تشخیص بارداری ؟؟؟؟

سلام
من 16 روز پیش با نامزدم رابطه داشتیم. از اول کاندوم زدیم بار دوم که بلافاصله بعد از ارضا؛ رابطه داشتیم کمی با تاخیر کاندوم زدیم اما موقع انزال مطمئنم کاندوم بود از طرفی دخولی هم نداشتیم . و رابطه ما سطحی بود ( باکره ام) بعد از 8 روز تاخیر تست بتا دادم اما نتیجه 0.5 بود. و بهم گفتند باردار نیستم. پریود های تقریبا منظمی داشتیم و بین بین 29 تا 32 دوره پریودم هست
من کیست سینه دارم که دکتر گفته قبل از حاملگی باید جراحی بشه ( کیست 37*22 در سینه راستم با چهار کیست ریز ) در اصطلاح فیبروکستیک سینه دارم. بیماری . این مریضی را تقریبا ی مدت محدود هست که دارم( ی ماه) الان احتمال بارداری هست؟؟ چقد احتمال داره منفی کاذب تست نشان داده؟؟
الان روز سوم بعد تست هست اما هنوز پریود نشدم و نشونه ای از پریودی هم ندارم.نامزدمم بخاطر درخواست خانوادش که از بیماری کیست سینه ام ترسیده بودن , همه چیز بهم زد . وای من نمیدونم چیکا کنم.!!!

Re: تشخیص بارداری ؟؟؟؟

فیبروکیستیک بودن سینه هاتون به تاخیر ارتباطی ندارد. هیچ بیماری خاصی هم نیست . به راحتی هم با جراحی فیبروآدنوم بزرگ رو برمی دارند و تمام.
اگر 8 روز تاخیر رو گذرانده بودید احتمال منفی کاذب بودن کم است.
خود استرس هم می تواند سیکل را تحت تاثیر قرار دهد.
كارشناس مامايي فيروز

Re: تشخیص بارداری ؟؟؟؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:فیبروکیستیک بودن سینه هاتون به تاخیر ارتباطی ندارد. هیچ بیماری خاصی هم نیست . به راحتی هم با جراحی فیبروآدنوم بزرگ رو برمی دارند و تمام.
اگر 8 روز تاخیر رو گذرانده بودید احتمال منفی کاذب بودن کم است.
خود استرس هم می تواند سیکل را تحت تاثیر قرار دهد.
سلام خدا خیرتون بده
اخه من افت پلاکتم دارم واسه همین برای جراحی سینه ام یکم می ترسم.
خانمدکتر گل چه مدت دیگه تست بدم که مطمئن شم حامله نیستم؟؟ دارم دق میکنم . میخوام خودکشی کنم اگر مثبت باشه بدبختم!!!
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 75 مهمان