عقب افتادن پریود

سلام کارشناس محترم
من این ماه 10روز از پریودم گذشت تاجایی که فکر میکردم حامله ام چون اصلا سابقه نداشت اینقداز موعدپریودم بگذره وچون در مرحله اقدامم به بارداریم برام این پیش اومدشاید باردارم ولی خب بعداز ده روز لکه دیدم ودوروزبعدم خونریزی شروع شدمیخاستم بدونم علت این چی میتونه باشه همیشه هم پریودم منظمه بوده واین چندماهه که اقدام کردم سروقت پریودمیشدم جزدوناه گذشته به جای بیست وسوم ماه که روز پریودم بوده بیست وپنجم شده که این ماه نشدم که گفتم ده روز ازم.گذشت والان پریودم میخام بدونم علتش چی بوده اینهمه تاخیر؟
واگه برم سونوگرافی علتش معلوم میشه؟وکی خوبه برا انجام این سونو؟
درضمن تاریخ تخمک گذاریم هم بهم ریخته الان نمیدونم کی تخمک گذاری دارم میشه منوبا جواباتون راهنمایی کنید
ممنون از جواب دهیتون کارشناس عزیزومحترم

Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

میترامیمندی نوشته شده:سلام من حدودا10روز بعد از لقاح لکه بینی قهوه ای،صورتی داشتم وتمام علائم بارداری رو دارم سینه هام بزرگ شدن و تغیر رنگ دارن میدن و نتیجه بی بی چک هم مثبت شد ؛این تموم شد تا دیروز بادرد پریودی مواجه شدم و خونریزی امروز دردم کمتر شده ایا باردارم؟
سلام
سریعا باید آزمایش می دادید عزیزم
دادید؟
كارشناس مامايي فيروز

Re: عقب افتادن پریود

Mahtaban نوشته شده:سلام کارشناس محترم
من این ماه 10روز از پریودم گذشت تاجایی که فکر میکردم حامله ام چون اصلا سابقه نداشت اینقداز موعدپریودم بگذره وچون در مرحله اقدامم به بارداریم برام این پیش اومدشاید باردارم ولی خب بعداز ده روز لکه دیدم ودوروزبعدم خونریزی شروع شدمیخاستم بدونم علت این چی میتونه باشه همیشه هم پریودم منظمه بوده واین چندماهه که اقدام کردم سروقت پریودمیشدم جزدوناه گذشته به جای بیست وسوم ماه که روز پریودم بوده بیست وپنجم شده که این ماه نشدم که گفتم ده روز ازم.گذشت والان پریودم میخام بدونم علتش چی بوده اینهمه تاخیر؟
واگه برم سونوگرافی علتش معلوم میشه؟وکی خوبه برا انجام این سونو؟
درضمن تاریخ تخمک گذاریم هم بهم ریخته الان نمیدونم کی تخمک گذاری دارم میشه منوبا جواباتون راهنمایی کنید
ممنون از جواب دهیتون کارشناس عزیزومحترم
سلام عزیزم
کلا یک سونو حدود روز 10 ام داشته باشید تا جواب هر 2 سوالتون رو بیابیم
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من 11 این ماه موعود پریودم بود ک 4 روز ار روش گذشت و روز پنجم ب اندازه 2 قطره لک بینی داشتم ورود ششم هیچی نیومده وامروز هاله ای از رنگ صورتی دیده شد..
و من برای بارداری اقدام کردم و دارو اوا بوست هم مصرف میکنم.
ب نظر شما لانه گزینی؟
شدیدا تکرر ادرار دارم، احساس خستگی دارم، سینه سمت راستمم ی کم درد میکنه

سلام خسته نباشید من 11 این ماه موعود پریودم بود ک 4 روز ار روش گذشت و روز پنجم ب اندازه 2 قطره لک بینی داشتم ورود ششم هیچی نیومده وامروز هاله ای از رنگ صورتی دیده شد..
و من برای بارداری اقدام کردم و دارو اوا بوست هم مصرف میکنم.
ب نظر شما لانه گزینی؟
شدیدا تکرر ادرار دارم، احساس خستگی دارم، سینه سمت راستمم ی کم درد میکنه

سلام ، من هميشه پريود هام منظم و سيكلم ٣٠ روزه است ، الان سه ماهه كه اقدام براي بارداري كردم ، اين ماه ٢٩ بهن پريود شدم و ١٠ و ١١ و ١٢ اسفند نزديكي داشتيم ، بعد من دو شنبه ١٤ اسفند تست پاپ اسمير داشتم بعد از تست لكه بيني داشتم لكه هاي قهوه اي و خيلي كم تا پنج شنبه و جمعه ١٨ اسفند خون ريزي از لكه بيني به پريود تبديل شد ولي بازم قهوه اي و لي حجمش يك مقدار كمتره ( دفعه هاي پيش از اومدن خون پريود احساس بدي داشتم اين سري شدت نداره ولي خب خون ريزيه و لكه بيني نيست )
حالت تهوع دارم ولي خيليي بيش از حد سرگيجه دارم ، تكرر ادرار هم دارم و درد زير شكم كه تخمدان هام مخصوصا چپ به شدت درد ميكنه
ميخواستم ببينم احتمال بارداري هست يا نه ؟
كسي بوده كه پريود شه ولي حامله باشه ؟
چه موقع تست بزنم يا ازمايش بدم ؟
لطفا جوابم و بديد

Zahra7572 نوشته شده:سلام ، من هميشه پريود هام منظم و سيكلم ٣٠ روزه است ، الان سه ماهه كه اقدام براي بارداري كردم ، اين ماه ٢٩ بهن پريود شدم و ١٠ و ١١ و ١٢ اسفند نزديكي داشتيم ، بعد من دو شنبه ١٤ اسفند تست پاپ اسمير داشتم بعد از تست لكه بيني داشتم لكه هاي قهوه اي و خيلي كم تا پنج شنبه و جمعه ١٨ اسفند خون ريزي از لكه بيني به پريود تبديل شد ولي بازم قهوه اي و لي حجمش يك مقدار كمتره ( دفعه هاي پيش از اومدن خون پريود احساس بدي داشتم اين سري شدت نداره ولي خب خون ريزيه و لكه بيني نيست )
حالت تهوع دارم ولي خيليي بيش از حد سرگيجه دارم ، تكرر ادرار هم دارم و درد زير شكم كه تخمدان هام مخصوصا چپ به شدت درد ميكنه
ميخواستم ببينم احتمال بارداري هست يا نه ؟
كسي بوده كه پريود شه ولي حامله باشه ؟
چه موقع تست بزنم يا ازمايش بدم ؟
لطفا جوابم و بديد
سلام
عزیزم چون زمان خونریزی تون ، حدود 25 اسفند به بعد نبوده زمان آنرمالی ست و شک به بارداری وجود دارد .
قاعدتا 3 روز تاخیر قاعدگی از مان نرمالش لازم است تا تست انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

با سلام ووقت بخیر
من اقدام به بارداری کردم از ۲ ماه گذشته که نشد، اینکه لک لانه گزینی برای همه اتفاق میفته یا درصد کمی؟ و اینکه ممکنه با تاریخ پریود همزمان باشه یا نه؟ برای مثال من روز ۱۸ قاعدگی اقدام به بارداری کردم و الان دقیقا در تاریخ پریود خونریزی دارم و سبکه ، چجوری باید تشخیص بدم پریودم یا لانه کزینی داره اتفاق میفته ؟

سلام,وقتتون بخیر
من ماه پیش تو تایم تخمک گذاری اقدام کردم برای بارداری
موعد پریودم هم که شد با تاخیر ۵-۷ روزه پریود شدم
ولی تقریبا ۳ روز فقط خونریزی داشتم,ماه های قبل سرتایم خودم پریود میشدم که ۷ روز طول میکشید ولی الان از اواسط روز سوم هیچ لک و یا خونریزی ندارم
قبل شروع خونریزیم میتونم بگم اکثر علائم بارداری رو داشتم
الان این مدت خونریزی من عادیه?
ممکنه باردار باشم?
سلام
اگر حجم خونریزی به طور غیز عادی کم باشد باید تست دهید عزیزم

سلام من دیروز3روز جلوتر از موعودم پری شدم
ولی فقط دوتالکه دیدم دیگه تمام
دوتا لکه قهوه ای هم امرئز دیدم به نظرتون جرا اینجوریه
اون لکه ها هم به پنبه شدن وقتی خوایتم چک کنم ببینم هنوزم لکه بینی دارم یانه
توی ادرارم هیچی نیست وهمچنین توی لباس زیرم

یعنی میتونه بارداری باشه
اگه هست احتمالش چقدره
خیلی وقته تو اقدامم20ماهه
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان