Re: تشخیص بارداری

سلام آزی جون خوبی خواهر؟ چه میکنی ؟خوش میگذره.احوالی نمیپرسی.آزی جون میدونم تو سایت هستی ولی تو رو همش آف نشون میده توی سایت.آزی جون خیلی دلم برات تنگ شده نمیتونی یه کوچولو بیای یاهو یه کم با هم گپ بزنیم گلم؟آزی اگه باردار هم بشی این قدر کم میای سایت؟امیدوارم هر چه زودتر مامان بشی و این 7 روز باقیمانده ات هم زودی تموم بشه بیای خبر بارداریت رو بزنی.راستی واسم بزن که میتونی بیای یاهو و اگه میای چه ساعتی که منم بتونم بیام.حالا که یاسین مرتب میره مهد کودک و شو هم همش دنبال کارای خودشه خیلی تنها شدم باز.امیدوارم موفق پیروز باشی.حتما واسم پیام بذار.دوست دارم الهه :P

سلام الهه جون ببخش من فقط با تبلت میام ونمیدونم مشکلش چیه پیامای یا هو نمیاد ...... خداکنه زودتر این 7 روز تموم شه من وهمسرم به رحمت خدا خیلی امیدواریم ....... موفق باشی عزیزم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

نفس نوشته شده:سلام بچه ها خوبین؟
آخه من تازه واردم ونمیدونم چجوری مطالب یاسوالموتوتالاربزارم.
میخاستم بگم من امروز تست بیبی انجام دادم جوابش مثبت بودش بنظرتون آیامن باردارم؟لطفاکمکم کنین
خیلی ممنونم ازدوستان عزیز

:roll:
سلام خوش اومدی
در صورت تاخیر بیش از 10روز از موعد قاعدگی ودر صورت نظم در پریودها آزمایش تست بارداری قطعی و تعیین کننده است .و تاخیر حدود یک ماه از قاعدگی درصورت بارداری در سونوگرافی هم قابل رویت می باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان