آلاله جان سلام خیلی ممنون.اولش فکرمیکردم خیلی درد داره چون یکی ازدوستام انجام داده بود فشارش افتاد عکس گرفتن مثل معاینه کردنه فقط وقتی مایع آمپول واردوازن میشه یکمی زیرشکمت دردمیگیره بعضی ها میگن اگه جناقت تنگ باشه دردت بیشتر ولی نترس اگه انجام بدی بهتره چون اگه خدای نکرده لوله هات گرفتگی داشته باشه بااین آمپول بازمیشه اصلافکرشونکن چون استرست بیشترمیشه تحمل دردبستگی به خودت داره اگه عکس گرفتی خبرم کن راستی بعدازعکس امکانش هست لک ببینی چون هنگام تزریق رحم ممکن یه کوچولو زخمی بشه از من که زیاد نبود.التماس دعا :P

آلاله جان سلام خیلی ممنون.اولش فکرمیکردم خیلی درد داره چون یکی ازدوستام انجام داده بود فشارش افتاد عکس گرفتن مثل معاینه کردنه فقط وقتی مایع آمپول واردوازن میشه یکمی زیرشکمت دردمیگیره بعضی ها میگن اگه جناقت تنگ باشه دردت بیشتر ولی نترس اگه انجام بدی بهتره چون اگه خدای نکرده لوله هات گرفتگی داشته باشه بااین آمپول بازمیشه اصلافکرشونکن چون استرست بیشترمیشه تحمل دردبستگی به خودت داره اگه عکس گرفتی خبرم کن راستی بعدازعکس امکانش هست لک ببینی چون هنگام تزریق رحم ممکن یه کوچولو زخمی بشه از من که زیاد نبود.التماس دعا :P
اعظم جان سلام
عزیزم انشاالله به زودی بارداریه سالمی ور تجربه کنی.....
اعظم جان عکس رنگی درد داشت؟

soheila نوشته شده:سلام کارشناس عزیز

ممنون
امروز رفتم سونو از روی شکم

جنین 4 هفته 4 روز بود
دو هفته دیگه برای قلبش باید برم

من فقط کم کاری تیروئید دارم

دکتر به من هپارین
آسپرین
پرولوتون
استرادیول
پردنیدوزول
فولیک اسید
متفورمین نصفه در روز
داروی کم کاری تیروئید یک روز درمیون نصفه

احساس میکنم تپش قلب دارم
احساس تنگی نفس میکنم
از امروز هپارین و پرولوتون زدم
و پردنیوزلون و استرادیول هم از امروز می خورم

متفورمین قبل بارداری دو ماهی بود دو نصفه در روز میخوردم
الان شد یک نصفه در روز

ممنون هستم که جواب بدید

در مرود تبش قلبم میتونم داروی تبش قلب بخورم ؟؟؟ :wink:
سلام
سهیلا جان! تحت نظر متخصص حادقی هستید؟ اینهمه دارو چرا؟ متفورمین در بارداری؟!
پردنیزولون چرا؟! غ=فقط فولیک اسید و لووتیروکسین برای تیروئیدتون ضروریه.(در ضمن قرص کم کار تیروئید در بارداری ممکن است نیاز به افزایش دوز هم داشته باشد (اصولش این است) تیروئیدتون کنترل منظم و زود به زود هم باید بشود.چون کم کاری تیروئید درست کنترل نشده برای جنین خطر جدی دارد)
كارشناس مامايي فيروز

آلاله جان ivf انجام دادی؟چرالقاح مصنوعی؟ان شاا..توهمین ماه عزیز خدابه همه ماکه خیلی نی نی دوست داریم یه نی نی بده بدون هیچ دردسری ودکترودارویی به خدامنم خسته شدم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان