دو تا سوال...

سلام
من 2 روز تاخیر در پریود داشتم ولی همیشه پریود ها منظم هستند. می ترسم ناخواسته باردار شده باشم. دو سوال دارم:
1- من آخر بهمن ماه به دلیل تشکیل نشدن قلب جنین سقط داشتم. بارداری با این فاصله کم خطرناکه؟
2- بدلیل شرایط روحی بعد از سقط دکتر برای من فلوکستین تجویز کرد. با توجه به مصرف این دارو جنین دچار مشکل نمی شه؟
کمکم کنین. دارم از استرس دیوونه می شم... :cry:

ببخشيد اشتباه گرفتم
آخه عكسی كه كنار صفحه است عكس پسر سرونازه

بهتره سوالتو تو سايت/www.ninisite.com
مطرح كنی اونجا زودتر بچه ها راهنماييت ميكنن

اول عضو شو بعد برو تو قسمت تبادل نظر(سمت راست صفحه اصلی ) بعد يه سری شاخه مياد و تو برو تو يكی از شاخه ها مثلا شاخه ناباروری و تجربيات درمانی و...بعد كه باز شد برو سمت چپ بالا نوشته موضوع جديد روی اون كليك كنو سوالتو مطرح كن و ارسال و بزن

بعدش سوالت مِياد تو صفحه اصلی سمت چپ روش كليك كنی جواب بچه ها رو برای سوالت می بينی

ممنون از راهنماییت عزیزم ... من عاشق بچه هستم! فقط از بابت سلامتی خودم نگرانم. هر چی که خدا بخواد. امیدوارم که خدا بهبت نی نی بده، هرچندتا که دوست داری، همه سالم و کپل :wink:

سروناز عزیز سلام
لینک های زیر را مطالعه کنید با عنوان طبقه بندی دارو ها در بارداری و تاثیر دارو بر جنین در مقاطع مختلف بارداری
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... topic&t=74
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... topic&t=71
فلوکستین جزء رده ی B می باشد . پس نگران نباشید .
از طرفی در صورت بارداری، نبایست بیش از 2 هفته از لقاح بگذرد که با توجه به توضیحات لینک های بالا باز هم جای نگرانی نیست .
در صورتی که باردار بودید و یا قطعا قصد بارداری دارید ، در مورد ادامه مصرف قرص با پزشکتان مشورت کنید .
در مورد فاصله زمانی بارداری بعد از سقط : توصیه می شود 3 دوره ی قاعدگی بعد از سقط را بگذرانید سپس برای بارداری اقدام کنید اما به طور کلی اگر شما آلان باردار باشید این فاصله زمانی کم ، برای شما مشکلی ایجاد نمی کند .
آخرین ويرايش توسط 2 on golenarges, ويرايش شده در 0.
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

آوین عزیز اینطور نوشتند که :
بهتره سوالتو تو سايت/www.ninisite.com
مطرح كنی اونجا زودتر بچه ها راهنماييت ميكنن

اول عضو شو بعد برو تو قسمت تبادل نظر(سمت راست صفحه اصلی ) بعد يه سری شاخه مياد و تو برو تو يكی از شاخه ها مثلا شاخه ناباروری و تجربيات درمانی و...بعد كه باز شد برو سمت چپ بالا نوشته موضوع جديد روی اون كليك كنو سوالتو مطرح كن و ارسال و بزن

بعدش سوالت مِياد تو صفحه اصلی سمت چپ روش كليك كنی جواب بچه ها رو برای سوالت می بينی[/quote]

سلام
با اجازه کارشناس محترم سایت خواستم موضوعی را خدمت آوین جان متذکر بشم :
من هم خودم عضو نی نی سایت هستم. اما یه نکته ای که باید بهش توجه داشته باشیم اینه که مطرح کردن یه سوال پزشکی در بخشی مثل تبادل نظر نی نی سایت نمیتونه راه حل مناسبی برای گرفتن یه جواب درست باشه . چرا که هر کدام از دوستان بسته به تجربه شخصی خودشون یه نسخه ای برات می پیچه که ممکنه حتی بعضا راهنماییهای اونها درست هم باشه اما بیشتر در این بخش از تجربیات بچه ها می توان استفاده کرد و از همدلی که بین اونها هست به لحاظ روحی قوت قلب گرفت ،نه از از نسخه های پزشکی آنها ! تنها در صورتی که دکتر نی نی سایت به سوال شما جواب دهد میتونید خاطر جمع شوید و قطعا راه مطمئنتر مراجعه حضوری نزد دکتر متخصص خواهد بود.

ممنون از توجه شما :wink:

ba salam man ye soal dashtam azatoom
man hodoode 3 hafteye pish sex dashtam fardaye roozi ke sex dashtam period shodam amma hes mikonam normal nabood chon taghriban 2 ya 3 rooz khoonriziye shadid dashtam badesh ghat shod va ta chanrooz lakehaye ghahvei mididam.az bad az zamane periodim daram ghorsaye jologiri estefade mikonam,halat tahavo' nadaram darde sine ham nadaram amma deldard daram daghighan az rooze bad az sex deldardam shooroo shode ta ha ham edame dare. bazi vaghta daghigh nemtoonam befahmam kojaye delame ke dard dare vali bazi vaghta paine delame bazi vaghta ham dore nafo me'deh. tarashohohaye abaki shekle sefidam daram ke nemidoonam dalilesh chiye.mikham bedoonam emkane in vojood dare ke man bardar basham?
azatoon tammana mikonam harchi zoodtar javabe mano bedin chon kheili negaranam
dar zemn baby check ham too khoone anjam daram javab manfi bood vali chon taghriban yek hafte baz periodim test ro anjam dadam shak daram ke dorost bashe ya na Sad
bazam azatoon khahesh mikonam ke zood javabamo bedim chon hale roohim aslan khoob nist va vaghean negaranam Crying or Very sad
toro khoda ajvabe mano bedin kheili negaranam khahesh mikonam :cry:
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان