Re: قرص شیردهی

سلام بر بروبچس با حال فیروز نماز روزه مقبول :lol:
یه سئوال پرسیدم هیشکی جواب نداد بازم میپرسم تا شاید مثل قبلنا کمیسیون پزشکی تشکیل بدین ویه جوابی بگیرم دست خالی برنگردم :P
من 40روز بعد از زایمان لکه بینی تبدیل به پریود شد وبعد 7روز پاک شدم تا اینکه حدودا 30روز بعدش با قرص اورژانسی مجدد پریود شدم اینبار از 5پریودی قرص شیردهی مصرف کردم تا 35روز دیدم خبری از پریودی نیست قرصهارو قطع کردم ومنتظر شدم ببینم خبری میشه ولی الان 11روز از قطع قرصها گذشته همچنان در بیخبری بسر میبرم حال چکنم :roll: درضمن تا الان طول دورم شده 46روزه

naji نوشته شده:سلام بر بروبچس با حال فیروز نماز روزه مقبول :lol:
یه سئوال پرسیدم هیشکی جواب نداد بازم میپرسم تا شاید مثل قبلنا کمیسیون پزشکی تشکیل بدین ویه جوابی بگیرم دست خالی برنگردم :P
من 40روز بعد از زایمان لکه بینی تبدیل به پریود شد وبعد 7روز پاک شدم تا اینکه حدودا 30روز بعدش با قرص اورژانسی مجدد پریود شدم اینبار از 5پریودی قرص شیردهی مصرف کردم تا 35روز دیدم خبری از پریودی نیست قرصهارو قطع کردم ومنتظر شدم ببینم خبری میشه ولی الان 11روز از قطع قرصها گذشته همچنان در بیخبری بسر میبرم حال چکنم :roll: درضمن تا الان طول دورم شده 46روزه
سلام ناجی :mrgreen: نظر منو بخوای برو بی بی چک بخر :twisted: یه تاپیک هم بزن فیروز از این حال و هوای یخ زده بیاد بیرون ، نازی و مریم هم کلی بهت بخندن :twisted:
ولی خدایی بعد از زایمان این روزشماری پریود شدن هم کلی استرس داره هااااا :roll: این روزها رو گذروندم و میگذرونم با اینکه دوست ندارم ولی درکت میکنم عزیزم :mrgreen: :twisted:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

سلام بشر خوبی چی بود اسمش پسرتو میگم خوبه :mrgreen: به قول نازی خسیس مگه پولم اضافی کرده الکی بی بی چک بخرم ویار ندارم یعنی اینکه رده این ماجرا :lol: راستی میدونی مریم یه خبراییه روش نمیشه بیاد میگم اینکه خجالت نداره برا هرکسی ممکنه اتفاق بیفته همین صبای خودمونو میبینی ممکنه برا اونم پیش بیاد خلاصه فکر کنم منتظره یکی براش تاپیک بزنه :mrgreen:

سلام بر کچلا :mrgreen: :mrgreen:
ناجی خانم خوبی؟ :mrgreen: :mrgreen:
آره قرص شیر دهی تاخیر میندازه
نگران نباش تو بی بخار تر از آنی هستی که به این زودی بتونی خودتو جم و جور کنی و تاپیک جدید بزنی :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ببوس آقا فرزاد رو :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

naji نوشته شده:سلام بشر خوبی چی بود اسمش پسرتو میگم خوبه :mrgreen: به قول نازی خسیس مگه پولم اضافی کرده الکی بی بی چک بخرم ویار ندارم یعنی اینکه رده این ماجرا :lol: راستی میدونی مریم یه خبراییه روش نمیشه بیاد میگم اینکه خجالت نداره برا هرکسی ممکنه اتفاق بیفته همین صبای خودمونو میبینی ممکنه برا اونم پیش بیاد خلاصه فکر کنم منتظره یکی براش تاپیک بزنه :mrgreen:
سلام آدمیزاد :mrgreen:
اسمش مهدیار بود آلزایمری :mrgreen:
راست میگی بی بی چک نخر بعدا که شکمت بالا اومد میفهمی :mrgreen:
اوااااا دیدم مریم یه چند وقته پیداش نیست :twisted: پس دوتایی قرار گذاشتید دومی رو زودتر بیارید :mrgreen:
نازی تو بگو نکنه داماد آیندم در راهه و من نمیدونم :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

naji نوشته شده:سلام کارشناس عزیز ایا قرص شیردهی باعث تاخیر در پریودی میشه
در کل این قرص قطع قاعدگی نمی آورد و اگر پریود رخ نمی دهد می تواند مربوط به همان آمنوره شیردهی(فقدان قاعدگی در دوران شیردهی) باشد.
البته لکه بینی یا بی نظمی خونریزی را ممکن است در برخی افراد ایجاد کند.
بدیهی ست درصد شکست این روش برای پیشگیری کردن از بارداری، با رخداد قاعدگی ، زیاد می شود.و نیز در زمانی که تغذیه انحصاری با شیر مادر صورت می گیرد، درصد شکست کمتر است
كارشناس مامايي فيروز

sa89324ba نوشته شده: نازی تو بگو نکنه داماد آیندم در راهه و من نمیدونم :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
تحمل شنیدنشو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مریم دوقلو بارداره :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

nazly53 نوشته شده:
sa89324ba نوشته شده: نازی تو بگو نکنه داماد آیندم در راهه و من نمیدونم :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
سلام نازی جون

جدی چرا مریم پیداش نیست یا اگه میاد چرا اثری از خودش بجا نمیذاره ، من که دیر به دیر میام ولی هروقت هم که میام از پست های مریم خبری نیست

واقعا اینجوری 8O 8O 8O شدم مگه میشه مریم سایت بیاد و از تجربیاتش برا دیگران نگه :mrgreen: پس حتما سایت نیومده :evil: :evil: :evil:

حالا کجاس نکنه واقعا خبریه؟؟؟؟ 8) 8) 8) شایدم اینقدر نیومدم سایت تاپیک بارداریش رو ندیدم :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

مریم بیا دلم واسه اذیت کردنت لک زده :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sa89324ba نوشته شده:
nazly53 نوشته شده:
سلام نازی جون

جدی چرا مریم پیداش نیست یا اگه میاد چرا اثری از خودش بجا نمیذاره ، من که دیر به دیر میام ولی هروقت هم که میام از پست های مریم خبری نیست

واقعا اینجوری 8O 8O 8O شدم مگه میشه مریم سایت بیاد و از تجربیاتش برا دیگران نگه :mrgreen: پس حتما سایت نیومده :evil: :evil: :evil:

حالا کجاس نکنه واقعا خبریه؟؟؟؟ 8) 8) 8) شایدم اینقدر نیومدم سایت تاپیک بارداریش رو ندیدم :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

مریم بیا دلم واسه اذیت کردنت لک زده :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
تمام حدسیاتت در مورد مریم درسته :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 90 مهمان