کلومفين

سلام بچه ها منم الان يک ساله در حال اقدامم ولي هنوز خبري نيست اين دوره باسه اولين بار کلومفين خوردم به مدت 5 روز از روز 3 پري الان 22 پري هستم نميدونم آيا با يکبار خوردن جواب ميده ياه نه.انشااله که ميده

ایشاا..که جواب میده ولی کارشناس عزیز میگن دوره درمان با کلومیفن 6 ماه هست تمام مراحل قبل از بارداری رو انجام دادی؟ گلم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

منم ماه اولی که کلومیفن میخورم البته از روز 5 شروع کردم تا روز 9 طبق تجویز دکتر و سال هاست که متفورمین هم مصرف می کنم وقتی دکتر غدد متوجه که شد برای بارداری اقدام می کنم دز متفورمین 4 تا در روز کرد قبلا 3 تا می خوردم .منم شنیدم که دوره کلومیفن 6 ماهه است انشاله جواب میده.
در ناامیدی بسی امید هست

سوگل جان متفورمین رو برای چی مصرف میکردی؟
دکتربه من دادبرای وزنم البته چند ماه پیش دو دوره داد که من دیگه پزشکم رو عوض کردم

من PCO ام همون پلی کیستیک.برای لاغری و تنظیم هورمون ها چون اکثر پلی کیستیک ها به انسولین مقاوم میشن به خاطر همین متفورمین بهش میدن که باعث چاقی شون نشه.البته من در گردن،کشاله ران و زیر بغلم لک هایی دارم که به خاطر پلی کیستیک بودنم هست و متفورمین یه حسنی که داشت این لک هارو هم کم کرد.من از دکتر غددم خیلی راضیم خواست خدابود که 10 سال پیش بهم وقت داد چون اون موقع ام مریض جدید قبول نمی کرد.
در ناامیدی بسی امید هست

آخه من تیروئیدم کم کار بود و شکر خدا الان دیگه ندارم و هرچند وقت یکبار فقط آزمایش میدم برای کنترلش.اوایل وقتیمتفورمین می خوردم فکر می کردم قند دارم و هر چی به دکترم می گفتم مگه من قند دارم که برام متفورمین تجویز کردی می گفت نه اما برای لاغری و رفع این لک ها باید بخوری که نوع خارجی مصرف می کردم اما الان ایرانی مصرف می کنم اما روکش دار.
در ناامیدی بسی امید هست

شما مگه وزنت چقدر هست؟میدونی پاین بودن وزن خیلی به تخمک گذاری کمک می کنه به منم دکترم همینو می گفت که باید وزنت رو پایین بیاری و از زمانی که وزنم رو پایین اووردم هم پریودهام منظم شد و هم لک هام کمتر.
شما هم PCO هستی؟
در ناامیدی بسی امید هست

نمیدونم پلی کستیک چی عزیزم
من الان وزنم 80 هست زمانی که ازدواج کردم 63 بودم الان دکترم گفته باید 65 کیلو بشم

پیغام خصوصی برات گذاشتم سوگل جان

پلی کیستیک یعنی تخمدان هایی که کیست می سازن و یا به نوعی تنبلی تخمدان البته دکترم میگه تنبلی تخمدان فرق می کنه.منم 73 هستم و قدم 164.5 هست و حدود 17 کیلوکم کردم
در ناامیدی بسی امید هست

من یکبار در دوران مجردی دچار کیست شدم که با قرص LD برطرف شد عزیزم دیگه خداروشکر نداشتم آفرین قد من حدود 166هست دقیقا یادم نیست

مرسي دوستان از جوابي که بهم دادين، من کارم خيلي زياده نميتونم همش تو سايت باشم ببخشيد. بچه ها من نمي تونم يه دکتر خوب پيدا کنم که هميشه پيش اون برم همش دکترم رو عوض مي کنم آخه اصلا گوش به حرفاي آدم نميدن ، آدم نميتونه باهاشون راحت صحبت کنه .من پيش دکتر اقصي هم وقت گرفتم ولي نميدونم برم يا نه؟ :(

متاسفانه دکترا اینجورین که شما گفتین خاهرمن باردار دکتره بهش گفته باید سزارین کنی بنده خدا خاهرم در به در دنبال دکتری که موافق زایمان طبیعی باشه گشت تا دیروز موفق شد متاسفانه بعضی هاهم چند ماه یکبار نوبت میدن

ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 83 مهمان