منفی کاذب آزمایش بتا

باسلام وخسته نباشید.من 26ساله هستم و سیکلهای منظمی دارم.10روز پیش که نیمه سیکلم بود اقدام به بارداری کردم.در این مدت تهوع صبحگاهی و درد سینه داشتم و از امروز درد ناحیه تحتانی شکم دارم.امروز آزمایش خون دادم و منفی بود.میخواستم بدونم با توجه به این علایم امکان داره نتیجه آزمایش اشتباه باشه؟یا اینکه من زود اقدام به آزمایش کرده باشم؟امروز روز 24سیکلم هست.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و اگه کسی تجربه مشابه داره بگه.

هر چه خدا خواست همان میشود...

Re: منفی کاذب آزمایش بتا

eliman67 نوشته شده:باسلام وخسته نباشید.من 26ساله هستم و سیکلهای منظمی دارم.10روز پیش که نیمه سیکلم بود اقدام به بارداری کردم.در این مدت تهوع صبحگاهی و درد سینه داشتم و از امروز درد ناحیه تحتانی شکم دارم.امروز آزمایش خون دادم و منفی بود.میخواستم بدونم با توجه به این علایم امکان داره نتیجه آزمایش اشتباه باشه؟یا اینکه من زود اقدام به آزمایش کرده باشم؟امروز روز 24سیکلم هست.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و اگه کسی تجربه مشابه داره بگه.
سلام
دوست عزیزم حتمآً برای آزمایش معتبر نیازمند 3 روز تاخیر قاعدگی هستیم و پیش از آن منفی بودن آزمایش اعتبار ندارد
كارشناس مامايي فيروز

Re: منفی کاذب آزمایش بتا

رهاورد نوشته شده:سلام المینا جان.منم دقیقا شرایط شما رو دارم با این تفاوت که تهوع ندارم.زیر دلم درد و اطراف نافم حالت سوزش دارم الام ۲۳سیکلم هستم ولی سیکلم از ۲۳تا ۲۸ متغیره روز ۸ بعد از نزدیکی آزمایش دادم منف
سلام من بعد از سه روز لکه بینی پریود شدم همون موقع همیشگیی بود
م
هر چه خدا خواست همان میشود...
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان