Re: تشخيص بارداري

سلام .‌.من ۲۲ سالمه و دو ماهه اقدام به بارداری کردم و ماه اول پری شدم همیشه جلو میندازم یه روز دو روز ولی ماه اول که اقدام‌به‌بارداری‌ کردم ۶ روز جلو انداختم و بعد پری مقاربت داشتم یعنی‌این ماه و قرص لتروزل و کلومفین هم مصرف کردم ولی الان چند روزی قطع کردم ... زیر شکمم سمت راست تیر میکشه وگاهی اوقات چپ ..بدنم یهو گرم میشه یهو سرد ... دردی شبیه درد پری.... و ترشح دارم به نظرتان حامله ام؟؟؟به وقت پری هم ۲ هفته مونده...پشتم درد میکنه.
خواهش مبکنم‌جواب بدین

سلام من الان 3 روز پریودم عقب افتاده بی بی گذاشتم منفی بوده
چند روز درد تخمدان دارم اولش فقط تخمدان راست بود الان به چپ هم منتشر شده
خیلی نگران از بارداری خارج از رحمم
هرماه یک هفته قبل پریود سینه هام خیلی دردناک میشد این ماه اصلا درد نداشتم اصلا حالتهای پریودی نداشتم
لطفآ راهنمایی کنید

سلام من 15 فروردین اخرین پریودم بود باید 2 اردیبهشت تخمکگذاریم بود که من اقدام کردم البته هیچ علامت تخمکگذاری نداشتم, 20 اردیبهشت بی بی چک زدم منفی بود, 25 اردیبهشت علایم تخمکگذاری داشتم و باز اقدام کردم, 15 خرداد ازمایش دادم و بتا بیشتر از 50 بود امروز که 22 خرداد هست سونو دادم 5 هفته و 3 روز رو نشون داده, و فقط ساک هست, الان این درسته,؟ :(
آخرین ويرايش توسط 1 on farnooosh, ويرايش شده در 0.

سلام من ۱۱ اردیبهشت تاریخ آخرین پریودم است ۱۲ خرداد بی بی چک + شد در روز ۱۷ خردادآز خون بتای من ۶۰ بود روز۲۱ خرداد بتای من ۱۴۰ بود یک روز لکه بینی به صورت ترشح قهوه ای داشتم رفتم سونو نه ساک مشخص است و نه جنین.روز بعد هم کاملا لکه بینی قطع شد.ولی باز بتای خونم بالا است علت چیست

سلام خسته نباشید من تخمدان پلیکیستیک دارم ، دکترم به من قرص کلومیفن داد که از سوم قاعدگی تا شش روز خوردم بعد سونو 13 قاعدگی انجام دادم دو تا فولیکول 21 و25 در تخمدان راستم بود بعد دکتر دو تا امپول hcg داد که زدم و از سوم قاعدگی تا 17 هم نزدیکی داشتم . اما دچار گرگرفتگی میشم و خیلی هم بدنم داغه و چند روزی هست که تخمدان چپم درد میکنه ، میخواستم ببینم احتمال داره حامله شده باشم ؟

Maryam71 نوشته شده:سلام وققتتون بخیر .من دوماهیه اقدام به بارداری کردم ولی این دفه ۶ روز زودتر پریود شدم میشه لطف کنید علتشو بهم بگید .یا امکان بارداری وجود داره؟!
سلام
علت های زیادی می تواند داشته باشد
1 بار رخداد آن نگرانی ندارد اگر تکرار شد آزمایش و علت یابی انجام می شود:
عفونت
هورمون ها و کم خونی و تیروئید و ...
كارشناس مامايي فيروز

farnooosh نوشته شده:سلام من 15 فروردین اخرین پریودم بود باید 2 اردیبهشت تخمکگذاریم بود که من اقدام کردم البته هیچ علامت تخمکگذاری نداشتم, 20 اردیبهشت بی بی چک زدم منفی بود, 25 اردیبهشت علایم تخمکگذاری داشتم و باز اقدام کردم, 15 خرداد ازمایش دادم و بتا بیشتر از 50 بود امروز که 22 خرداد هست سونو دادم 5 هفته و 3 روز رو نشون داده, و فقط ساک هست, الان این درسته,؟ :(
سلام
یعنی اصلا در اردیبهشت پریود نداشتید؟
اگر اینطوره پس سیکلهاتون نظم لازم برای بررسی سن بارداری را ندارند و فقط باید به سونو و آزمایش ها اهمیت بدهیم.
اگر 15 خرداد رو که اولین مثبت شدن شما بوده، 4 هفته در نظر بگیریم سونو تون بی ربط نبوده
موارد این چنینی هم داشتیم که هفته ی بعدش رویت شده
تشخیص با سونوی 29 خرداد و واژینال است
كارشناس مامايي فيروز

etorabi نوشته شده:سلام من ۱۱ اردیبهشت تاریخ آخرین پریودم است ۱۲ خرداد بی بی چک + شد در روز ۱۷ خردادآز خون بتای من ۶۰ بود روز۲۱ خرداد بتای من ۱۴۰ بود یک روز لکه بینی به صورت ترشح قهوه ای داشتم رفتم سونو نه ساک مشخص است و نه جنین.روز بعد هم کاملا لکه بینی قطع شد.ولی باز بتای خونم بالا است علت چیست
سلام
بتا اگر بالای 1500 باشد حتما باید داخل رحم ساک دیده شود
سونوتون باید تکرار شود عزیزم با اختلاف 1 تا 2 هفته (واژینال بهتر است)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان