Re: خانم کااارشنااااس کممممممک دوباره ه ه

خانم کارشناس رفتم تست دادم،عدد بتا ۴۱۲ هست،اون آقای آزمایشگاهیه بهم گفت هفته بعد بیا دوباره آزمایش بده،چون بارداری ضعیفه،یا شایدم خیلی تازه است بارداریت،گفت بیا هفته بعد !!!! ولی همه میگن نه اونجوریا هم نیست و حامله ای!!! :? :roll:

Re: میزان مصرف متفورمین

نه عزیزم نرمال است . اولین روز آخرین قاعدگی تون کی بوده؟
بدیهی ست داشتن یک سونوی به موفع و یا تکرار بتا بعد از 72 ساعت و نه 1 هفته، کمک زیادی به اطمینان خاطر بیشتر می کند.اما بتا کلاً رنج نرمالش یک بازه بزرگ است .
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس عزیزم،خانم کارشناس من ضربانات قلبم خیلی بالاست،با اینکه به دکترم هم گفتم و گفتن طبیعیه،ولی خودم ناراحتم،یعنی گاهی وقتها ۱۱۴ تا در دقیقه،سایر وقتها هم ۹۶--۹۸ تا! چیکار کنم بنظرتون؟! در ضمن سمت چپ بدنم هم به تازگی درد داره،اذیتم میکنه!!!

سلام خانم کارشناس عزیز،من امروز رفتم سونو،و اندازه جنین ۵ هفته هست،اولین روز آخرین پریودم ۹ بهمن بوده ولی دکتر گفت چون پریودات نامرتب بوده،بخاطر همینه که عوض اینکه ۶ هفته ای نشون میداد،پنج هفته ای نشون داده،و طبیعیه بخاطر نا مرتبی پریودات و شاید دیر حامله شدی،و باید سن جنین رو از روی سونوهات حساب کنیم،ولی من باز نگرانم که نکنه جنین کوچیک مونده!!!!

سلام بله عزیزم نظر درمانگرتون علمی ست و با توجه به قاعدگی نامنظم ممکن است تخمک گذاری و لقاح دیرتر از موعد مورد انتظار همیشگی رخ داده باشد و این یک هفته طبیعی تلقی می شود.
اما در مورد سونو: این عبارت سونو(جنین ۵ هفته ای بدون قطب جنینی،) بالاخره جنین دیده شده یا نه؟ ساک 5 هفته بدون قطب جنینی معنی دار است اما ...؟!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان