آره عزیزم انشاءالله یکشنبه برو آز بده من 7 تیر پریم بود 31 تیر آز نشون داد
حتما خبر خوش میاری :D

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

زاستی دارویی امپولی مصرف کرده بودی؟
تمام ازمایشات خودت وشوهرت نرمال بودنن؟
چند وقته اقدام بودی؟
خیلی سوال پرسیدم اگر مایل بودی جواب بده
انشا... این 9 ماه رو به خوبی سپری کنی وبچه تو تو بغلت بگیری :P
یا امام حسین کمکم کن

alis-khoob پنج ماهه اقدام کردم... هیچ آزمایشی هم ندادیم.. فقط بعدازسه ماه که نشدرفتم دکتر بهم پنجاه نا متفورمین داد گفت روزی یکی بخورتخمدان رو فعال میکنه و تخمک هاروبزرگ ... هفته پیش قرص ها تموم شد الان هم که فعلا بی بی چک مثبت نشون داده..... ولی بظرم این متفورمینه خیلی خوبه اخه دوستم هم دقیقا بعداز دوماه خوردن باردارشدالان چهارماهشه
آخرین ويرايش توسط 1 on eligoli66, ويرايش شده در 0.

سلام الی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم وای خیییییییییییییییییییییییلی خوشحال شدم بخدا ایشالله که جواب ازتم +میشه مبارکت باشه ایشالله :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
وخدایی که در این نزدیکی است ........

ایشالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااا
وخدایی که در این نزدیکی است ........

eligoli66 نوشته شده:کارشناس محترم
خیرازهیچ آمپولی مصرف نکردم فقط قرص متفورمین مصرف میکردم که هفته پیش تمام شد. کی ازمایش بدم که نشون بده و زودنباشه ؟
برای شما که 28 روزه بوده اید روز 33 سیکل(یعنی با 5 روز تاخیر) زمان بسیار مناسبی خواهد بود.
كارشناس مامايي فيروز

الی جونم...هورمون بتا اول توخون ترشح میشه بعد ادرار...الان صددرصد توخونت هست عزیزم
اگرمیگن دیرتربرو برای اطمینانه.................. وگرنه من بی بیم روز بیست وهشت که مثبت شد روز بیست و نه از خونم بالای400بود....
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان