سوال دارم و نگران تازه بی بی چکم مثبت شده ولی نمیدونم....

سلام خانم دکتر محترم من اخرین پریودم 19 ابان بود بی بی چک زدم مثبت شد من ابان ماه بعد از پریودم روز 10 برای عکس رنگی رحم رفتم و از فرداش 11 پریودم نزدیکی داشتم و 13 و15 دوره حالا که باردارم ایا اون مایع حاجب وعکس و قرص داکسی سیکلین و مفنامیک که خوردم توی یک هفته ضرری نداره برای جنینم؟؟ یه سوال دیگه من از ابان پارسال روزی یک عدد قرص متفورمین میخورم الان باید این قرص رو ادامه بدم ؟ضرر نداره برای جنین؟؟ آخه تو سایتی خوندم این قرص اگه قطع بشه خدای نکرده احتمال سقط هست؟؟ من روزی یکی دارم میخورم تا چند هفته بخورم عوارض نداره؟؟ خانم دکتر تورو خدا زود جواب بدید من اول خیلی خوشحال شدم ولی الان خیلی استرس دارم میترسم ....من یه بچه 8 ساله دارم و 3 سال پیشیه سقط داشتم و الان2 ساله اقدام به بارداری کرده ام

Re: سوال دارم و نگران تازه بی بی چکم مثبت شده ولی نمیدونم...

سلام روجان جان مبارکه ! داروهایی که خوردید ضرری ندارد فقط داکسی سایکلین مصرفی جز دسته داروهایی dاست که ممکن اثر گذاربر جنین باشد ولی نگران نباش در هفته 11 بارداری غربالگری وهفته 18 یک سونوگرافی آنومالیها تکلیف وجود مشکل رو تعیین می کند با این همه یک هفته مصرف دارو عموما اثرنمی گذارد.قرص متفورمین را با پزشک درمانگر مشورت کنید برای قطع تدریجی یا ...
كارشناس مامايي فيروز

مبارکه گلم
احساس مادر شدن :P :P :P

گاهی دلم برایت می سوزد!

فقط گاهی

میخواهی چه کنی؟

من میخواهم با تو چه کنم ؟کودکی که مال من است .

و اکنون در درون من است .

نمیدانم نفس میکشی ؟چیزی برای خوردن داری؟

میخندی؟

گریه میکنی؟

میدانی؟

برایت از چه بگویم؟

من مادرت هستم.واز مادر بودن چیزی نمیدانم.تو هم شاید ازکودک بودن خودت چیزی ندانی چقدر به کمک تو محتاجم که خودت را برای من تعریف کنی.بگویی چطور شد که مرا انتخاب کردی؟من مادر تو بشوم تو بچه من بشوی.

همه اش بغض میکنم .همه اش نمیدانم چه کنم .همه اش دوست دارم حالت خوب باشد .اما نمیدانم آیا این حس ها همان حس مادری است؟نمیدانم چطور باید بزرگت کنم.نمیدانم چطور باید دوستت داشته باشم.نمیدانم چطور باید با تو حرف بزنم .نمیدانم از کجا باید شروع کنم...
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

هر روز نگاهت میکنم که بزرکتر میشوی و به مادر بودن خود می بالم...
اما گاهی دلم برای وقتی در درونم بودی تنگ می شود!!!
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان