Re: لطفا جواب بدید

سلام خدمت کارشناس عزیز .من هجدهم سونو دادم 5هفته مشخص کرد و گفت یه کیست تخمدان طرف راست داری که توی سه ماه اول بارداری ازبین میره. از بعد از اخرین پریدم زیر دلم تیر میکشید که دکترم گفت واسه بارداریه. اما دو سه روزه طرف راستم تقریبا توی پهلوم خیلی تیر میکشه .امکان داره از کیست باشه یا چیز دیگه ایه خیلی نگرانم میترسم چیز بدی واسه بارداریم باشه .دکترم شیاف پروژسترون داخل واژن بهم داده که شبها بزارم .ترو خدا راهنمائیم کنید چکارکنم.

سلام خدمت کارشناس عزیز .من هجدهم سونو دادم 5هفته مشخص کرد و گفت یه کیست تخمدان طرف راست داری که توی سه ماه اول بارداری ازبین میره. از بعد از اخرین پریدم زیر دلم تیر میکشید که دکترم گفت واسه بارداریه. اما دو سه روزه طرف راستم تقریبا توی پهلوم خیلی تیر میکشه .امکان داره از کیست باشه یا چیز دیگه ایه خیلی نگرانم میترسم چیز بدی واسه بارداریم باشه .دکترم شیاف پروژسترون داخل واژن بهم داده که شبها بزارم .ترو خدا راهنمائیم کنید چکارکنم.

یلدا نوشته شده:سلام خدمت کارشناس عزیز .من هجدهم سونو دادم 5هفته مشخص کرد و گفت یه کیست تخمدان طرف راست داری که توی سه ماه اول بارداری ازبین میره. از بعد از اخرین پریدم زیر دلم تیر میکشید که دکترم گفت واسه بارداریه. اما دو سه روزه طرف راستم تقریبا توی پهلوم خیلی تیر میکشه .امکان داره از کیست باشه یا چیز دیگه ایه خیلی نگرانم میترسم چیز بدی واسه بارداریم باشه .دکترم شیاف پروژسترون داخل واژن بهم داده که شبها بزارم .ترو خدا راهنمائیم کنید چکارکنم.
کیست که اگر کورپوس لوتئوم باشد موردی ندارد و نه درد و نه ... به آن مربوط نیست و کیست طبیعی بارداری ست.نگرانش نباشید
شیاف و استراحت کمک زیادی می کند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان