Re: کیت مکس 14 و تخمک گذاری

سلام. خسته نباشید.
من ماه گذشته به متخصص زنان جهت ویزیت و انجام عکس رنگی مراجعه کردم. دکتر بعد از معاینه ی لگنی عفونت قارچی تشخیص داده و دارو تجویز کردند.
و اجازه عکس رنگی ندادن،من هم داروها رو استفاده کردم و اواخر هفته ی اول که زمان تخمک گذاریم بود نزدیکی داشتم. دیروز بعد از دو هفته به دکتر مراجعه کردم که بعد از معاینه باز هم گفتن عفونت قارچی دارم .و گفتن رنگ دهانه ی رحمت تغییر کرده ممکنه باردار باشی.
فردا موعد پریودم هست. حالا سوالم اینه که میشه گفت عفونت مانع بارداری من شده بوده و بعد از مصرف دارو با بهبودی امکان بارداری فراهم شده باشه؟ تغییر رنگ دهانه ی رحم نمیتونه به علت نزدیک شدن پریود باشه که متخصص زنان گفتن ممکنه باردار باشی؟

یه سوال دیگه که دارم از خدمتتون اینه که من دیروز یکی دو ساعت قبل از مراجعه به پزشک از پماد کلوتریمازول واژینال استفاده کردم. ایا امکان داره وجود پماد در وازن پزشک رو به تشخیص اشتباه انداخته باشه ؟ چون چیزی نپرسید که چیزی استفاده کردی یا نه. میگم شاید عفونت قارچی نداشتم و دکتر پماد داخل وازن رو به شکل عفونت دیده

nasrin bakhshi نوشته شده:سلام. خسته نباشید.
من ماه گذشته به متخصص زنان جهت ویزیت و انجام عکس رنگی مراجعه کردم. دکتر بعد از معاینه ی لگنی عفونت قارچی تشخیص داده و دارو تجویز کردند.
و اجازه عکس رنگی ندادن،من هم داروها رو استفاده کردم و اواخر هفته ی اول که زمان تخمک گذاریم بود نزدیکی داشتم. دیروز بعد از دو هفته به دکتر مراجعه کردم که بعد از معاینه باز هم گفتن عفونت قارچی دارم .و گفتن رنگ دهانه ی رحمت تغییر کرده ممکنه باردار باشی.
فردا موعد پریودم هست. حالا سوالم اینه که میشه گفت عفونت مانع بارداری من شده بوده و بعد از مصرف دارو با بهبودی امکان بارداری فراهم شده باشه؟ تغییر رنگ دهانه ی رحم نمیتونه به علت نزدیک شدن پریود باشه که متخصص زنان گفتن ممکنه باردار باشی؟
سلام
نسرین جان! برخی عفونت ها می توانند مانع شوند اما خوب نمی توان مشخص کرد که عفونت شما از آن نوع باشد.
به جز با تاخیر قاعدگی ، شک قطعی به بارداری ایجاد نمی شود.
در مورد دارو یا قارچ(بله احتمال به اشتباه افتادن هست) اما خوب نمی توانیم حتمی هم چنین بگوییم. فقط خود پزشک حین معاینه می تواند بگوید که 100 % درست تشخیص داده است (مثلآً ترشحات پنیری شکل قارچی هم دیده) یا خیر و پماد بوده.
كارشناس مامايي فيروز

سلام، هفتم فروردین اولین روز پریودم بود، روز چهارشنبه یک اردیبهشت نمونه دادم که عدد بتام 157 بوده، آیا طبیعی هست؟ میخوام فردا دوباره آزمایش رو تکرار کنم.
سوال دیگه م اینه که با این شرایط اگه عفونت قارچی داشته باشم باید چیکار کنم؟ و نتیجه ی پاپ اسمیر چقدر تاثیر گذار هست؟
مرسی از حضور فعال و همیشگی شما.
ايشالا همه ی منتظرای بچه مثل من شاد بشن.

سلام
یک شب در میان از همین امشب اقدام کنید
کیت را روزهای بعدی تکرار کنید تا ببینیم پررنگ تر می شود یا خیر
اگر نشد روز مثبت شدن شما همین امروز است و 36 ساعت بعد از زمان استفاده تون ، احتمال تخمک گذاری هست
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم
من در مورد روز تخمک گذاریم توضیحاتی خواستم بدم.
روز یک شنبه ۱۵ بهمن ماه کیت تخمک گذاری رو استفاده کردم و بلافاصله پس از گذاشتن ۵۰ ثانیه. و در اوردن کیت, رنگ هر دو خط افتاد و قابل مشاهده بود
با توجه به اینکه اولین بارم هست از کیت تخمک گذاری استفاده میکنم, من قبل استفاده از کیت یعنی در روز جمعه و شنبه اقدام داشتم.روز یک شنبه نزدیک ظهر که این اتفاق افتاد,در بعد از ظهرش اقدام داشتم
روز دوشنبه که کیت رو گذاشتم,این بلر هم دو خط تقریبا مانند دیروز و به پر رنگی دیروز است و افتاد اما این بار کمی صبر کردم و دو خط نمایان شد.کمتر از ۱۰ دقیقه و بیشتر از روز قبل.
اما با توجه به بیمار بودن شوهرم روز دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه نتونستیم اقدام داشته باشیم. روز چهارشنبه هم که کیت رو گذاشتم طول کشید و خط های بی رنگ دو تاش مشاهده شد اما خیلیییی بی رنگ.
حالا با توجه به این توضیحات شما میتونید بگید ایا تخمک گذاری من رزو یک شبنه بوده یا دورشبنه؟ و اصلا با توجه به اینکه بعد از روز دوشنبه کاری انجام ندادیم و اقدام های بنده در روز جمعه و شنبه و یک شنبه بوده,ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
من بعد تخمک گذاری یعنی از روز سه شنبه تا امروز درد سینه و درد نوک سینه دارم و خیلی زیاد خواب الوده و خسته هستم.اما بعید میدونم حس هایزبارداری اینقدر زود پیدا بشه!اما پس اینها نشانه پریود شدن در ۱۲ روز اینده هست؟؟
ضمنا الان روز ۲۰ پریودی هستم و همیشه یک هفته قبل پریود خستگی و خواب الوده بودم اما این بار هم درد سینه زود ظاهر شده هم خستگی و خواب الودگی
لطفا جواب دقیق و زود بدهید که اصلا با وضعیتی که گفته شد امکان دارد؟
ضمنا من جایی خوندم که برا ازاد شدن تخمک حتمااا باید خط تست پر رنگ تر لز خط کنترل بشه اما از من درراین دو روز تقریبا یکی بوده رنگ جفتش...؟

احتمالا 2 شنبه روز مثبت شدن است و 36 ساعت بعد محتمل به تخمک گذاری ست
اگر هم بخواهیم به کیت اعتماد کنیم اقدام های قبلی تون مناسب نبوده
مگر اینکه اسپرمها سلامت بوده باشند و ... و توانسته باشند تا 3 شنبه در لوله ها زنده بمانند.
علائم دیگر هم کمک تشخیصی آن چنان نمی کنند.
خیر قرار نیست پررنگ تر از خط کنترل باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان