ان شا.. به زودی :P

آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

Re: سوال از کارشناس محترم

کارشناس عزیز تا انجایی که من فهمیدم گونال اف برای تحریک تخمدان و داشتن فلیکون بالغه . با توجه به اینکه من هر 2 بار که کلومفین خوردم روز 13 پری فلیکون خوبی داشتم (19و20) آیا نیاز به تزریق هست؟ من نگران تحریک بیش از حد هستم . لطفا راهنمایی کنید

سلام
دوست عزیزم!
برای تحریک تخمدان نهایتاً بلوغ نهایی تخمک است. یعنی ممکن است فردی فولیکول سایز خوب داشته باشد اما نیاز به این دارو همچنان باشد(باری بلوغ نهایی)
و در عین حال باید با سونوی ترجیها وازینال از سایز تخمک و تعداد دقیق فولیکولهای بزرگ شده مطلع باشیم. اگر شما نتیجه سونوی ماه قبلتون رضایت بخش بوده و وضع تخمدان خوب بوده از تحریک بیش از حد نترسید اما اگر تعداد فولیکولهای رشد یافته زیاد است مساله فرق می کند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من روز 15و16و19 سیکلم نزدیکی داشتم؛امروز روز 27 سیکلم و سیکلم 32 روزست،الان چند روزه به طور غیر طبیعی سینه هام ورم کرده ودرد دارم،سوتینم برام تنگ شده،یبوست گرفتم و صبح ها آب دهنم خیلی ترشح می کنه،خیلی دلم بچه میخواد همش میگم خدا کنه پریود نشم،فعلا هم که نمیشه از بیبی چک استفاده کنم،به نظرتون من باردارم یا علائم پریودیه؟
حساسیت سینه ها متاسفانه پیش از قاعدگی هم گاهی رخ می دهد و کمک زیادی به تشخیص نمی کند. در هر صورت امیدوارم باردار باشید دوست عزیز!
بی بی چک برای اینکه کمک جدی به تشخیص کند نیاز به 1 هفته تاخیر قاعدگی دارد

Re:

0000 نوشته شده:خانم کارشناس ممنون از لطفتون.
من تا دیروز هم صبر کردم تماس که گرفتم گفت بیا مطب تا سونو کنم. من دوباره تست توی سرم خونم زدم و منفی بود پیش یک دکتر عمومی رفتم تا آمپول را بنویسه ولی ننوشتند نظر ایشون هم سونو بود از مطب که برگشتم بدون فکر کردن به چیزی یک قرص ال دی خوردم.شنیدم اگه دو روز قرص را بخوریم و ترک کنیم پری میشیم منم دیگه طاقت موندن تو این وضعیت را نداشتم نمیدونم کارم درست بود یا نه.
سلام
دوست عزیز نمی دونم تا الان پریود شدید یا خیر اما مصرف LD در چنین شرایطی اصلاً به صلاح نیست چراکه حتی اگر 1% هم احتمال بارداری باشد LD ضرر می رساند
كارشناس مامايي فيروز

خانم کارشناس سلام
ببخشید من 11 ماهه که برای بارداری اقدام کردم 2 بار کلومفین خوردم و هر بار 2 تا فلیکون خوب داشتم ولی بی نتیجه بود این ماه رفتم عکس رنگی گرفتم و خوشبختانه هیچ چسبندگی وجود نداشت. حالا 2 تا سوال دارم
اقدام بعدی برای بارداری چیه؟
دوم اینکه من ان شالله میخوام به مکه مشرف بشم برای همین میخوام پریودیم را جلو بندازم از روز 9 پریم شروع به خوردن قرص Ld کردم و تصمیم دارم 10 تا بخورم و قطع کنم تا پریود بشم. با توجه به مصرف قرص ها زمان تخمک گذاری مثل همیشه حساب میشه و 14روز بعد از پریود شدن یا تو این ماه چون فاصله پری کم می شه شرایط فرق میکنه؟
ممنون ار توجهتون

0000 نوشته شده:خانم کارشناس سلام
ببخشید من 11 ماهه که برای بارداری اقدام کردم 2 بار کلومفین خوردم و هر بار 2 تا فلیکون خوب داشتم ولی بی نتیجه بود این ماه رفتم عکس رنگی گرفتم و خوشبختانه هیچ چسبندگی وجود نداشت. حالا 2 تا سوال دارم
اقدام بعدی برای بارداری چیه؟
دوم اینکه من ان شالله میخوام به مکه مشرف بشم برای همین میخوام پریودیم را جلو بندازم از روز 9 پریم شروع به خوردن قرص Ld کردم و تصمیم دارم 10 تا بخورم و قطع کنم تا پریود بشم. با توجه به مصرف قرص ها زمان تخمک گذاری مثل همیشه حساب میشه و 14روز بعد از پریود شدن یا تو این ماه چون فاصله پری کم می شه شرایط فرق میکنه؟
ممنون ار توجهتون

سلام
آنالیز اسپرم همسرتون انجام دادند؟
سیکلهاتون الاه منظم است؟
فقط دو ماه است که اقدامات درمانی رو شروع کردید؟
این ماه ضیه فرق می کنه و ممکنه تخمک گذاری نداشته باشید . ممکن هم هست که بین 9 تا 12 ام رخ دهد بنابریان شما از زمان پاک شدن تا 13 ام یک شب درمیان اقدامتون رو داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خیلی ممنون از لطفتون
بله. من تابحال پیش 3 تا دکتر رفتم 2 تا از اونها گفتن موردی نداره یکی از اونها گفت یکم سرعتش کمه من جواب آزمایش را مینویسم اگه لطف کنین راهنمایی کنین.
test Result Reterence Interval
seminal Fluid
Volume H 3.9 1.5-3.5
Gray color
Appearance clear
PH Alkalln 7.2-8.2
viscosity High High
Liqefaction Time 25 Within 30 min
Soerm Count 55
Normal form 90%
Abnormal Form 10%
Greade -1(Minimal motility) 15%
Greade-11(good fair activity) 5%
Greade-111(Good Activity) 10%
Greade-1V(Full Activity) 70%
WBC 3-4
RBC 0-1
EP Cell 1-2
بله سیکلهای من منظمه تقریبا قبلا 28 روزه بود حالا دو روز کم و زیاد ولی چند ماهیه که 30 روزه شده (دقیق)
2 بار کلموفین و آمپول Hcc زدم که هر دو بی جواب بود بین هر کدوم فاصله افتاد اولین بار دو 3 ماه اقدام برای بارداری دومین بار در 8 ماه این بار دکتر بهم متروفین با 3 تا آمپول گونال f داده که هنوز مصرف نکردم. همسرم یک ماه قرص پنتوکسین مصرف کرده
کارشناس محترم آیا نیاز هست که همسرم نزد دکتر ارولوژیست بره؟لطفا اقدام بعدی را برام بگین. خیلی ممنون
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 18 مهمان