نداشتن ضربان قلب در هفته هشتم بارداری

سلام

من اخرین پریودیم 93/9/10بوده در تاریخ 93/11/4 از بتام 712 بود که وقتی به دکتر مراجعه کردم با توجه به اینکه از پریودیم 8هفته می گذشت ولی سن جنین 6 هفته و 2 روز تشخیص داده شد و کیسه زرده و ساک حاملگی رویت شد

در تاریخ 93/11/19 سونو تشخیص ضربان قلب سن جنین رو 8 هفته و یک روز و بدون ضربان قلب تشخیص داد و اندازه جنین1.67 سانتی متر

دکتر به من گفت اگه سقط نشد 10 روز دیگه بیا ولی من من الان هفته 10 بارداریم رو تمام کردم بدون لک بینی و خونریزی

ایا امکان تشکیل قلب وجود دارد؟؟؟؟؟؟تا هفته چند ؟؟؟؟؟

Re: نداشتن ضربان قلب در هفته هشتم بارداری

delaram29 نوشته شده:سلام

من اخرین پریودیم 93/9/10بوده در تاریخ 93/11/4 از بتام 712 بود که وقتی به دکتر مراجعه کردم با توجه به اینکه از پریودیم 8هفته می گذشت ولی سن جنین 6 هفته و 2 روز تشخیص داده شد و کیسه زرده و ساک حاملگی رویت شد

در تاریخ 93/11/19 سونو تشخیص ضربان قلب سن جنین رو 8 هفته و یک روز و بدون ضربان قلب تشخیص داد و اندازه جنین1.67 سانتی متر

دکتر به من گفت اگه سقط نشد 10 روز دیگه بیا ولی من من الان هفته 10 بارداریم رو تمام کردم بدون لک بینی و خونریزی

دل آرام عزیز! ضربان قلب جنین نهایتاً تا هفته ی هشتم در سونوی شکمی رویت می شود.
به ظرطی که مطمئن باشیم الان 8 هفته حتماً گذشته است.
چون بتای مثبتی از دهه ی اول یا لااقل دوم ماه دی شما نداریم می توانیم فعلا قاعدگی را در نظر نگیریم و ملاک را بر پیشرفت حاملگی طبق سونوهای موجود بگذاریم.
با گذشت 2 هفته بارداری در سونو پیشرفت داشته اما کلاً در همان 6 هفته (سونوی اول) هم خود جنین مورد انتظار بوده و در سونوی دوم هم قلب.
در هر صورت با اختلاف 1 هفته از سونوی دوم اگر در سونوی واژینال قلب رویت نشود. تشخیص قطعی می شود.
كارشناس مامايي فيروز

Re: نداشتن ضربان قلب در هفته هشتم بارداری

delaram29 نوشته شده:
شنبه 2 اسفند 1393, 10:57 am
سلام

بله عزیزم امکانش هست که دیرتر تشکیل بشه ولی باید سونو بدید. اگه لکه بینی شروع بشه احتمال سقط هست. ولی همه اینا تو سونو مجدد مشخص میشه. می تونید این پست تشکیل نشدن قلب جنین در هفته 8 بارداری هم در موردش بخونید.

ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان