سلام به نظرمن 7روزبعدازنزدیکی میتونین آزمایش خون بدین تامطمئن بشین که لقاح صورت گرفته یانه.حالت تهوع ازهفته 3یا4 شروع میشه دربرخی متفاوته ولی کمردردبه دوره پریودت بستگی داره من تو دوران پریودیم کمردرددارم ا.ز5/2 ماه پیش که سقط کردم کمردردم ادامه داره والان که زیادکارمیکنم کمرم میگیره .توهفته ای که لقاح صورت میگیره امکانش هست لک ببینی. زیاداسترس نداشته باش .به خداواگذارکن منم تازه اقدام کردم برام دعاکن که خیلی منتظرم.ایشا... به زودی هم شما وهمه فیروزی ها که آرزوی مامان شدن دارن حاجت روابشن. :P

دیشب توحرم حضرت معصومه سلام الله علیها) برای همه کسایی دوست دارن بچه بیارن مخصوصا فیروز ی ها خیلی دعا کردم . انشالله azam جان شما هم حاجت روا شی.
ولایت علی ابن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی

حالت تهوع معمولا درهفته 5 و 6 خودشو نشون میده..............من چندین روز قبل پری دردای پریودی و پادرد داشتم..... که بیشتر میشد......ترشحاتمم اون وقت زیاد نبود..... سفید بود ولی خیلی زیاد ننبود.........

Re: چند روز بعد لقاح علائم بارداری

ninijan نوشته شده:سلام وتبریک عید به همه دوستان فیروزه ای چند روز بعد از آمیزش ولقاح علائم بارداری مثل حالت تهوع وکمردرد بوجود می آید؟؟؟
سلام
دردهای مبهم زیر دل و نیر تهوع از همان 4 هفتگی یعنی همزمان با تاخیر پریود می تونند آغاز شوند تا ... و ممکن است کسی هم بارداری طبیعی داشته باشد اما هیچ کدام از این علامتها را نیز نداشته باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم و دوستای گلم امیدوارم همگی به خواستتون برسین ،
من این ماه سه روزه که پری عقب افتاده ، امروز صبح بی بی چک گذاشتم منفی شد ، ولی یه خط قهوه ای زیر دلم افتاده ، به نظر شما این خط نشونه چیه ؟ یعنی ممکنه من باردار باشم و بی بی چک رو زود استفاده کرده باشم یا اینکه باید به به جواب بی بی چک اعتماد کنم و باردار نیستم
راستی من این ماه از روز 2 پریود تا 8 پریود از قرص لتروزول روزی 2 عدد استفاده کردم ، ممکنه این خط به خاطر قرص ها باشه ؟
ممنون از اینکه کمکم می کنید مرسیییییییییی

efsh نوشته شده:سلام کارشناس محترم و دوستای گلم امیدوارم همگی به خواستتون برسین ،
من این ماه سه روزه که پری عقب افتاده ، امروز صبح بی بی چک گذاشتم منفی شد ، ولی یه خط قهوه ای زیر دلم افتاده ، به نظر شما این خط نشونه چیه ؟ یعنی ممکنه من باردار باشم و بی بی چک رو زود استفاده کرده باشم یا اینکه باید به به جواب بی بی چک اعتماد کنم و باردار نیستم
راستی من این ماه از روز 2 پریود تا 8 پریود از قرص لتروزول روزی 2 عدد استفاده کردم ، ممکنه این خط به خاطر قرص ها باشه ؟
ممنون از اینکه کمکم می کنید مرسیییییییییی
سلام خط قهوه ای کمک زیادی نمی کند اما اگر تاخیرتون به 1 هفته رسید حتمآ با آزمایش چک کنید چراکه بی بی چک منفی کاذب هم دارد. در ثان یزمان استفاده از آن 1 هفته پس ازموعد پریود است.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
ممنون کارشناس محترم و دوستای گلم آره تا آخر هفته صبر میکنم تا ببینم چی میشه ولی امروز همش احساس میکردم که پریود شدم و خیلی ببخشید ترشحاتم خیلی زیاد شده ( لباس زیرم خیس شده ) همش هم احساس سرگیجه دارم اصلا حوصله ندارم
برام دعا کنید اگه مامان شدم حنما بهتون خبر میدم
مرسی از راهنماییهاتون

با سلام
ممنون کارشناس محترم و دوستای گلم آره تا آخر هفته صبر میکنم تا ببینم چی میشه ولی امروز همش احساس میکردم که پریود شدم و خیلی ببخشید ترشحاتم خیلی زیاد شده ( لباس زیرم خیس شده ) همش هم احساس سرگیجه دارم اصلا حوصله ندارم
برام دعا کنید اگه مامان شدم حنما بهتون خبر میدم
مرسی از راهنماییهاتون

Re: چند روز بعد لقاح علائم بارداری نشان داده میشود؟/

با سلام. خانم سی و دو ساله و داری یک فرزند دختر هشت ساله هستم .و یک سقط که بارداری پوچ بود در اذر نود و سه و جنین دو ماهه بود .بعد از نزدیکی در روز سی و یک شهریور از دیشب و صبح امروز لک قهوه ای رنگ دارم .ایا بعد از هفت روز نزدیکی نشانه لانه گزینی است??? صمن دو هفته پیش عکس رنگی گرفتم که مشکل خاصی نیست و مایع حاجب از دو لوله عبور کرده .ممنونم .
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان