بالاخره خدا به من هم نظر کرد

سلام به همه دوستای خوب فیروز و همچنین به کارشناس عزیز که در این مدت زحمتشون دادم.
دوستای خوبم بالاخره این بهترین نعمت خدا شامل حال من شد و بعد از سه سال انتظار منم به لطف خدا دارم مادر میشم. از همتون برای دعاهای خیرتون خیلی ممنونم. ایشالا خدا حاجت همتون رو روا کنه. وقتی این خوشحالی نصیبم شد از ته وجودم برای همه منتظرها دعا کردم، چون میفهمم که انتظار چقدر سخته ولی دوستای خوبم امیدتون رو از دست ندین. من دو ماه قبل iui کردم و دکتر گفت اگه حامله نشدی دو ماه بعد پیش من بیا. 15روز بعد از iui من پریود شدم خیلی گریه کردم دنیا رو سرم خراب شد، ماه بعد بدون هیچ دارویی خدا خواست و باردار شدم، منظورم این نیست که درمانهای دارویی رو انجام ندید منظورم اینه که واقعا برای خدا کاری نداره.
سرتون رو درد آوردم اگه قابل باشم بعد از همه نمازهام برای هر زنی که در حسرت مادرشدنه دعا می کنم. و برای سلامتی همه مادرای عزیز فیروز و سلامتی کوچولوهاشون دعا می کنم، و ایشالا همه این جمع به هر حاجتی دارند برسند. ازتون می خوام شما هم برای به نتیجه رسیدن بارداری من و سلامتی این هدیه خدا دعا کنین. راستش تا صدای قلبش رو نشنوم شادیم کامل نمیشه. التماس دعا.

Re: بالاخره خدا به من هم نظر کرد

niki63 نوشته شده:مرسی سمیرا جون. اتفاقا تو تاپیک یکی از بچه ها دیده بودم منتظری عزیزم و برات دعا کردم. فقط افتخار آشنایی نداشتم.
خيلي خوشوقتم از آشنائيت عزيزم و البته خيلي خوشحالم واست
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

niki63 نوشته شده:سلام به همه دوستای خوب فیروز و همچنین به کارشناس عزیز که در این مدت زحمتشون دادم.
دوستای خوبم بالاخره این بهترین نعمت خدا شامل حال من شد و بعد از سه سال انتظار منم به لطف خدا دارم مادر میشم. از همتون برای دعاهای خیرتون خیلی ممنونم. ایشالا خدا حاجت همتون رو روا کنه. وقتی این خوشحالی نصیبم شد از ته وجودم برای همه منتظرها دعا کردم، چون میفهمم که انتظار چقدر سخته ولی دوستای خوبم امیدتون رو از دست ندین. من دو ماه قبل iui کردم و دکتر گفت اگه حامله نشدی دو ماه بعد پیش من بیا. 15روز بعد از iui من پریود شدم خیلی گریه کردم دنیا رو سرم خراب شد، ماه بعد بدون هیچ دارویی خدا خواست و باردار شدم، منظورم این نیست که درمانهای دارویی رو انجام ندید منظورم اینه که واقعا برای خدا کاری نداره.
سرتون رو درد آوردم اگه قابل باشم بعد از همه نمازهام برای هر زنی که در حسرت مادرشدنه دعا می کنم. و برای سلامتی همه مادرای عزیز فیروز و سلامتی کوچولوهاشون دعا می کنم، و ایشالا همه این جمع به هر حاجتی دارند برسند. ازتون می خوام شما هم برای به نتیجه رسیدن بارداری من و سلامتی این هدیه خدا دعا کنین. راستش تا صدای قلبش رو نشنوم شادیم کامل نمیشه. التماس دعا.
:D :D :D :D وای خدااااااااا :D امروز چه روز با شکوهیه :D خدایا شکرت، یه منتظر دیگه هم از صف انتظار خارج شد. نیکی جون خیلی برات خوشحالم عزیزم. ایشالا که صحیح و سالم به آغوشت میاد و با ناز مامان و باباش بزرگ میشه. عزیزم ما رو فراموش نکن که محتاجیم به دعات.
http://ghasedakemehr.blogsky.com

نیکی جان خیلی خوشحال شدم گلم :P
مبارکه :P
شاید باورت نشه که چقد داغون بودم با این خبر بال و پر گرفتم
خدایا شکرت :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
پیوست ها
1.jpg
(13.63کیلو بایت)1052 مرتبه دانلود شده

سلام نیکی جون .مبارکت باشه . خدا وقتی بخواد هیچ چیزی نمیتونه جلوی خواستشو بگیره. خیلی خیلی خوشحال شدم گلم . ایشاالله همه منتظرا یه روزی دامنشون سبز بشه و ازین همه استرس نجات پیدا کنن . عزیزم منم مثل نازی خیلی دپرس بودم ولی حالا کلی انرژی مثبت بهم دادی عزیزم . خدا همرو شاد کنه .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

Alale65 نوشته شده:نیکی جان خیلی خیلی خوشحال شدم.....از ته ته دلم شاد شدم

انشاالله به سلامتی این دوران رو بگذرونی عزیزم
مرسی آلاله عزیزم، من همیشه دعاگوت هستم.ایشالا بهترین خیر در زندگیت اتفاق بیفته. برای خدا هیچ چیز غیر ممکن نیست.

amirhosein نوشته شده:سلام نیکی جون .مبارکت باشه . خدا وقتی بخواد هیچ چیزی نمیتونه جلوی خواستشو بگیره. خیلی خیلی خوشحال شدم گلم . ایشاالله همه منتظرا یه روزی دامنشون سبز بشه و ازین همه استرس نجات پیدا کنن . عزیزم منم مثل نازی خیلی دپرس بودم ولی حالا کلی انرژی مثبت بهم دادی عزیزم . خدا همرو شاد کنه .
مرسی عزیز دلم از اینکه همیشه برام دعای خیر میکردی ممنونم. خدا بچه هاتو برات نگه داره و سایه ات همیشه بالاسرشون باشه. واقعا ایشالا خدا دل همه رو شاد کنه.

سلام نیکی جون بهت تبریک میگم.انشالله که به سلامت این نه ماه رو سپری کنی
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان