خانوم کارشناس کمک....

دوستم چند روز قبل از پری آز بتا داد شده بود 240 و بعد 4 روز تکرارش کرد 6 برابر شده حدود 1367 میخواست از یکی سوال کنه من بهش گفتم کارشناس ما خیلی مهربونه....

لطفا بگید این نشونه مولار هست؟؟؟

میگه چون هر دو روز باید 2 برابر بشه و بعد 4 روز باید 4 برابر بشه حالا که حدود 6 برابر شده خطرناکه....

چه کسانی مستعد حاملگی مول هستن؟

ممنون از صبوریتون...

اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

Re: خانوم کارشناس کمک....

ممنونم از لطفتون...

چند سوال دیگه:

بهش بگم دقیقا کی بره سونو؟؟؟ سونوی واژینال یا معمولی؟

لازم نیست دکتر ببینتش؟ تا حالا تا اونجایی که من میدونم سقط هم نداشته.

احتمال دوقلویی هست؟؟

چه کسانی بیشتر مستعد مول هستن؟

بله دوقلویی هم احتمال هست اما از آنجا که در بارداری های عادی تک قلویی هم بتای بی نهایت بالا دیده ایم، امکان عادی بودن همچنان حذف نمی شود.
اگر لکه بینی و ... نداشته باشد همان 7-8 هفته هم کافیست تا هم جنین هم قلب رویت شود. اگر عجله داشت یا مشکلی بود در فاصله ی5-6 هفته برود که ساک داخل رحم، کیسه زرده و جنینش رویت شود انشالله.
البته تشخیص با درمانگر بالینی ست و صلاح کلاً بر این است که فرد از زمان داشتن بتای مثبت تحت نظر یک درمانگر خوب باشد و طبق توصیه های او اقداماتش را جلو ببرد.(مثلاً شاید صلاح بر تکرار بتا پس از 72 ساعت ببینند یا ...)
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسخگوییتون در واقع مشکلش اینه که چرا بجای اینکه بعد از 4 روز 4 برابر بشه .. 6 برابر شده....

ببخشید واقعا دوستم خیلی استرسیه.

پاسخ هاتون کامل بود بهش میگم ممنون.

سلام خانوم کارشناس توروخدا زودتر راهنماییم کنین من سوم مهر باید پریود میشدم از 31شهریور لخته های ریز سیاه دارم که مجبورم نوار بهراشتی استفاده کنم متاهل هستم،در ضمن یک ماهه از متفورمیفن وپروژسترون برای نامنظمی پریودم که چند ماهه دچارش شدم استفاده میکنم،دلیلش چی میتونه باشه چیکار کنم میخوام اقدام به بارداری کنم میشه؟عفونت قارچی هم دارم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 40 مهمان