Re: تشخيص بارداري

سلام وقت بخیر من سیکل قبل 10روز تاخیر داشتم و بعد یک روز بیشتر پری نشدم اون هم خیلی کم این ماه هم نزدیک 10روزه تاخیر دارم نوک سینه ام حساس شده و درد میکنه گاهی معده درد شدید میگیرم و گرسنگی های شدید کسی میدونه باید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید تشکر

سلام بارداری رو چک کردید عزیزم
شاید از ماه قبل باردار بوده اید...
اگر نه و منفی بوده برای این سیکل هم چک کنید و در غیر این صورت آمپول پروژسترون بزنید که پریود شوید این تاخیر برای سلامتی تون خوب نیست
و علت یابی کنید
كارشناس مامايي فيروز

درود بر کارشناس محترم. من جدید هستم و یک سوال داشتم.اگر بعد از اقدام بارداری لکه لانه گذینی دیده بشود و مدت لکه بینی طولانی باشد این به چه معنا هست? در یک سایت خواندم که اگر لکه بینی تا ۷ روز طول بکشد نشانی هست برای بارداریه دوقلویی. درست است?با تشکر

سلام وقت بخیر پزشک معالجم ماه اسفندوفروردین آمپول پرژسترون تجویز کردم هرماه 3تافروردین به موقع پریود شدم اردیبهشت7روز عقب انداختم این ماهم 14روز سوالم اینه احتمال داره عقب انداختنم اثرآمپول باشه یه هفته ام هست یبوست شدید گرفتم
ممنون میشم جواب بدید

سلام خسته نباشید، بنده ۳۵ سال سن دارم و به دلیل تنبلی تخمدان ۲ سال است دارو مصرف میکنم و بهمن سال ۹۵ یه سقط داشتم در هفته ۵ بارداری، جنین تشکیل نشده بود و فقط یه ساک بارداری بسیار ریز دیده شد، تا مرداد سال ۹۶ که دوباره شروع کردم مصرف دارو که متاسفانه بعد از هر مصرف دارو متاسفانه پریود هام بسیار نامنظم شد، در صورتی که من تا آبان ۹۶ مطلقا حتی یکروز تاخیر پریود نداشتم که آبان پریود عقب افتاد با استفاده از آمپول و قرص دوفاستون ۳ ماه پریود شدم تا ۲۲ اسفند آخرین پریود من بود و تا الان من پریود نشدم تا اینکه این ماه خیلی احساس دل درد داشتم حالت تهوع و حالت پریود داشتم تا بی بی چک زدم و در کمال تعجب بی بی چک مثبت شد و آزمایشخون دادم بتا <۱۰۰ است ، سوال من اینه مگه میشه بدون پریود شدن حامله شد؟ دوما امکان داره آزمایش مثبت کاذب باشه؟؟ الانم لکه بینی بسیار بسیار خفیف در حد هر دو روز یک قطره خون آبه دارم ، متاسفانه دکترم یک ماه رفته مسافرت ، خواهش میکنم منو راهنمایی کنید، آزمایش بتا تیتر بدم یا سونو وارژینال بدم چون دفترچه بیمه هم ندارم اگر شما راهنمایی کنید من آزاد بدون ویزیت انجام بدم تا دکترم بیاد

:| سلام شبتون بخیر ببخشید ما سه ماه اقدام به بارداری کردیم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتیم این ماه زمان دقیق تخمک گذاری رو مشخص کردم دقیقا همون شب هم اقدام کردیم الان ۸روز میگذره ولی من هیچ جور حالت بارداری حس نمیکنم نه لکه بینی نه حالت تهوع نه دل درد هیچی امکان داره مدت زمان بیشتری لازم باشه برای بروزه نشانه های بارداری؟

elli53 نوشته شده:درود بر کارشناس محترم. من جدید هستم و یک سوال داشتم.اگر بعد از اقدام بارداری لکه لانه گذینی دیده بشود و مدت لکه بینی طولانی باشد این به چه معنا هست? در یک سایت خواندم که اگر لکه بینی تا ۷ روز طول بکشد نشانی هست برای بارداریه دوقلویی. درست است?با تشکر
سلام
من مطلب معتبری رو در این باره ندیده ام عزیزم
اما از اولین سونویی که انجام دهید این که دو ساک باشد یا یک ساک قابل تشخیص است.
و به این ترتیب درصد زیادی از بارداری های دوقلویی از همان ابتدا قابل تشخیص می شوند
كارشناس مامايي فيروز

S.m نوشته شده:سلام وقت بخیر پزشک معالجم ماه اسفندوفروردین آمپول پرژسترون تجویز کردم هرماه 3تافروردین به موقع پریود شدم اردیبهشت7روز عقب انداختم این ماهم 14روز سوالم اینه احتمال داره عقب انداختنم اثرآمپول باشه یه هفته ام هست یبوست شدید گرفتم
ممنون میشم جواب بدید
سلام
روند صحیحی نیست که هر سیکل بخواهید با آمپول پروژسترون پریود شوید
از عدم بارداری مطمئنید؟
كارشناس مامايي فيروز

M_Mojdeh نوشته شده:سلام خسته نباشید، بنده ۳۵ سال سن دارم و به دلیل تنبلی تخمدان ۲ سال است دارو مصرف میکنم و بهمن سال ۹۵ یه سقط داشتم در هفته ۵ بارداری، جنین تشکیل نشده بود و فقط یه ساک بارداری بسیار ریز دیده شد، تا مرداد سال ۹۶ که دوباره شروع کردم مصرف دارو که متاسفانه بعد از هر مصرف دارو متاسفانه پریود هام بسیار نامنظم شد، در صورتی که من تا آبان ۹۶ مطلقا حتی یکروز تاخیر پریود نداشتم که آبان پریود عقب افتاد با استفاده از آمپول و قرص دوفاستون ۳ ماه پریود شدم تا ۲۲ اسفند آخرین پریود من بود و تا الان من پریود نشدم تا اینکه این ماه خیلی احساس دل درد داشتم حالت تهوع و حالت پریود داشتم تا بی بی چک زدم و در کمال تعجب بی بی چک مثبت شد و آزمایشخون دادم بتا <۱۰۰ است ، سوال من اینه مگه میشه بدون پریود شدن حامله شد؟ دوما امکان داره آزمایش مثبت کاذب باشه؟؟ الانم لکه بینی بسیار بسیار خفیف در حد هر دو روز یک قطره خون آبه دارم ، متاسفانه دکترم یک ماه رفته مسافرت ، خواهش میکنم منو راهنمایی کنید، آزمایش بتا تیتر بدم یا سونو وارژینال بدم چون دفترچه بیمه هم ندارم اگر شما راهنمایی کنید من آزاد بدون ویزیت انجام بدم تا دکترم بیاد
سلام عزیزم
اول: بله کاملا امکانش هست(اول تخمک گذاری رخ دهد و سپس قرار باشد که مثلا 2 هفته بعدش پریود شوید. حال اگر آن تخمک با اسپرمی لقاح پیدا کند خوب بارداری رخ می دهد)
دوم: خیلی بعید است اما خوب تکرار کنید تا به راحتی مطمئن شوید
سوم: برای سونو زود است. تکرار بتا داشته باشید و مصرف شیاف سیکلوژست
كارشناس مامايي فيروز

دیدن قطب جنین

سلام کارشناس محترم. من یه تجربه بارداری پوچ دارم. مجدد باردار شدم و الان 5-5.5 هفتمه ولی قطب جنینی دیده نشده،دکتر گفته هفته دیگه برم مجدد سونو واژینال و گفته 20%احتمال بارداری پوچ داری. خیلی نگران و دلشکسته هستم
این مشکل بارداری پوچ از کجا میاد؟ راه درمانش چیه واقعا؟

سلام
دوستان من نامزدم. رابطه بدون دخول داشتم. کاملا مطمئنم که به واژن هیچ چیزی برخورد نکرده. اما همش ناراحتم شاید باردار شده باشم. استرسش رو گرفتم.
نزدیک پریودمه و تمام علائمش رو دارم. لک کمرنگ میبینم. نکنه لانه گزینی باشه؟ توروخدا کمکم کنید. ممکنه من باردار باشم؟؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان