Re: تشخيص بارداري

سلام..من الان حدود بیست روزه که تاخیر در پریودی داشتم .سه روز بعدار تاخیر بی بی چک مثبت شد.روز ششم ازمایش بتا دادم 316 بودبعد به تعطیلی خوردم دیگه ازمایش نرفتم ولی روز دهم از تاخییر پریودم سونوی واژینال دادم .یک کیست تشخیص داده شد به قطر چهار میلیمتر که گفتن ممکنه ساک بارداری باشه..وداخل لوله چیزی دیده نشد و خانم دکتری که سونوکرد گفت خارج از رحم نیست..ولی سونو دوهفته دیگه تکرار بشه ..من دوشنبه هفته دیگه نوبت داشتم برای سونو الان دوروزه لک بینی دارم کم و زیاد میشه
دکتر گفت باید دوباره سونوی واژینال بدم ولی بخاطر اینکه پنجشنبه بود سونو گرافی خانم نبود حالا من نگرانم ممکنه هنوزم خطر بارداری خارج از رحم باشه درد خاصی ندارم مثل دردای خفیف پریودی..لطفا راهنماییم کنید.

سلام
با توجه به چیزی که داخل رحم دیده شده احتمال خارج از رحم فعلا مطرح نیست عزیزم نگران نباشید
سونوگرافی دقیق و حاذقی بروید حتما(واقعا گزارشات متفاوت می دهند...)
برای لکه بینی تون شیاف مصرف می کنید دیگر؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام و عرض خسته نباشید من از 5خرداد ب بعد دیگه پریود نشدم وبی بی چک دادم اول کم رنگ و بعد چند روز پررنگ شد سوزش زیر معده یعضی اوقات دارم و سینه هامم حساس شده ولی امروز که 10تیره از بی بی چک استفاده کردم کم رنگ بود tایا نشون دهنده ی غلیظ نبودن اداره یا حامله نبودنم؟؟؟؟

سلام کارشناس عزیز,خسته نباشید؛
دوره های من سی روزه ست این ماه از روز دوم پریود روزی سه عدد کلومیفن و روز پنج و شش دوتا امپولhmgزدم و روز نهم برای ازاد شدن تخمک hcg زدم.حالا سوال من اینه:
چهارده روز پس از آمپولhcg یعنی 22سیکلم بی بی چک گذاشتم منفی شد یعنی دیگه باردار نیستم؟
الانم نوزده روز از آمپول میگذره و پریود نشدم یعنی احتمال داره باردار باشم و بی بی چک رو زود استفاده کردم؟( آخه میگن 16روز پس از امپول پری میاد یا 14روز پس از ازاد شدن تخمک پری میاد.)
البته سه روز به موعد پری مونده,سینه درد دارم که قبلنا موعد پری اصلا نداشتم.
ممنون میشم جواب بدید منتظرم :roll:

ممنون که پاسخ دادید.فولیکول 15 برای من نیست سوال یه دوست دیگه ست که بعداز سوال من سوالشونو مطرح کردن.
راستش درمورد تزریقhcg روز نهم پریود دکتر اینجوری برای من تعیین کردند, سونو هم ندادم یعنی اصلا دکتر نگفت که سونو بدم.
فقط از روز دوم پریود قرص کلومیفن خوردم و روز پنج و شش hmgزدم و روز نهم hcg.

zahra.zare g نوشته شده:ممنون که پاسخ دادید.فولیکول 15 برای من نیست سوال یه دوست دیگه ست که بعداز سوال من سوالشونو مطرح کردن.
راستش درمورد تزریقhcg روز نهم پریود دکتر اینجوری برای من تعیین کردند, سونو هم ندادم یعنی اصلا دکتر نگفت که سونو بدم.
فقط از روز دوم پریود قرص کلومیفن خوردم و روز پنج و شش hmgزدم و روز نهم hcg.
ممنونم عذر می خوام
كارشناس مامايي فيروز

zahra.zare g نوشته شده:ممکنه زود تزریق کرده باشم؟ اینجوری احتمال بارداری میاد پایین؟
بله این روش دقیق نبوده
اصلاً شاید روز نهم هنوز فولیکول شما رشد نهایی اش رو نکرده باشه
چه بسا خیلی از افراد حدود 12 و 13 روز تزریق آمپولشون طبق سونو مشخص می شه
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان