Re: بهترین زمان برای آزمایش میزان بتای خون

سلام عزیزم
تابوت جان من تهوع ندارم ولی درد معده بی اشتهایی درد زیر شکم و سفت شدگی زیر شکمو دارم بیبی برای من خط پایین خیلی کمرنگ روشن میشه ولی هنوز زوده بنابراین امیدوار نمیشم.

۰.۶ از نظر من بارداری منفیو نشون میده ینی باردار نبستی ولی اخه الان خیلی زود بوده برای ازمایش بذار از پریت بگذره بعد از بده گلم ایشالا ک خیره نازنین:)

برامنم دعا کن

taboot نوشته شده:من از اولین اقدامم یازده روز میگدره ولی ازمایش بتا نشون نداد خیلی ناراحتم.

عزیزم الان زنگ زدم به پزشکم گفت برای اینکه آز خون قابل استنادی داشته باشی ۵ روز بعد از تاخیر پریودت از بتا و تیترینگ بده امیدوار باش گلم :wink:

taboot نوشته شده:من از اولین اقدامم یازده روز میگدره ولی ازمایش بتا نشون نداد خیلی ناراحتم.
صرف نظر از زمان اقدامتون، باید 3 روز تاخیر قاعدگی داشته باشید تا آزمایش قابل تامل شود.
كارشناس مامايي فيروز

Re: حاملگی

taboot نوشته شده:
taboot نوشته شده:باسلام من 10روز پیش نزدیکی داشتم بعد اون روز تا حالا یک روز در میان نزدیکی داشتیم ولی از اولین روز اقدامم درد زیر شکمم. حالت تهوع. تورم سینه ها و حساس شدن. کمر درد. درد دور نافم شروع شده. الانم روز 16قاعدگی هستم و روز دهم اقدام به بارداری. میخاستم ببینم ازمایش خون نشون میده یا این علایم از علایم حاملگیه طبیعیه یا خارج از رحم هستش /؟؟؟؟؟خیلی استرس دارم لطفا راهنماییم کنین.
نه عزیزم تا پیش از 3 روز تاخیر آزمایش ارزشی ندارد و احتمال منفی کاذب فراوان دارد.
درد شدید یکطرفه هم شک به خارج از رحم رو مطرح می کند نه دردهایی که گزارش کردید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان