سلام لظفا کمک

سلام میشه لطفا جواب من رو بدید 7ماه از رابطه من و نامزدم میگذره ولی من این 7روز بعد از پایان پریودم کمر درد دارم کمر به باسنم میزنه تا کف پام سینه ام هم 10روز بعد از اتمام پریودم درد گرفته زودتر و بیشتر از همیشه علایم بارداریه؟

Re: سلام لظفا کمک

هفت ماه پیش رابطه داشتیم ولی من هر ماه نگرانم خصوصا این ماه .الان اخرین پریود من 14مهر بوده یعنی 13لکه بینی بود و 14شروع شد. 25مهر من سینه درد داشتم محسوس نبود ولی فرداش بیشتر شد.یعنی روز18سیکل سینه درد محسوسم شروع شد زودتر از همیشه .ممکنه انقدر زود شروع شده از بارداری باشه؟همیشه دیرتر شروع میشد درد سینه ام .کمردرد وپا دردم که دکتر بهم گفت از دیسکته و 1_هفته بعد از اتمام پریوم شروع شد چی؟ ممکنه از بارداری باشه؟امن همیشه کمر درد دارم ولی الان تشدید شده کمر درد بارداری انقدر زود هم شروع میشه؟

سلام دوست عزیز
شما هفت ماه پیش رابطه مشکوک داشتید و الان به دنبال علائم بارداری ناشی از آن میگردید؟ 8O اگر بارداری رخ داده بود تا الان حتما متوجه آن میشدید :roll:
این علائم میتونه مربوط به مسائل دیگه ای باشه. با مراجعه به پزشک پیگیر این مشکلات باشید...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

Re: سلام لطفا کمک

28اسفند 92بود رابطه ام .هر ماه پریود شدم ولی فروردین واردیبهشت و خرداد هم ازمایش دادم منفی بود ولی این ماه واقعا بهم ریخته ام از 1هفته بهد از تمام شدن پریودم علایم عجیب دارم.هر ماه سر وقت علایم تخمک گذاریم شروع میشد این ماه زود شروع شده البته فقط سینه دردم شروع شده

sa89324ba نوشته شده:سلام دوست عزیز
شما هفت ماه پیش رابطه مشکوک داشتید و الان به دنبال علائم بارداری ناشی از آن میگردید؟ 8O اگر بارداری رخ داده بود تا الان حتما متوجه آن میشدید :roll:
این علائم میتونه مربوط به مسائل دیگه ای باشه. با مراجعه به پزشک پیگیر این مشکلات باشید...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
صبا ياد دوران عقدت افتادم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

خانم کارشناس لطفا کمک

هفت ماه پیش رابطه داشتیم ولی من هر ماه نگرانم خصوصا این ماه .الان اخرین پریود من 14مهر بوده یعنی 13لکه بینی بود و 14شروع شد. 25مهر من سینه درد داشتم محسوس نبود ولی فرداش بیشتر شد.یعنی روز18سیکل سینه درد محسوسم شروع شد زودتر از همیشه .ممکنه انقدر زود شروع شده از بارداری باشه؟همیشه دیرتر شروع میشد درد سینه ام .کمردرد وپا دردم که دکتر بهم گفت از دیسکته و 1_هفته بعد از اتمام پریوم شروع شد چی؟ ممکنه از بارداری باشه؟امن همیشه کمر درد دارم ولی الان تشدید شده کمر درد بارداری انقدر زود هم شروع میشه؟

tiam20 نوشته شده:ممنوونم دوست عزیز افکارم رو نمیتونم کنترل کنم همش فکر میکنم اسپرما تو بدنم زنده ان هنوز و هر ماه امکانش هست
ببین افکارت پایه علمی هم دارن یانه عزیزم اسپرم فقط نهایت تا 72 ساعت توی بدن زن زنده میمونه آخه یکمی فکر کن بعد از 7 مااااااااااااااااه؟؟؟؟؟؟؟ 8O 8O
علائمت اگه تکرار شد برو دکتر ولی یه سیکل اینطور باشی پیگیری نمیخواد . ممکنه دردهات مال عفونت باشه که خیلی ساده با دارو حل میشه
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

Re: خانم کارشناس لطفا کمک

tiam20 نوشته شده:هفت ماه پیش رابطه داشتیم ولی من هر ماه نگرانم خصوصا این ماه .الان اخرین پریود من 14مهر بوده یعنی 13لکه بینی بود و 14شروع شد. 25مهر من سینه درد داشتم محسوس نبود ولی فرداش بیشتر شد.یعنی روز18سیکل سینه درد محسوسم شروع شد زودتر از همیشه .ممکنه انقدر زود شروع شده از بارداری باشه؟همیشه دیرتر شروع میشد درد سینه ام .کمردرد وپا دردم که دکتر بهم گفت از دیسکته و 1_هفته بعد از اتمام پریوم شروع شد چی؟ ممکنه از بارداری باشه؟امن همیشه کمر درد دارم ولی الان تشدید شده کمر درد بارداری انقدر زود هم شروع میشه؟
سلام
دوست عزیزم! بارداری که اصلاً مطرح نیست و کنارش می گذاریم.
در مورد دردهاتون ،معاینه از نظر عفونت و نیز در صورت همراهی با درد زیر دل، سونو لازم می شود.
در صورت نگرفتن نتیجه و ادامه داشتن درد باید به ارتوپد مراجعه کنید عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام وتشکر از پاسختون یه سوال داشتم من دیشب سرویس بهداشتی رو تمیز میکردم با سیم و مواد شوینده و یه دستکش یه بار مصرف تو دستم بود .وقتی کارم تمام شد و دستکش رو دراوردم دستم مرطوب بود که 2بار با مایع دستشویی شستم
بعد دستم خشک شد به کمر و باسن و پاهام سالیسیلات مالیدم برا دردم که تسکین پیدا کنه .ممکنه اسپرم به دستم چسبیده باشه یا زیر ناخنم مونده باشه بعد از طریق باسن که بهش پماد مالیده بودم یا موقع شستشو خودم تو سرویس بهداشتی به مهبلم برسه؟قرص اورزانسی بخورم؟

sa89324ba نوشته شده:سلام دوست عزیز
:o :o :o
8O 8O 8O 8O
:roll: :roll: :roll: :roll:
:?: :?: :?: :?:
:!: :!: :!: :!:
واقعا که صبا :mrgreen: :mrgreen:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

tiam20 نوشته شده:با سلام وتشکر از پاسختون یه سوال داشتم من دیشب سرویس بهداشتی رو تمیز میکردم با سیم و مواد شوینده و یه دستکش یه بار مصرف تو دستم بود .وقتی کارم تمام شد و دستکش رو دراوردم دستم مرطوب بود که 2بار با مایع دستشویی شستم
بعد دستم خشک شد به کمر و باسن و پاهام سالیسیلات مالیدم برا دردم که تسکین پیدا کنه .ممکنه اسپرم به دستم چسبیده باشه یا زیر ناخنم مونده باشه بعد از طریق باسن که بهش پماد مالیده بودم یا موقع شستشو خودم تو سرویس بهداشتی به مهبلم برسه؟قرص اورزانسی بخورم؟
دوست عزیزم مطمئنید این حرفاتون رو در حالت نرمال مینویسید اگه این نوشته رو یه مرد بخونه به فهم و شعور زنا قهقهه میزنه :evil:
یعنی شما تو دستشویی خودتون رو با دستتون میشویید بعد دستتون رو میشویید بعد غذا درس میکنید فک میکنید که میکروب دستتون وارد غذا شده؟نامعقوله گلم این تفکرات :roll:
بعد هم میگیم چرا به خانوما (بلانسبت دوستان)میگن ناقص العقل :roll: :roll: 8O 8O 8O 8O 8O
بازم اگه دوس داری قرص اورژانسی بخور ممکنه از طریق گرده افشانی بارداری اتفاق افتاده باشه 8O 8O 8O
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 52 مهمان