Re: چند روز بعد لقاح علائم بارداری نشان داده میشود؟/

بله درسته! الان مجدد خواندم!
از نظر علمی داشتن تخمک گذاری در روزهای قاعدگی معمول، اتفاق نمی افتد.
اما چنانچه اسپرم با ورودی واژن تماس داشته باشد و بتواند ورود پیدا کند و به سمت لوله ها برود ، ممکن است بتواند تا 5 روززنده بماند و نزدیک تخمک گذاری(مثلاً اگر 12-13 سیکل باشد) بشود.

كارشناس مامايي فيروز

سلام به دوستان و کارشناس محترم
من 35 سالمه و در حال اقدام برای بارداری ام. من در نزدیکی به ارگاسم نمی رسم و همچنین با عرض معذرت مایع منی تا حدی با وجود مراقبت از من خارج می شود . خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید که چه باید بکنم و اینکه ممکنه باردار نشم؟

سلام
خروج مایع منی طبیعی ست و اسپرمهای سلامت در همان لحظه ی اول می توانند مسیر را به سمت بالا طی کنند.
نرسیدن به اورگاسم مانع بارداری نمی شود(البته اگر ترشحات زن کافی باشد، کمک بیشتری می شود_نه لزومآً ترشحات حاصل از اورگاسم- ولی نه اینکه نبودش مانع شود)
كارشناس مامايي فيروز

سلام من ۹ روز پیش ای یو ای کردم و روز هفتم لکه روشن خون بسیار جزئی دیدم .میتونه لانه گزینی باشه؟ و ترشحات سفید دائم دارم و همراه با درد پریودی و تیرکشیدن رحم که میره و میاد.لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام من روز سیزدهم موعد پریودیم هست از دو روز پیش زیر دلم بالای مثانه درد دارم وقتی راه میرم با از پله بالا و پایین میرم یا کاری انجام میدم دردم بیشتر میشه میخواستم ببینم امکانش هست حامله باشم اخه برا بارداری اقدام کردم

hoda.m نوشته شده:سلام من ۹ روز پیش ای یو ای کردم و روز هفتم لکه روشن خون بسیار جزئی دیدم .میتونه لانه گزینی باشه؟ و ترشحات سفید دائم دارم و همراه با درد پریودی و تیرکشیدن رحم که میره و میاد.لطفا راهنمایی بفرمایید
بله از نظر علمی احتمالش هست
كارشناس مامايي فيروز

پریساجون نوشته شده:سلام خسته نباشید دوماه پیش سقط داشتم وهنوز پریود نشدم الان هم ترشحات شدید دارم تست انجام دادم یه خط انداخت ایا امکان داره باردار باشم؟
قبلا پریود های منظم داشتید؟
اگر بلی آزمایش بتا هم بدهید
كارشناس مامايي فيروز

کوچولوی من نوشته شده:با سلام من روز سیزدهم موعد پریودیم هست از دو روز پیش زیر دلم بالای مثانه درد دارم وقتی راه میرم با از پله بالا و پایین میرم یا کاری انجام میدم دردم بیشتر میشه میخواستم ببینم امکانش هست حامله باشم اخه برا بارداری اقدام کردم
13 سیکل ؟
یا 13 روز تاخیر؟
اگر 13 سیکل هستید، فعلا هیچ شکی به بارداری نمی تواند کرد شاید درد تخمک گذاری یا ... باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستان عزیز لطفا خواهشا راهنماییم کنید ،
من همیشه پریود منظم دارم یعنی نهایتا با ۱ روز اختلاف پریود میشم الان ۲ ماهه اقدام برای بارداری کردم و این ماه الان ۴ روز از تاریخ پریودم گذشته ولی هنوز پریود نشدم ولی بی بی چک منفی میده ، نمیدونم الان حامله هستم یا یه مشکلی برام پیش اومده که پریود نمیشم،
در ضمن من ایران نیستم و فقط اینجا دکتر خودم ازم آزمایش خون میتونه بگیره نمیتونم برم و آزمایش بدم سرخود :cry: :cry:
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 21 مهمان