Re: تشخيص بارداري

با سلام من این ماه کلومفین وآمپوا اچ ام جی مصرف کردم ولی بازم فولیکولام چندتا بودن با سایز ده اگرتخمک گذاری دیر انجام بشه آیا امکان بارداری وجود دارد؟در ضمن من زیر دلم تیر میکشه ومعدمم درد میکنه یک هفته هم به پریودم مونده.ممنون میشم پاسخ بدین

با سلام
من در حال حاضر تو هفته ۷ بارداری هستم به دلیل پایین بودن بتا دکتر بهم شیاف پروژسترون داد قبل دیدن ساک بارداری ولی الان ساک حاملگی و جنین با ضربان قلب دیده شده ولی الان وقتی از شیاف استفاده میکنم صبحها همراه برگشت شیاف یه چیز مثل خون ابه برمیگرده دلیلش چیه در ضمن من چون شیاف ۴۰۰ پیدا نکردم از دو تا ۲۰۰ همزمان استفاده میکنم دلیلش چیه خیلی نگرانم

سلام
دوست عزیزم! این به معنی این است که قدری لکه بینی دارید.علتش هم شیاف نیست.
اگر سونو رو به تازگی داده اید و نرمال هم بوده؛ استراحت و ادامه ی مصرف پروژسترون کاری ست که از دست ما بر می آید.
نگران هم نباشید در بسیاری از بارداری ها رایج است . اما خوب اقداماتی که عرض کردم لازم است.
درمانگرتون رو هم مطلع کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام زینب جان!
خوش آمدید به جمع ما!
اگر آزمایش را دو بار تکرار کرده اید(با فاصله ی 1 هفته از هم) و هر دو منفی بوده برای شروع قاعدگی آمپول پروژسترون بهتر است تزریق شود. و سپس برای نظم سیکل از دارو کمک بگیرید.
تا به حال محرک های تخمک گذاری مصرف نکرده اید؟سونوی چک تخمک گذاری چطور؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام. من سیکل ماهیانه منظمی ندارم .اما همیشه جلو میندازم و تا حالا نشده عقب بيوفته . 7 روزه پريودم عقب افتاده . از دیروز یه لکه های قهوه ای روشن مثل آب میبینم ک خیلی خیلی کمن . 2 روز پیش بی بی چک استفاده کردم منفی بود . با این حال امکان داره باردار باشم ?? دارم از استرس ميميرم .تورو خدا راهنمایی کنید....

سلام
بی بی چک زیر 1 هفته تاخیر احتمال داره منفی کاذب باشه عزیزم.
اگر تاخیر تون سابقه دار بود توصیه می کردم که صبر کنیدو اگر این حالت، به قاعدگی تبدیل نشد، آزمایش دهید اما چون تاخیر تا به حال نداشته اید باید بارداری را نیز مد نظر بگیریم؛ پس می توانید با آزمایش خون ، بارداری را تست کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من آخرین روز پریودم 25اسفند بوده و 9اردیبهشت رفتم سونوگرافی ولی ساک دیده نشد و دکتر اعلام کرد احتمال حاملگی خارج رحم هست درضمن بتای من اون روز 1200بود و48ساعت بعد 2500شددکتر گفته دو هفته دیگه بیا سونوگرافی.به نظر شما چه اتفاقی افتاده؟ممنون.

سلام
اگر بتا بالای 1500 باشد و در داخل رحم ساک دیده نشود، احتمال خارج از رحم زیاد است و سریعا باید سونوی دقیق دیگری واژینال داشته باشید تا محل ساک رویت شود
صبر کردن هم صلاح نیست اگر خارج از رحم در لوله ها یا ... باشد احتمال پارگی و خطر برای مادر وحوذ دارد عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان