Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام دوست عزیز
لکه بینی نمیتواند مربوط به لانه گزینی باشد چون معمولا لانه گزینی حدود ۱۰روز بعد از تخمک گذاری اتفاق می افتد.و اینکه به تاخیر افتادن پریود علتهای مختلفی میتواند داشته باشد مثل حاملگی اختلالات هورمونی ،اختلا لات تیروئید مصرف برخی داروها،استرس....لازم نیست به مراکز درمانی آزمایشگاهی مراجعه نمایید.چند روز دیگر مجدد بی بیچک را تکرار کنید در صورتیکه منفی شد احتمال بارداری بسیار کم است .در صورت منفی شدن تست بی بی چک یا منتظر باشید که حودبخود پریود شوید یا آمپول پروژسترون تزریق نمایید.در صورت تکرار شدن این مشکل بعد از پشت سر گذاشتن بحران کرونا جهت تشخیص و درمان به درمانگرتان مراجعه نمایید

كارشناس مامايي فيروز

سلام من هميشه پريوداي منظم داشتم اما اخيرا نه ،اولين روز آخرين پريوديم شش بهمن بوده و علايم پريودي رو داشتم اما نشدم تا ٩ اسفند شبش كه روي دستمال ي لك صورتي روشن ديدم و تا صبح روي دستمال ميديدم بعد از امروز ١٠ اسفند ب خونابه تبديل شده ،اقدام براي بارداري داشتم ايا باردارم؟كي برم آزمايش يا تست بدم؟ هيچوقت پريودام اينجوري نبوده

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه درحال اقدام برای بارداری هستید احتمال حاملگی زیاد است .بهتر است هرچه زودتر با انجام تست بارداری از وضعیت بارداری خود اطلاع حاصل نمایید.ضمنا بهتر است استراحت داشته باشید ،کارهای سنگین انجام ندهید ،نزدیکی نداشته باشید حمام نکنید تا لکه بینی و خونابه قطع شود .در صورتیکه باردار بودید و لکه بینی ادامه داشت به درمانگرتان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
شنبه 10 اسفند 1398, 10:49 pm
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه درحال اقدام برای بارداری هستید احتمال حاملگی زیاد است .بهتر است هرچه زودتر با انجام تست بارداری از وضعیت بارداری خود اطلاع حاصل نمایید.ضمنا بهتر است استراحت داشته باشید ،کارهای سنگین انجام ندهید ،نزدیکی نداشته باشید حمام نکنید تا لکه بینی و خونابه قطع شود .در صورتیکه باردار بودید و لکه بینی ادامه داشت به درمانگرتان مراجعه نمایید
بسيارممنونم ك جواب داديد يعني ممكنه لكه بيني بخاطر لانه گزيني باشه؟؟؟؟،درد پريودي رو گاهگاهي دارم ولي لكه بيني ببخشيد وقتي دستمال بكشم هست ،فردا روز ششم تاخيرم هست بيبي چك بزارم دقيق نشون ميده؟؟؟؟يا بازم منتظر پريود باشم

Shimabano نوشته شده:
یک‌شنبه 11 اسفند 1398, 9:13 am
شنبه 10 اسفند 1398, 10:49 pm
سلام دوست عزیز
بسيارممنونم كه پاسخگو بودين،نه امروز خونريزي دارم بارداري شيميايي بود؟؟؟. ،براي سونو و آزمايشات تكميلي و دليل تاخير كي برم دكتر ؟؟؟

یک‌شنبه 11 اسفند 1398, 6:16 pm
سلام دوست عزیز
خواهش میکنم
متوجه جملتون نمیشم(نه امروز خونریزی دارم بارداری شیمیایی بود)
منظورم اين بود پريود شدم امروز ،نميدونم بارداري شيميايي برام اتفاق افتاد يا خير

سلام خسته نباشید
من چند ماهه متوجه شدم حجم خون قاعدگیم داره کم میشه
از طرفی چند ماهم هست که نامزد دارم و رابطه هم نداشتم و فقط به صورت fingering بوده
پریودام تا قبل این ۴ ۵ ماه منظم بوده ۲۸ روزه و ۴ ۵ ساعت درد شدید داشتم فقط معمولا و ۳ روز طول میکشیدن
وزنم چون مشغول درسم شاید شایدم واسه اختلال هورمونی یواش یواش زیاد شده توی یه سال گذشته الان قدم ۱۷۰ هست و وزنم ۷۵ و سن 23
تو چند ماه اخیر پریودام در حد ۲ و ۳ و ۵ روز به تعویق افتادن و وقتی شروع می شدن با خون قهوه ای بودن و من ربطش میدادم به استرسی که به خاطر درسام  

مشکلم اینه که ماه پیش ۱۵ بهمن پریود شدم و این ماه روز از ۲۰ بهمن ماه دارم لکه میبینم و الان ۳ روزه که لکه بینی دارم لکه ها اول قهوه ای بودن با لخته و الان خون قرمز شدن و زیاد نیستن وفقط پد روزانه میذارم  و درد ندارم
احتمال باردای هست ازfingering در صورتی که دست نامزدم اغشته به اسپرم بوده باشه ولی خشک باشه مثلا و من نفهمیده باشم چون اگر متوجه میشدم که دست خیسه نمیذاشتم.  امکان داره برا لانه گزینی باشه؟ من خیلی میترسم که باردار باشم ....
امکان داره خونریزی لانه گزینی 5 روز یا یک هفته بعد از زمان پریود شروع بشه ؟

سلام دوست عزیز
نامنظمی پریود و کم شدن میزان خونریزی و لکه بینی علل مختلفی دارد مثل کیستهای تخمدانی،استرس، مشکلات تیروئیدی ،کمبود برخی هورمونها مثل پروژسترون.بنابراین قبل از هر اقدامی انجام یک سونوگرافی و آزمایشات هورمونی توصیه میشود.ضمنا با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری بسیار ضعیف است
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من ماه پیش اقدام به بارداری کردم قبل از اقدام آزمایش کلی،سونو رحم و لگن و پاپ اسمیر انجام دادم به پزشک مراجعه کردم آزمایش،سونو،پاپ اسمیر رو که دید گفت همه چیز عالی،اگر این ماه باردار شدی که هیچ نشدی ماه بعد ۵امین روز پریود قرص متفورمین و استرادیول والرات رو شروع کن روزی یک عدد و روز ۱۱ پریود آمپول استرادیول والرات تزریق کن که انجام دادم ماه قبل ۲۵ اسفند ۹۹ پریود شدم هرماه پریودیام ۲۶،۲۹،۲۷ روزه بود این ماه تا ۳۲ روز پریود نشدم روز ۳۲ لکه بینی شروع شد روز بعد بیشتر شد یک لخته هم دیدم خون قهوه ای تیره بود روز سوم باز قطع شد و در حد دستمال کثیف شدن بود الان که روز چهارم هست در حد دو قطره لکه قهوه ای کلا با پریودام که ۴،روز و خون قرمز و زیاد بود تفاوت داشت،روز ۳۳ پریودی هم بیبی چکم منفی بود به نظر شما باردارم؟ کی تست انجام بدم؟ ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان