Re: سلام لظفا کمک

tiam20 نوشته شده:با سلام وتشکر از پاسختون یه سوال داشتم من دیشب سرویس بهداشتی رو تمیز میکردم با سیم و مواد شوینده و یه دستکش یه بار مصرف تو دستم بود .وقتی کارم تمام شد و دستکش رو دراوردم دستم مرطوب بود که 2بار با مایع دستشویی شستم
بعد دستم خشک شد به کمر و باسن و پاهام سالیسیلات مالیدم برا دردم که تسکین پیدا کنه .ممکنه اسپرم به دستم چسبیده باشه یا زیر ناخنم مونده باشه بعد از طریق باسن که بهش پماد مالیده بودم یا موقع شستشو خودم تو سرویس بهداشتی به مهبلم برسه؟قرص اورزانسی بخورم؟
دوست عزیز بجای این افکار عبث و بیهوده و به قول خودتون وسواس فکری!!!!! یکم توی کتابای علمی و یا چند تا سایت علمی راجع به چیزی که اینطور فکرتون رو مشغول کرده مطالعه کنید تا اطلاعات علمیتون بالا بره و ببینید که این حرفا خیلی بچگانه هست!!!!
جای تاسف داره بهتره یکم توی این دوره زمون که همه چیز راحت در دسترسه، آدم با علم و اطلاعات عمومی حداقل متوسط پیش بره تا اینطور مضحکه دست بقیه نشه :roll: :roll:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

nazly53 نوشته شده:
tiam20 نوشته شده:با سلام وتشکر از پاسختون یه سوال داشتم من دیشب سرویس بهداشتی رو تمیز میکردم با سیم و مواد شوینده و یه دستکش یه بار مصرف تو دستم بود .وقتی کارم تمام شد و دستکش رو دراوردم دستم مرطوب بود که 2بار با مایع دستشویی شستم
بعد دستم خشک شد به کمر و باسن و پاهام سالیسیلات مالیدم برا دردم که تسکین پیدا کنه .ممکنه اسپرم به دستم چسبیده باشه یا زیر ناخنم مونده باشه بعد از طریق باسن که بهش پماد مالیده بودم یا موقع شستشو خودم تو سرویس بهداشتی به مهبلم برسه؟قرص اورزانسی بخورم؟
دوست عزیزم مطمئنید این حرفاتون رو در حالت نرمال مینویسید اگه این نوشته رو یه مرد بخونه به فهم و شعور زنا قهقهه میزنه :evil:
یعنی شما تو دستشویی خودتون رو با دستتون میشویید بعد دستتون رو میشویید بعد غذا درس میکنید فک میکنید که میکروب دستتون وارد غذا شده؟نامعقوله گلم این تفکرات :roll:
بعد هم میگیم چرا به خانوما (بلانسبت دوستان)میگن ناقص العقل :roll: :roll: 8O 8O 8O 8O 8O
بازم اگه دوس داری قرص اورژانسی بخور ممکنه از طریق گرده افشانی بارداری اتفاق افتاده باشه 8O 8O 8O
گرده افشاني خيلي باهااااااال بود :lol: :lol: :lol: :lol:
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

خیر دوست عزیزم! فقط در صورت تماس مستقیم مایع منی با مدخل واژن احتمال بارداری هست و تمام!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان