Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

باسلام و وقت بخیر.
۴ ماهه اقدام کردم برای بارداری. برای تنبلی تخمدان متفورمین خوردم و سیکلم منظم ۳۰روزه شد. این ماه الان روز ۴۲ سیکل هستم. یعنی ۱۲ روز بعد از موعد پریود. بیبی چک هاله نشون داد. اما امروز (۴۲ سیکل) لک دیدم. ایا لک لانه گزینیه یا پریودی؟ اخه با متفورمین پریودی هام دقیق ۳۰ روز بود.
با وجود دیدن هاله و دیدن لک ایا باردارم یا نه؟

سلام دوست عزیز
لکه بینی مربوط به لانه گزینی معمولا در همان روزهایی که پریود به تاخیر افتاده اتفاق می افتد. لکه بینی حال حاضر شما احتمالا مربوط به لانه گزینی نیست. شما اول باید از بارداری خود به کمک ازمایش بتا مطمئن شوید در صورتیکه به طور قطع باردار بودید جهت جلوگیری از سقط باید به درمانگرتان مراجعه کنید تا اقدامات لازم برای شما صورت گیرد
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید
من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم آب منی روی واژنم ریخت فرداش قرص اورژانسی مصرف کردم
و زمان موعدم ۳ روز لکه بینی داشتم رنگش مثل پریودی نبود و بعدش خون ریزی داشتم یه هفته نه خیلی زیاد بود نه خیلی کم تو این وقت هم سینه هام رنگش تغییر کرده آیا برای بارداری است ؟؟

سلام دوست عزیز
از آنجاییکه قرص اورژانسی استفاده کرده اید و در موعد مقرر پریود شده اید احتمال بارداری کم ایت ولی جهت اطمینان میتوانید ازمایش بتا انجام دهید یا در منزل از بی بی چک استفاده کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخیر من روز ۱۴ سیکلم ۲ تا آمپول hcg همزمان زدم فولیکولام عالی بودن نزدیک موعد پریودیم دل درد شدید داشتم تکرر ادرار و ادرارم پررنگ شده بود بعضی مواقع سرگیجه و تنگی نفس داشتم هنوزم تنگی نفس و کمر درد دارم ۲ روز به موعد پریودیم لکه قهوه ای دیدم بعدش خونریزی خیلی سبک بدون لخته خیلیم تیرس و اینکه هی میاد هی قطع میشه نمیدونم گیج شدم لانه گزینی میتونه باشه ؟؟

سلام.وقت خوش
ممنون میشم راهنماییم کنید
من قرار بود۱۴م همین ماه پریود شم اما نشدم و امروز خونریزی غیر عادی دارم شبیه پریود نیست درد پریود هم ندارم فقط امروز که ۵ روز از موعدم میگذره درد زیر شکم مختصرداشتم و بعد هم خونریزی.و چندروزی هم میشه که درد دور ناب دارم در یک نقطه و همینطور تکرر ادرار از ۱۱م همین ماه
بنظرتون نشانه بارداری و لانه گزینی میتونه باشه؟؟؟؟😢

سلام به همگی،
من تقریبا چهار ماه میشه اقدام به بارداری میکنم و سیکل ماهانه ام هم منظم هست از 29 الی 33 روزه هستش .
چهارشنبه باید پریود میشدم و صبحش با بی بی چک تست کردم منفی بود و طرفای عصر فقط لک اومد اون هم رنگش صورتی مایل به قهوه ای بود و کل آبکی هستش هیچ لخته خونی نیست.
هنوز هم لکه بینی دارم که معلمولا یک الی سه روز قبل از شروع پریودم لکه بینی دارم همیشه اما رنگش قهوه ای تیره هست و به مرور پررنگ میشه که در آخر تبدیل به رنگش قرمز میشه اما این بار کاملا رنگش فرق داره.

امکانش هست باردار باشم ؟

سلام دوست عزیر
بی بی چک رو مجددا امروز تکرار کنید. زمانیکه شما از بی بی چک استفاده کرده اید زود بوده و معمولا بی بی چک بعد از دو الی سه روز از تاخیر پریود میتواند نتیچه را نشان دهد. احتمال بارداری وجود دارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام و عرض ادب،بنده حدود یک ماه و نیم تو اقدام هستم،ماه پیش ۱۹ام پریود شدم ولی این ماه دیروز که به عبارتی میشه دهم دل درد خفیف پریودی گرفتم ،مقداری هم خون ریزی داشتم ولی نه زیاد،دیگه تا فردای اون روز کلا دوسه تا لک قهوه ای کم رنگ میدیدم،ایا امکانش هست لانه گزینی باشه؟!چون خیلی زودتر از موعد پریودی این اتفاق افتاد

سلام دوست عزیز
لانه گزینی بین ۶ تا ۱۲ روز پس از تخمک‌گذاری و ۸ تا ۹ روز پس از لقاح رخ می‌دهد؛ بنابراین تاریخ دقیق لانه‌گزینی به زمان تخمک‌گذاری و اینکه بارداری در چه زمانی از پنجره تخمک‌گذاری رخ داده است، بستگی دارد
در مورد شما هم با توجه به اطلاعات داده شد احتمال بارداری وجود دارد و احتمال اینکه لکه بینی مربوط به لانه گزینی باشد زیاد است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان