Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام
من ١ماه پيش رابطه داشتم بدون دخول ، دقيقاً ٢٠ هر ماه پريود ميشم ، همون موقع پريود شدم و ٦روز طول كشيد ، الان حدود ١هفته هست كه زير دلم درد ميكنه ، ميتونه از علايم كيست باشه ؟
و آيا كسي ميدونه خونريزي لانه گزيني چند روز طول ميكشه؟

سلام. روزتون بخیر
من توی 8 هفته بع علت نزدن قلب جنین،6 خرداد با قرص سقط داشتم. مدت خونریزیم 7 روز بود و 1 هفته ترشحات قهوه ای رنگ داشتم(که من فکرکردم ترشحات تخمک گذاری هست)
بعد از سقط سونو شکمی دادم جنین کامل دفع شده بود
از 2 هفته بعد سقط اقدام کردم برای بارداری مجدد.
29 خرداد آزمایش بتا تیتر دادم 38.55 بود
31 خرداد ازمایش رو تکرار کردم 32 شده بود( :cry: )
همچنان تو اقدام بودم برای بارداری
دوباره 7 تیر ازمایش بتا دادم که 8 شده بود
9 تیر زیر دلم درد گرفت داغ شد بدنم. ترشحات خونیم شروع شد
خیلی کشدار و لزج بودن
فرداش همراه ترشحات خونریزی هم داشتم. از خون پریودم کمتر بود. کلا کیفیتش با پریودیم فرق میکرد. درد زیر شکمم نداشتم دیگه
48 ساعت خونریزی و لکه بینی داشتم. فرداش به طور کامل پاک بودم
دیروز شک کردم رفتم آزماش بتا دادم(4 روز بعد از اخرین بتا که 8 بود) بتا 6.61 بود
دیروز یه مقدار فعالیت زیاد داشتم بازم مختصر لکه بینی داشتم
امروزم که کلا پاکم
میخوام بدونم این خونریزی چیه؟
من پریودی حسابش کنم؟ اگه نه کی پریود میشم؟
اصلا با این شرایط امکان بارداری من هست؟

نسيم جعفري نوشته شده:سلام
من ١ماه پيش رابطه داشتم بدون دخول ، دقيقاً ٢٠ هر ماه پريود ميشم ، همون موقع پريود شدم و ٦روز طول كشيد ، الان حدود ١هفته هست كه زير دلم درد ميكنه ، ميتونه از علايم كيست باشه ؟
و آيا كسي ميدونه خونريزي لانه گزيني چند روز طول ميكشه؟
سلام
لک لانه گزینی می تواند کلا نباشد و یا بین 1 تا چند روز باشد(که حتی با پریود اشتباه گرفته شود_البته با حجم بسیار کم_)
درد اگر شدید است باید سونو و معاینه داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

F@373 نوشته شده:سلام. روزتون بخیر
من توی 8 هفته بع علت نزدن قلب جنین،6 خرداد با قرص سقط داشتم. مدت خونریزیم 7 روز بود و 1 هفته ترشحات قهوه ای رنگ داشتم(که من فکرکردم ترشحات تخمک گذاری هست)
بعد از سقط سونو شکمی دادم جنین کامل دفع شده بود
از 2 هفته بعد سقط اقدام کردم برای بارداری مجدد.
29 خرداد آزمایش بتا تیتر دادم 38.55 بود
31 خرداد ازمایش رو تکرار کردم 32 شده بود( :cry: )
همچنان تو اقدام بودم برای بارداری
دوباره 7 تیر ازمایش بتا دادم که 8 شده بود
9 تیر زیر دلم درد گرفت داغ شد بدنم. ترشحات خونیم شروع شد
خیلی کشدار و لزج بودن
فرداش همراه ترشحات خونریزی هم داشتم. از خون پریودم کمتر بود. کلا کیفیتش با پریودیم فرق میکرد. درد زیر شکمم نداشتم دیگه
48 ساعت خونریزی و لکه بینی داشتم. فرداش به طور کامل پاک بودم
دیروز شک کردم رفتم آزماش بتا دادم(4 روز بعد از اخرین بتا که 8 بود) بتا 6.61 بود
دیروز یه مقدار فعالیت زیاد داشتم بازم مختصر لکه بینی داشتم
امروزم که کلا پاکم
میخوام بدونم این خونریزی چیه؟
من پریودی حسابش کنم؟ اگه نه کی پریود میشم؟
اصلا با این شرایط امکان بارداری من هست؟

سلام
تشخیص با درمانگر بالینی ست عزیزم
اما قاعدتا باید پریود فرضش کنیم حتی اگر یک سقط زود هنگام بوده باشد
تا پریود بعدی تون رخ بدهد و نظم بگیرد.
کلا تا 3 سیکل بعد از سقط نباید اقدام کنید تا رحم آماده شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من آخرین تاریخ پریودم 19خرداد بوده و بعد از پاک شدن اقدام به بارداری کردم الان یک هفته اس که حالت تهوع گاه گاهی دارم نفخ معده و شکم احساس خستگی درد زیر دل و کمر که خفیف تر از درد زمان پریود بوده امروز21تیرماه سه روزه ک تاخیر در پریودی داشتم اما هیچ گونه لکه بینی مشاهده نکردم آیا باردارم یا باید منتظر پریود باشم؟

سلام من آخرین پریودیم19خرداد بوده بعد از پاک شدن اقدام به بارداری کردم الان یک هفته اس که حالت تهوع گاه گاهی دارم نفخ معده و شکم احساس خستگی درد زیر دل و کمر که خفیف تر از درد پریودی است امروز 21تیر.سه روزه ک عقب انداختم اما هیچ خونریزی حتس در حد لکه بینی نداشتم آیا باردارم؟ یا منتظر پریود باشم

سلام من ی هفته قبل پریودی درد تخمدان و کمر داشتم دردش ب صورت مداوم بود کمی بیهالی و حالت تهوع هم داشتم دو روز ب پریودی خونریزی شروع شد ک خفیف تر از پریودی بود ولی خونش شفاف بود و هنو کمر درد و حالت تهوع خوب نشده ب نظرتون دلیلش چیه؟

m.amini988 نوشته شده:سلام من ی هفته قبل پریودی درد تخمدان و کمر داشتم دردش ب صورت مداوم بود کمی بیهالی و حالت تهوع هم داشتم دو روز ب پریودی خونریزی شروع شد ک خفیف تر از پریودی بود ولی خونش شفاف بود و هنو کمر درد و حالت تهوع خوب نشده ب نظرتون دلیلش چیه؟
سلام عزیزم
نمی دانم تا الان خونریزی پریودتون عادی شده یا خیر
اما اگر از شروع آن حدود 5 روز می گذرد و پریود عادی نبوده، شک به بارداری ایجاد می شود
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
m.amini988 نوشته شده:سلام من ی هفته قبل پریودی درد تخمدان و کمر داشتم دردش ب صورت مداوم بود کمی بیهالی و حالت تهوع هم داشتم دو روز ب پریودی خونریزی شروع شد ک خفیف تر از پریودی بود ولی خونش شفاف بود و هنو کمر درد و حالت تهوع خوب نشده ب نظرتون دلیلش چیه؟
سلام عزیزم
اما اگر از شروع آن حدود 5 روز می گذرد و پریود عادی نبوده، شک به بارداری ایجاد می شود
چه خوبه آنلاین هستین

m.amini988 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:
سلام عزیزم
چه خوبه آنلاین هستین
ی روز و نیم خونریزی داشتم و خیلی کم بود و تموم شد
ولی هنو کمر و تخمدانم درد میکنه ک حالت تهوع خفیف و معده درد و گر گرفتگی هم بهش اضافه شده
احتمالش هست ک باردار باشم؟؟

سلام. من ماه دوم اقدام بودم. ماه اول با لتروزول باردار نشدم. این ماه دیگه دارویی مصرف نکردم. پریود نامنظمی دارم اکثرا به تاخیر میفته. این ماه بعد از سه روز تاخیر در پریود ازمایش دادم بتا یک بود و منفی. ولی الان بعد از ۹ روز هنوز پریود نشدم. حتی حالات پریودی رو هم ندارم. دو روزه چند ساعتی یک بار یه لکه ی قهوه ای روشن ژله ای مانند میبینم در حد دو سه میلی متر. اکثرا تهوع دارم و یکم مثانه ام تیر میکشه. با وجود ازمایش خون منفی میتونم باردار یاشم؟

m.amini988 نوشته شده:
m.amini988 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده: سلام عزیزم
چه خوبه آنلاین هستین
ی روز و نیم خونریزی داشتم و خیلی کم بود و تموم شد
ولی هنو کمر و تخمدانم درد میکنه ک حالت تهوع خفیف و معده درد و گر گرفتگی هم بهش اضافه شده
احتمالش هست ک باردار باشم؟؟
سلام عزیزم
نمی دونم الان در چه وضعیتی هستید اما اولین برخورد با خونریزی کم و غیر عادی این است تست کردن بارداری ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان