Re: دوستان بی بی چک دقیقا چند روز بعد از تاخیر پریدی جواب میده؟؟

سلام خسته نباشید . من دو ماه پیش رفته بودم دکتر،
دکتر گفتن وضعیتم خیلی خوبه وبرای بارداری مشکلی ندارم و میتونم همون ماه یا ماه بعدش باردار بشم ...آخرین قاعدگیم 20 تیر ماه بوده و الان پنج روز از موقع م گذشته . امروز از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود باید کی دوباره تست بدم ...
ممنون میشم جواب بدین

سلام عزیزم
حتی اگر زوج کاملا نرمال هم باشند احتمال زیادی وجود دارد که حدود 6ماه منتظر بمانند
پس خودتون رو برای این حد آماده کنید
اما در مورد بی بی چک : زیر 1 هفته تاخیر: احتمال منفی کاذب دارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستان عزیز.من ماه پیش آمپول تقویت فولیکول وآزادسازی فولیکول زدم.باید۳۱فروردین پریودمیشدم ولی هنوز نشدم.بنظرتون الان ازبی بی چک استفاده کنم نشون میده که باردارهستم یانه؟؟؟

سلام وقت بخیر
من 4روز تاخیر داشتم و در حال اقدام برای بارداری هستم الان چند روزه بی بی میزارم حتی خط کنترل هم با تاخیر ی رنگ کم رنگ میده امروز صبح دوباره تست بی بی چک گذاشتم بازم خط کنترل بعد از نیم ساعت افتاد و بعدش ی خط کم رنگ دوم رو دیدم ...موندم بخدا نزدیک 5 تا تست زدم همشون اینجوری شدن یعنی خط کنترل با تاخیر ایجاد شدن ولی خط دوم امروز ایجاد شد ..باتوجه به اینکه میگن اگر زمان بگذره نتیجه کاذب هست من چی کار کنم ؟

سلام دوست عزیز
زمانیکه هیچ خطی روی بی بی چک ظاهر نشود(دیده شدن خط با تاخیر ارزش تشخیصی ندارد) ان تست مشکوک است و حتما باید جهت رد یا تایید بارداری تست بتا انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان