پریودم عقب افتاده اما لکه های کمر

سلام به کارشنا س محترم

من ماه قبل زمان شروع پریم لکه های قهوه ای دیدم . که بیب چک گذاشتم بعد نیم ساعت خط خیلی

کمرنگ اومد که شما گفتین قبل 10 قیقه قبوله!2روز لکه بینی داشتم بعد هم پریود شدم...

اما این ماه 2هفته قبل از پریود دور نافم میسوخت حالت های پریود هم داشتم. خواب آلوده هم بودم

دوره هام 28 روزه اس روز 29 لکه های خیلی کمرنگ قهوه ای اومد... منم بیب چک گذاشتم

هر دو خط هم زمان ظاهر شدند پررنگ و واضح!

اما امروز که روز سی امه بازم حالت های پری هست لکه قهوه ای هم همینطور .......

ممکنه حامله باشم؟ اگه هستم چی کار کنم لکه ها تبدیل به پری نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

میترسم کمکم کنید!

سلام
معصومه جان! آروم باشید و به خودتون استرس ندهید.تا حالاش که مساله ی ناراحت کننده ای وجود نداره تازه شاید خوشحال کننده هم باشه :)
باید بگم که درست است که بی بی چک دقت بالایی ندارد اما بی بی چکی که مثبت نشون داد خیلی معتبر تر از بی بی چکی ست که منفی نشون می دهد یعنی کم دقتیش بیشتر در تشخیص ندادن حاملگی هاست و وقتی مثبت نشون داد می توانیم جدی بگیریمش! پس کاری که باید انجام بدهید این است که با فوراً یک مراجعه بالینی و یک آزمایش خون مطمئن شوید. تا اگر بارداری اثبات شد برای این لکه بینی ها سرع اقدام درست صورت بگید و اگر بارداری مطرح نبود علت بی بی چک مثبت رو جویا شوید.
یک سوال: قاعدگی قبلی شما مثل همیشه بود؟(حجم و تعداد روز خونریزی؟)
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون از پاسختون
پریود قبلیم با لکه بینی شروع شد. 2 روز لکه های قهوه ای بود بعد 3-4 روز خونریزی معمولی داشتم (مثل پرریود های گذ شته)بعد دوباره قطع شد و 2روز لکه های قهوه ای که با پریود های قبلیم فرق داشت.ماه قبل برای شما در قسمت تشخیص بارداری پست گذاشتم .با عنوان:"میشه حامله باشی و پریود هم بشی؟"
راستی دبروز آزمایش دادم(بتا)+++بود عددش هم200>نوشته بود....ممکنه حاملگی نباشه؟ آخه من باورم نمیشه!!!!
با دکترم تلفنی صحبت کردم گفت چون تو کیست داشتی هرروز باید آمپول پروژسترون 50میل بزنی!
منم دیروز زدم لکه ها کم تر شدند....ممکنه با این حال بچه نمونه؟ دلم شور میزنه زیاااااااد..
من فکر کردم شیاف میده اما نداد
میشه فرق شیاف و پروژسترون رو بگین؟
ممنون از زحمات همیشگی
ا

سلام معصومه جان! تبریک می گم! خوش بین باش دوست عزیزم! انشالله که همونیه که قلبتون می گه و همونیه که به صلاحه...عدد بتا هم برای این زمان نرمال است و لکه بینی ها هم با درمان و رعایت توصیه های مو به موی درمانگزتان انشالله که به زودی برطرف می شن فقط اگر استرس نداشته باشی معصومه جان :!:
دوست عزیزم تا این زمان که با سونوگرافی و ... مطمئن شوید سعی کنید آرام باشید و از خدا بخواهید که هرچه صلاحه اتفاق بیافتد.
تداوم حاملگی در خلال دو ماه اول بارداری وابسته به تولید پروژسترون از تخمدان می باشد که اگر به مقدار کافی تولید نشوند سلولهای جفتی رشد کافی نخوهند داشت .تجویز آمپول یا شیاف پروژسترون هم به همین منظور توسط متخصصین زنان و زایمان صورت می گیرد و البته شیاف مصرف راحت تری نسبت به تزریق دارد . نظرات در مورد تجویز شیاف و یا آمپول و میزان اثر آن متفاوت است. اما به هرحال انتخاب اونها با پزشک شماست که با سنجیدن تمامی موارد این کار رو انجام می دهد دوست عزیزم! اگر تحت نظر پزشک مجربی هستید از این جا به بعد به تشخیصشون اطمینان کنید و تاثیر درمان رو هم به خدا بسپارید.
با پزشکتون در تماس باشید و ایشون را از چگونگی تداوم یا قطع لکه بینی و اقدامات لازم آگاه کنید.
من رو هم بی خبر نگذارید.
به خدا می سپارمتون
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس مهربون و دلسوزوعزیز

ممنون که انقدر به فکر هستید

دکترم خانم شیوا هستن در کلینیک رویان ...............دیروز رفتم پیشش برای

14 تیر سونو نوشته... تاحالا 3 تا آمپول زدم لکه بینیم قطع شده به طور کامل... باید 9 تای دیگه هم

بزنم بعد هم 10 تا شیاف.....

اما همش احساس میکنم دارم پریود میشم انگار که توی دلم یه چیزی میریزه بیرون

ولی دیگه همشو سپردم به خدا ...اون هر کاری از دستش بر میاد.... :D

بازم از این که درمان منو دنبال میکنید ممنون......ازتون خواهش می کنم منو خیلی دعا

کنید.

Re: پریودم عقب افتاده اما لکه های کمرنگ میبینم ..............دلم خیلی شور میزنه

من از۲۵ اسفند تا حالا لکه بینی دارم وقت پریودمم هست گاهی سردرد دارم گاهی بدنم بی حال میشه گاهی زیرشکمم یجوری میشه ولی نگرانم اگه باردار نباشم ممکنه چی لاشه؟درحال اقدامم لستم

سلام دوست عزیز
اگر زمان پریودتون به تاخیر افتاده حتما با انجام آزمایش خون از باردار بودن خود اطمینان حاصل کنید.
در صورت باردار بودن باید با مراجعه به پزشک برای درمان لکه بینی اقدام کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخیر من ماه پیش یعنی اردیبهشت باید پریودمیشدم ک خیلی دیرشد هفت خرداد شدم الان سوم مرداده هنوز پریودنشدم ولی تقریبا ی هفته پیش لکه بینی داشتم حتی خون سیاه رنگ اومد ولی یه روز بود و خیلی کم بعدازاون هم یکم لکه بینی قهوه ای رنگ داشتم ولی کامل پریودنشدم وکمرم هم در می‌کنه گاهی چرااینطورشدم بنظرتون؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان