست من با اقدام اول باردارمیشم فقط بتا زیاد بالا نمیره.تعداداسپرم شوهرم 80میلیون هست و همه چیس نرماله مورفولوژیشم 17درصدهست
4. تمام ازمایشات انعقادی نرمال بودن فقط انتی ترومبین 3 توی رنج نبود که 80 تا 120 رنج بود و مال من 80 بود. نیاز به اسپرین قبل بارداری و بعدش د ارم؟ (البته میدونم باید هپارین بزنم توی بارداری).
خیلی سوال پرسیدم ببخشید. ممنون از مهربونیتون که با حوصله جواب میدین

Re: سقط مکرر

باسلام خدمت کارشناس و مامای عزیز
من بعد از دو بارداری ناموفق یکی در پنج هفته و دیگری ساک خالی به دکتر مراجعه کردم وتمامی ازمایشات مربوط به سقط رو انجام دادم که معلوم شد مشکل ایمنی و انعقادی دارم دکتر برام قرص و دارونوشت وگفت دوماه مصرف کن و بدش اقدام کن به بارداری اما پیشنهاد هیستروسکوپی به من داد که گفت معمولا ما کسانی که دو سقط دارن رو هیسترو میکنیم اما من به دلیل ترس و هزینه امتناع کردم اما سوالم اینجاس ایا این عمل تشخیصی لازمه برای من ؟؟ من رحم و تخمدان های نرمالی دارم بایه بار نزدیکی باردار میشم پریودامم کاملا منظمه این دلیلی بر سالم بودن رحم نیست؟؟ ممنون از پاسخگوییتون

Re: سقط مکرر

باسلام
من تحت نظر دکتر هستم و دچار سقط مکرر هستم یه سوال داشتم قرص پردنیزول تاثیرش چقد میمونه رو بدن من qدکترم گفت بعد از اتمام قرص اقدام به بارداری کن من اسفند قرصام تموم میشه از اونجایی که مطمئنم بااولین ااقدام باردار میشم اسفند نمیخام اقدام کنم فروردین اینکارو میکنم بنظرتون یه ماه وقفه تاثیرات داروهارو نمیبره ؟ممنون از پاسخگوییتون شما همیشه به من لطف داشتید
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان