هفته 9 و عدم وجود جنین

سلام. روز به خیر. پیشاپیش از پاسخگویی شما تشکر میکنم.

من الان تو هفته 9 بارداری هستم و از هفته 5 به طور مرتب و دو هفته یک بار سونو انجام دادم. در هفته 7 تازه ساک و کیسه زرده دیده شد ولی تا اکنون خبری از جنین نبوده است. از 5 روز پیش دچار خونریزی تقریباً خفیف شده ام. مثل اواخر پریودی. ولی هیچ دردی ندارم. سونو انجام دادم و احتمال حاملگی پوچ داده شد.. طبق آخرین سونو که همین امروز بود هنوز ساک سر جایش است و دکتر گفت تا شنبه صبر کنم و بعد برای سقط به من دارو بدهد. به نظر شما جنینی که تا حالا رشد نکرده ، احتمال دارد بعد از این رشد کند و اگر رشد کند آیا احتمال خطر بالا نیست؟

Re: هفته 9 و عدم وجود جنین

nojamegan نوشته شده:سلام. روز به خیر. پیشاپیش از پاسخگویی شما تشکر میکنم.

من الان تو هفته 9 بارداری هستم و از هفته 5 به طور مرتب و دو هفته یک بار سونو انجام دادم. در هفته 7 تازه ساک و کیسه زرده دیده شد ولی تا اکنون خبری از جنین نبوده است. از 5 روز پیش دچار خونریزی تقریباً خفیف شده ام. مثل اواخر پریودی. ولی هیچ دردی ندارم. سونو انجام دادم و احتمال حاملگی پوچ داده شد.. طبق آخرین سونو که همین امروز بود هنوز ساک سر جایش است و دکتر گفت تا شنبه صبر کنم و بعد برای سقط به من دارو بدهد. به نظر شما جنینی که تا حالا رشد نکرده ، احتمال دارد بعد از این رشد کند و اگر رشد کند آیا احتمال خطر بالا نیست؟
سلام
هفته ی 9 رو از چه معیاری می فرمائید؟ پریودتون منظم بوده؟ اولین روز آخرینش چه تاریخی ست؟
از گزارشات سونو هم اولین بار در 7 هفته بارداری محرز شده یا زودتر؟ اولین آزمایش بارداری مثبتتون کی بوده؟
كارشناس مامايي فيروز

Re: هفته 9 و عدم وجود جنین

سلام. من اولین روز آخرین پریودم 7 شهریور بود، همیشه دوره هام مرتب بوده و دکتر تعیین کرد که هفته چندم هستم. البته جمعه سقط در منزل انجام شد .(بدون مصرف هیچ دارو وشیافی). سونو انجام دادم و مشخص شد که دفع کامل انجام شده و هیچ چیزی باقی نمونده.

با تشکر از پیگیری شما
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان