بارداری و بیبی چک

سلام.روزتون بخیر
من همیشه 3 یا 4 روز قبل از پریودم لک بینی داشتم.همیشه هم پریودام به موقع و 2 روز جلوتر از تاریخ ماه قبلم بود.ماه قبل(دی ماه) 7 دی شدم.از هفته پیش انتظار داشتم لک بینیم شروع بشه ولی تا امروز پریودم نشدم.امروز صبح هم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود.خیلی کلافه ام.نمیدونم بالاخره باردار هستم سا نه؟
ممنون

Re: بارداری و بیبی چک

سلام
با توجه به نظمی که ذکر می کنید احتمال بارداری هست و البته هم بی بی چک زیر 7 روز یا لااقل 3-4 روز تاخیر احتمال منفی کاذب بودنش زیاد است(چون در این تست باید هورمون در ادرار در حدی بالا برود که تشخیص داده شود)
كارشناس مامايي فيروز

3pdeh نوشته شده:سلام.روزتون بخیر
من همیشه 3 یا 4 روز قبل از پریودم لک بینی داشتم.همیشه هم پریودام به موقع و 2 روز جلوتر از تاریخ ماه قبلم بود.ماه قبل(دی ماه) 7 دی شدم.از هفته پیش انتظار داشتم لک بینیم شروع بشه ولی تا امروز پریودم نشدم.امروز صبح هم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود.خیلی کلافه ام.نمیدونم بالاخره باردار هستم سا نه؟
ممنون
سلام دوست عزیز...انشاالله مادر شده باشی.دو سه روز دیگه برو آزمایش خون بده که مطمین بشی عزیزم.

باسلام به همه دوستان،من همیشه پریودهام منظم بوده ولی این ماه باید ۱۵بهمن پریودمیشدم ولی الان که ۲۹بهمن هست هنوز پری نشدم،بی بی چکم منفی بوده،آز وسونوتو دی ماه انجام دادم مشکلی نبود،آیا بامنفی بودن بی بی چک ممکنه حامله باشم؟

سلام .۲ ماه پیش من و نامزدم باهم رابطه بدون جلوگیری داشتیم و و هر ماه سر موقع پریود شده.اما پریود دوم و سوم خون ریزی کم بود اما هیچ علائمی‌ ندارد و از تست بارداری اسفاده کردیم و جواب منفی‌ بود.خودم نه اما لطف کنید اگه چیزی میدونید بگید خیال نامزد مارو راحت کنید.

اگر خیلی نگران هستند یک سونو داشته باشند که هم اطمینان خاطر پیدا کنند هم کار بیهوده نیست و چکاپ است (که اگر بارداری هم مطرح نیست با توجه به کم شدن جحم خونریزی از نرمال بودن کار تخمدان مطمئن شوند)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان