پايين بودن جنين و احساس سنگيني و فشار واژن

با سلام
كارشناس عزيز
من در هفته بيست و سوم بارداري هستم، اخرين سونوي چك سرويكس بنده سه هفته پيش ٣٤ رو نشون داد و دكتر گفت نرماله ولي از هفته پيش ناگهان دچار حس فشار و سنگيني در واژن شدم بطوري ك همش فكر ميكردم جنين ميخواد ازم خارج شه ب دكتر مراجعه كردم گفت طول سرويكس ب ٢٥ رسيده و بايد استراحت نسبي داشته باشي و روزي دو عدد شياف سايكلوژست استفاده ميكنم
علي رغم استراحت نسبي ك دارم اين حس بر طرف نشده و اين فشار خيلي عذاب اوره
چكار ميتونم بكنم تا حالم بهتر شه
ايا ممكنه دچار زايمان زودرس شم و بچه رو از دست بدم؟
خيلي نگرانم

Re: پايين بودن جنين و احساس سنگيني و فشار واژن

سلام
دوست عزیزم ! نگران نباشید و فقط تا می توانید فعالیتتون رو کم کنید.
تشخیص با درمانگر شماست اما اگر علت تهدید به زایمان زودرس پایین آمدن زودتر از موعد جنین(مثلاً سرش در لگن آمده باشد و....) باشد؛ شکم بند ها موثر هستند.برای کوتاه شدن دهانه ی رحم در آن حد نیست.
اما خوب توصیه درمانگرتون مهم است
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس عزیز،سوالی که دارم اینه که سونوگرافیست چگونه جنسیت رو تشخیص میده؟آیا ضربان قلب در تشخیص جنسیت تاثیر داره؟آیا امکان داره در 19هفته با سونوی معمولی اشتباه تشخیص داده بشه که جنین دختره؟منتظر جوابتونم ممنون

سلام
دوست عزیزم کلآً قرار بر این است که بالای 16 هفته تعیین جنسیت قطعی در سونو صورت گیرد اما خوب برخی اوقات هم شاهد اشتباه گزارش شدن ها بوده ایم.اگر دو سونو تائید کند دیگر مطمئن می شویم.
خیر ضربان قلب هم کمکی نمی کند
كارشناس مامايي فيروز

كارشناس عزيز ممنون ك پاسخ داديد
ولي اين حس پري و فشار بسيار براي من رنج اوره و همش حس ميكنم بايد فشار بدهم تا جنين خارج سود تقريبا كار من شده گريه!
اصلا حس درد يا انقباض ندارم ولي اين حس فشاري ك در واژنم هست خيلي عذاب اور و غير قابل تحمله
خواهش ميكنم من رو راهنمايي كنين بواي تسكين اين فشار چكار ميتونم بمنم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان