Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

Sara5447 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:اگر از زمان قاعدگی تون بیش از 7 روز گذشته و تست دادید بله منفی قلمداد می شود.
در کل جهت درمان تنبلی احتمالی تخمدانتون اقدام کنید
و نیز ضمن هر رابطه ای هرچند کوتاه کاندوم استفاده کنید که پشیمانی و استرس نداشته باشید

باسلام ممنون از پاسخگوییتون
من روز 5 ام ازپریودم که لکه بینی داشتم تست دادم وتیتر بتای من0.100>بود میخوام بدونم تا چه حد میشه به صحت این ازمایش اطمینان داشت
معتبر است عزیزم
از نظر علمی با 5 روز گذشتن از موعد قاعدگی می توان به آزمایش خون اعتبار کرد.

كارشناس مامايي فيروز

Re: لطفا بگید این پریوده یا لانه گزینی

melika gholami نوشته شده:دوستان من 20 خرداد پریود شدم. حدود 26 ام خرداد تموم شد.27 خرداد نزدیکی داشتم و اقدام به بارداری کردم. بعد 15 تیرماه به مدت دوسه روز پریود شدم .خونریزی تقریبا زیاد بود ولی دوسه روز بود...30 تیر ازمایش خون دادم منفی بود ولی شاید زود ازمایش دادم
بعد هم دوباره 13 مرداد پریود شدم .الان پریودم نمیدونم کی تموم میشه.نمیدونم اینا کدومشون پریوده کدومشون لانه گزینیه. بیبی چک پنج تا زدم دوتاش منفی دوتاش مثبت کم رنگ. توروخدا بگید من باردارم یا نه برام خیلی مهمه
سلام
دوست عزیزم ظاهرش به پریود می خورد
نهایتا ممکن است به علتی بی نظمی رخ داده باشد یا حجم خونریزی کم شده باشد که باید بررسی شود.
در هر حال اگر پریود مرداد ماهتون هم کم بود آزمایش دهید(با توجه به بی بی چک های مشکوک)
كارشناس مامايي فيروز

باسلام من ۲۵تیر پریود شدم و بعد سقط دوره ام نا منظم شده ۳۰و۲۷روز شدم دو دوره قبل .من در هر پریودی یک یا دو روز قبل پریود لک قهوه ای میدیدم و پریود میشدم اما این بار روز۲۴پریودی یه لک قهوه ای و صورتی مایل به قرمز دیدم و دور نوک سینه هام تیره شده و درد میکنه سر گیجه و کمر درد هم دارم قلبمم سه روز پیش بد جور تیر میکشید روز ۲۳پریود تست زدم منفی بود به نظر شما امکان داره باردار باشم یا پریود میشم

سلام
من تو اقدامم برای بارداری
تاریخ اخرین پریودم ١٩ تیر بوده
از روز دوم پریودم لتروزول مصرف کردم و بعد از اینکه مطمئن شدم فولیکول دارم دوتا امپول hcgزدم
روز ١٨ این ماه (مرداد) پریود شدم اما همیشه خونریزی شدید داشتم و دل درد خیلی بدی
اینبار روز اول تا عصر خونریزیم خیییییلی کم بود
عصر روز اول زیاد شد تا شب
از روز دوم هم تا ظهر فقط لکه بینی داشتم
از ظهر روز دومم تا امروز که روز سوممه پاکِ پاک شدم
دل دردم اصلا نداشتم فقط کمر درد
یعنی چی؟؟؟
چرا اینطوری شدم؟؟؟
تو رو خدا اگه میدونین جوابمو بدین

با سلام
من این ماه اقدام به بارداری کردم اما پریود شدم ولی پریودم روز اول معمولی بود روز دوم که هر بار شدید مشید اما این بار فقط یکم بود و امروز هم که روز سومه تا الان که عصره چیزی ندیدم چیکار کنم؟سه ماه پیشم سقط داشتم

درد بعد از کورتاژ مولار تا چه حد طبیعی است؟

سلام.خسته نباشید.من در تاریخ ۱۹.۵کورتاژ کردم.روز قبلش سونو دادم در شیش هفته از حاملگی که مشکوک به مولار بودن و ازمایش بتا روز کورتاژم ۴۹۰۰۰ بود و امروز که ۳ روز از کورتاژ میگذره ۸۶۰۰ شده.یه موقع هایی دلم مثل پریودی یه مقدار شدیدتر درد میگیره ایا طبیعیه و ایا میتونم مسکن بخورم؟

زهرا ق نوشته شده:با سلام
من این ماه اقدام به بارداری کردم اما پریود شدم ولی پریودم روز اول معمولی بود روز دوم که هر بار شدید مشید اما این بار فقط یکم بود و امروز هم که روز سومه تا الان که عصره چیزی ندیدم چیکار کنم؟سه ماه پیشم سقط داشتم
اگر بی سابقه است این حالت، تست دهید احتمال بارداری زیاد است عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

Re: درد بعد از کورتاژ مولار تا چه حد طبیعی است؟

Sars نوشته شده:سلام.خسته نباشید.من در تاریخ ۱۹.۵کورتاژ کردم.روز قبلش سونو دادم در شیش هفته از حاملگی که مشکوک به مولار بودن و ازمایش بتا روز کورتاژم ۴۹۰۰۰ بود و امروز که ۳ روز از کورتاژ میگذره ۸۶۰۰ شده.یه موقع هایی دلم مثل پریودی یه مقدار شدیدتر درد میگیره ایا طبیعیه و ایا میتونم مسکن بخورم؟
تشخیص در این شرایط واو به واوش به درمانگر شماست اما مسکن اغلب غیر مجاز نیست.
بتا باید همینطور به طور روتین تکرار شود تا صفر شود.
كارشناس مامايي فيروز

نگار٧١ نوشته شده:سلام
من تو اقدامم برای بارداری
تاریخ اخرین پریودم ١٩ تیر بوده
از روز دوم پریودم لتروزول مصرف کردم و بعد از اینکه مطمئن شدم فولیکول دارم دوتا امپول hcgزدم
روز ١٨ این ماه (مرداد) پریود شدم اما همیشه خونریزی شدید داشتم و دل درد خیلی بدی
اینبار روز اول تا عصر خونریزیم خیییییلی کم بود
عصر روز اول زیاد شد تا شب
از روز دوم هم تا ظهر فقط لکه بینی داشتم
از ظهر روز دومم تا امروز که روز سوممه پاکِ پاک شدم
دل دردم اصلا نداشتم فقط کمر درد
یعنی چی؟؟؟
چرا اینطوری شدم؟؟؟
تو رو خدا اگه میدونین جوابمو بدین
اگر بی سابقه کم بوده حتماتست دهید
كارشناس مامايي فيروز

ايا خونريزي من پريود است؟؟؟

سلام
من دوره هام ٢٨ روزه هست اين ماه دقيقا روز ٢٨سيكلم فقط ١ روز ونيم خونريزي داشتم كاملا رقيق و قرمز روشن بدون هيچ لخته اي و بعدش هم كاملا قطع شد يعني نه با لكه بيني شروع و نه تمام شد
از اولش شديد خونريزي بود اما فقط ١ روز و نيم
در ضمن چند ماهي هم ميشه اقدام به بارداري كردم و نزديكي هام بدون جلوگيري است
حالا به نظرتون اين خون ريزي مي تونه پريود باشه يا نه؟؟؟؟

اگر خطای کیت نبوده باشد(که درصد مثبت کاذب بودنشان خیلی کم است)
شاید سقط یک بارداری سن پایین پایین بوده ...
این گونه سقط ها رایج است و اغلب مادران حتی متوجه آن نمی شوند.
البته تشخیص با درمانگر بالینی شماست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان